Sobota, 5 października 2013, godz. 20:00
Levante UDWikimedia
2 : 3
Real MadrytReal Madryt
21:51

Dwa gole w doliczonym czasie gry słabych w tym meczu Królewskich daje im jednak trzy punkty. Po słabiutkim pierwszej połowie, druga rozpaliła wszystkich do czerwoności! Gdy wyglądało, że Levante zdobędzie trzy punkty, Real zdołał dwukrotnie pokonać Navasa i sięgnąć po komplet punktów! To tyle na dziś! Za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

96'

Koniec! Real zwycięża Levante po niesamowitej końcówce!

95'

Żółta kartka dla Portugalczyka za zdjęcie koszulki

95'

Niesamowite! Ronaldo z narożnika pola karnego uderza po rykoszecie i piłka od słupka trafia do siatki! Co za szczęście Realu!!!

94'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Cristiano Ronaldo! Co za mecz!

93'

Potężny strzał z dystansu Marcelo, ale w środek bramki i Navas odbija piłkę!

93'

Próba akcji gospodarzy zupełnie nieudana. Nie porozumieli się ofensywni gracze Levante.

92'

Koszmarna centra Jese Rodrigueza wylatuje poza plac gry.

92'

Levante całym zespołem na własnej połowie.

91'

Cztery minuty - tyle jeszcze pogramy w tym spotkaniu.

91'

Hiszpan świetnie zachował się w polu karnym po podaniu Ronaldo i płaskim strzałem pokonał Navasa! Co za końcówka tego meczu!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!!! Alvaro Morata!!!

88'

Ruben Garcia opuszcza plac gry, a w jego miejsce Sergio Pinto. Ostatnia zmiana w Levante.

88'

Lekka wrzutka Di Marii pada łupem Keylora Navasa.

87'

Marokańczyk zabawił się z Sergio Ramosa w polu karnym i gdy wyglądało, że zmarnował groźną akcję, posłał nieoczekiwany strzał nie do obrony dla Lopeza! Levante prowadzi z Realem!!!

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!! Nabil El Zhar!!!

85'

Dośrodkowanie Jese Rodrigueza łapie Navas.

84'

Przerwa w grze, leży na murawie Diop po tym, jak sam bardzo twardo zaatakował Benzemę.

81'

Ronaldo z rzutu wolnego uderza prosto w mur Levante.

80'

Żółta kartka dla Pedro Lopeza za zbyt impulsywne protesty.

79'

Jese za beznadziejnego Benzemę. Carlo Ancelotti wciąż ma dużo cierpliwości do Francuza.

77'

Opuszcza plac gry Baba Diawara, a w jego miejsce wchodzi David Barral.

75'

Jeszcze raz doszedł do górnej piłki Ramos, ale tym razem uderzył niecelnie! Hiszpan jest najgroźniejszym zawodnikiem Realu w tym meczu.

73'

Faul w ataku Benzemy, który ściągnął za koszulkę Pedro Lopeza.

71'

Co za okazja dla Realu! Benzema zza pola karnego sprawił sporo problemów Navasowi, do piłki dopadł Morata i wyłożył ją Marcelo, który uderzył wysoko w trybuny!

69'

Zmiana także w Realu. Kolejny słaby występ Isco, a w jego miejsce wchodzi Alvaro Morata.

68'

Zmiana w Levante. W miejsce Xumetry wchodzi El Zhar. Dobry występ skrzydłowego Levante.

66'

Nieudany strzał z dystansu Xumetry, który wcześniej popisał się niezłą akcją indywidualną.

67'

Di Maria dostał niezłe podanie w pole karne, ale kiepsko sobie wyłożył piłkę do strzału i uderzył tylko w boczną siatkę.

65'

Znowu do piłki dopadł Sergio Ramos, ale tym razem trafił w... Benzemę, a w dodatku Francuz był na spalonym.

64'

Ronaldo ponownie zablokowany i jest kolejny rzut rożny.

62'

Dośrodkowanie Di Marii dociera na długi słupek, gdzie błąd popełnił Xumetra, a Ramos nogą umieszcza piłkę w siatce! Remis w Walencji!

61'

GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Sergio Ramos!

61'

Isco uderza z 16 metrów, ale zostaje zablokowany. Po chwili to samo spotyka Cristiano Ronaldo, ale jest korner dla gości.

60'

Marcelo zmienia Coentrao.

58'

Kapitalna kontra Levante! Xumetra przebiega kilkadziesiąt metrów, zagrywa w tempo nad defensywą Realu do Baby, a ten uderza z pierwszej piłki nie do obrony dla Lopeza!!! Levante prowadzi 1:0!

57'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Baba!!!

55'

Na spalonym Ronaldo.

54'

24.102 widzów jest na tym meczu.

54'

Słupek! Isco nie był w stanie przedrzeć się przez obrońcę Levante, ale po chwili gospodarze na zbyt wiele pozwolili Ronaldo, a ten uderzył w słupek bramki Navasa!

50'

Żółta kartka dla Arbeloi za taktyczne przewinienie na Juanfranie.

49'

Niewiele zabrakło! Xumetra dośrodkowuje piłkę w pole karne, fatalne wyjście Lopeza, jednak Rodas głową uderza ją ponad bramką!

48'

Diop dobrze uderza z dystansu, ale Lopez przenosi piłkę nad poprzeczką!

47'

Diego Lopez wychodzi z bramki i zatrzymuje Babę po błędzie defensywy Królewskich.

46'

Wracamy do gry i zaczynamy drugą połowę!

20:48

Bardzo słaby mecz Realu, który nie jest w stanie stworzyć sobie jakiejkolwiek sytuacji bramkowej. Levante robi co może, a że niewiele może, to mamy na Ciutat de Valencia kiepskie widowisko do tej pory.

46'

Koniec pierwszej połowie. Do przerwy w Walencji mamy bezbramkowy remis.

45'

Dośrodkowanie Ivanschitza łapie bramkarz Realu.

45'

Diop strzela z dystansu, odbita piłka i jeszcze jeden rzut rożny dla Levante.

44'

Diego Lopez! Bramkarz Realu popisał się kapitalną interwencją po niezłym uderzeniu z dystansu Baby!

44'

Żółta kartka dla Khediry za faul taktyczny na Xumetrze.

43'

Ronaldo w groźnej sytuacji zablokowany skutecznie przez defensywę Levante.

42'

Efektowna akcja Modricia, ale zupełnie nieudane uderzenie. Po chwili piłka trafia z powrotem do Chorwata, ale ten ponownie zablokowany.

39'

Posiadanie piłki: Levante 42%, Real 58%

37'

W powtórce okazało się, że obrońca Levante zrobił to ręką, więc powinien być rzut karny dla gości.

35'

Hector Rodas efektownie zablokował strzał głową Ronaldo po dośrodkowaniu Di Marii.

33'

Indywidualna akcja Baby, który poradził sobie z Modriciem i Ramosem, ale uderzył wysoko nad bramką.

32'

Keylor Navas łapie piłkę po jeszcze jednym mizernym strzale głową Ramosa.

31'

Piąty rzut rożny dla Realu.

30'

Baba na wątpliwym spalonym.

29'

Ronaldo uderza z rzutu wolnego, był jeszcze rykoszet od muru, ale Navas nie dał się zaskoczyć.

25'

Jaki tu spokój, na na na na. Nic się nie dzieje, na na na na...

23'

Nic zupełnie z niego nie wynikło.

22'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Realu.

21'

Niezła centra Rubena Garcii z lewego skrzydła, ale Baba nie sięgnął piłki i ta padła łupem Diego Lopeza.

20'

Zbyt długie zagranie w stronę Cristiano Ronaldo.

18'

Baba w polu karnym przegrał pojedynek siłowy z Varanem.

17'

Ramos wygrał pojedynek główkowy i posłał piłkę w stronę bramki Levante, ale to ciężko nawet nazwać strzałem.

16'

Rzut rożny dla Realu, złe centry Di Marii, ale piłka jakimś cudem trafia do Benzemy, którego strzał zostaje zablokowany.

15'

Źle rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Mija powoli pierwszy kwadrans, a Real na poważnie nawet nie pokazał się na połowie Levante.

12'

Strzał z daleka Xumetry zupełnie nieudany.

11'

Niemiec wraca na murawę.

11'

Baba przewrócił się pod polem karnym w otoczeniu obrońców Realu. Na murawie tymczasem leży poturbowany Khedira.

8'

Dużo fauli, żadnej akcji. Tak to na razie wygląda.

7'

Ramos efektownie powstrzymał szarżującego Xumetrę.

5'

Faul taktyczny Coentrao, któremu znowu jednak się upiekło.

4'

Niecelna próba z połowy boiska Baby. Błąd wcześniej popełnił w środku pola Modric.

3'

Bardzo brzydkie wejście Coentrao wyprostowaną nogą. Tylko wczesna minuta uchroniła Portugalczyka przed co najmniej żółtą kartką.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

19:57

Obie drużyny wychodzą na murawę Estadio Ciutat de Valencia.

19:54

Rezerwowi Levante: Jimenez, Vyntra, Karabelas, S. Pito, El Adoua, El Zhar, Barral.

19:53

Ławka Realu: Casillas, Carvajal, Marcelo, Pepe, Illarramendi, Jese, Morata. Brakuje kontuzjowanych Bale'a i Xabiego Alonso.

19:51

Obok prezentujemy składy obu zespołów. Raczej bez niespodzianek.

19:51

Królewscy wprawdzie ograli ostatnio Kopenhagę 4:0, ale nie da się ukryć, że w Madrycie nadal mówi się o słabiutkiej dyspozycji Realu w derbach z Atletico, które zakończyły się zwycięstwem Rojiblancos 1:0. Carlo Ancelotti przez następne tygodnie będzie pod presją udowodnienia tego, że jest w stanie co najmniej powtórzyć niezłe wyniki osiągane przez Real Jose Mourinho.

19:50

To nie musi być łatwy mecz dla Realu, bowiem Levante, po pogromie na Camp Nou w pierwszej kolejce, gra coraz lepiej i zajmuje dobre dla siebie dziewiąte miejsce w tabeli.

19:48

Witam bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu Levante - Real Madryt, rozgrywanego w ramach 8. kolejki La Liga!