Granada CFGranada CF
0 : 1
ValenciaValencia CF
93'

KONIEC! Rzutem na taśmę wygrywa Valencia. Przewrotnie mówiąc to historia i to już przed spotkaniem wytypowała wynik tej rywalizacji. Na pięć ostatnich spotkań pomiędzy Granadą a Valencią, w aż czterech triumfowała ekipa "Nietoperzy". Za każdym razem tylko 1:0. Za uwagę dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

93'

Ładną akcję lewą stroną przeprowadził Canales i wyłożył piłkę do Jonas'a. Ten nie miał problemów i wpakował futbolówkę z najbliższej odległości do bramki.

93'

Mamy bramkę!! Goście zdobywają trzy punkty! Na listę strzelców wpisał się Jonas!

92'

W drugim meczu rozgrywanym równolegle więcej emocji i przede wszystkim więcej goli. Sevilla prowadzi z Vallecano 3:1.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

85'

Coraz mniej czasu mają obie ekipy na zmianę rezultatu. Wynik próbował zmienić strzałem głową Feghouli, ale bezskutecznie.

82'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Za Pereirę wchodzi Alvaro Garcia.

80'

Jeżeli mecz skończy się remisem to Granada zdobędzie pierwszy punkt w tym sezonie na własnym terenie. Gra na Estadio Nuevo Los Carmenes jak do tej pory nie była atutem gospodarzy.

77'

Schodzi Buonanotte, w jego miesjce Oghalo.

74'

Kolejna zmiana. Schodzi Cartabia, za niego Feghouli.

72'

Kontuzjowany Postinga opuszcza boisko, w jego miejsce Canales.

75'

Brahimi, kolejna indywidualna akcja tym razem zakończona strzałem. Bez problemów broni Alves, który w tej sytuacji zachował się jak bramkarz hokeja i "parkanami" obronił uderzenie piłkarza Granady.

70'

20 minut do końca. Nic nie wskazuje na to, że zobaczymy dziś bramki. Obym się mylił.

68'

Lucas Alcaraz decyduje się na zmianę. Na boisku pojawił się Riki, zmienił El-Arabiego.

65'

Pierwsza zmiana w Valencii. Za Pabona Bernat.

64'

Strzał Guardado z dystansu do boku piąstkuje bramkarz gospodarzy.

60'

Norma wyrobiona. Szósta kartka w tym spotkaniu. "Szczęśliwym" wybranym został Angulo.

57'

W końcu do interwencji zmuszony Diego Alves. Bramkarza strzałem z ostrego kąta próbował zaskoczyć jeden z zawodników Granady. Skuteczna interwencja golkipera dała jednak gospodarzom rzut rożny.

55'

Piąta żółta kartka. Michael Pereira tym razem napomniany.

53'

Postiga zablokowany przez Diakhate. Skończyło się na strachu, choć coraz większa nerwowość w szeregach obronnych Granady.

50'

Brahimi w ładnej indywidualnej akcji. Niestety dla niego boisko okazało się za małe i opuścił plac gry razem z futbolówką. Od bramki Alves.

48'

Uderzenie z dystansu Recio - próba piłkarza Granady nie wymaga jednak komentarza.

46'

Druga połowa wystartowała, a w raz z nią nadzieje na lepsze drugie 45 minut

47'

Klasyk mówi, ze drugie połowy są znacznie lepsze. Oby porzekadło sprawdziło się i w tym przypadku.

47'

Koniec pierwszej połowy spotkania! Sędzia nie doliczył do niej (na szczęście?) ani minuty. Rozstajemy się z Państwem na chwilę, proszę pozostać z nami.

44'

Fantastyczny jest ten skrzydłowy. Szybki ruchliwy, a przede wszystkim wykazuje chęci do gry. Może reszta weźmie z niego przykład? Przydałoby się, atrakcyjność na pewno weszłaby na wyższy poziom.

43'

Bardzo aktywny Buonanotte zatrzymany po raz kolejny faulem. Rzut wolny podyktowany na Argentyńczyku nie przyniósł jednak większego zagrożenia. Bez problemów piłkę wypiąstkować Alves.

40'

Strach przed stratą gola zaczyna przysłaniać wszystko. Obie ekipy schowane za podwójną gardą.

38'

Próba wymuszenia faulu przez Buonanotte. Duża, wyjątkowa, łaskawość arbitra. Za nurkowanie należała się żółta kartka. Dla Diego oznaczałoby to wcześniejsze zakończenie spotkania.

35'

Kolejny faul w środku pola. Ostro potraktował rywala Victor Ruiz.

33'

Rozkręca się nam Pan Teixeira Vitienes. Kolejna kartka! Allan Nyom napomniany przez arbitra.

30'

Diego Buonanotte za pyskówkę ukarany "żółtkiem".

28'

Niezłe dośrodkowanie próbował zamykać Murillo - bezskutecznie.

26'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Jonas.

24'

Bardzo ładnie pozycję do strzału wypracował sobie Brahimi. Uderzenie Francuza przemknęło jednak koło bramki Alvesa.

22'

Strzał Pabona zablokowany przez jednego z obrońców. Rzut rożny dla gości.

18'

Faul taktyczny w wykonaniu Fuego. Sędzia nie miał wątpliwości i wlepił piłkarzowi Valencii żółtą kartkę.

16'

Zespół gospodarzy próbuje grać piłką, szybko kombinacyjnie. Wygląda to całkiem dobrze.

13'

Mocny, ale bardzo niecelny strzał Pereiry. Brawa dla piłkarza Granady tylko na pomysł.

10'

Granada próbuje budować atak pozycyjny, jednak im bliżej bramki Valencii tym trudniej rozgrywa się piłkę gospodarzom.

8'

Bliźniaczo-podobna akcja Granady. Druga dokładna wrzutka z prawej strony zakończona strzałem głową. Tym razem próbował Diego Buonanotte (prawdopodobnie najniższy piłkarz na boisku), ale jego uderzenie w znacznej odległości minęło bramkę gości.

6'

Pierwsza akcja gospodarzy, jednak strzał El-Arabiego głową z 11 metrów nie sprawił żadnych problemów Diego Alvesowi.

4'

Spokojny początek spotkania, lekka przewaga gości jednak bez większego zagrożenia bramki Roberto.

1'

Widowisko na Estadio Nuevo Los Carmenes czas zacząć! Od środka rozpoczęli gospodarze.

19:54

Rezerwowi Valencii: Jaume, Romeu, Feghouli, Bernat, Parejo, Canales, Michel

19:53

Rezerwowi Granady: Karnezis, Rico, Yebda, Coeff, Garcia, Ighalo, Riki

19:44

Arbitrem dzisiejszego meczu jest Fernando Teixeira Vitienes. Hiszpański sędzia to typ skrupulatnego rozjemcy, który lubi "nagradzać" przewinienia piłkarzy żółtymi kartkami. W ostatnich swoich czterech meczach pokazał ich, aż 24.

19:35

Do pierwszego gwizdka sędziego jeszcze niespełna pół godziny, więc warto w tym momencie zapoznać się z zapowiedzią tego meczu

19:33

Wieczór z Primera Division czas zacząć. Dzisiejsze zmagania w Hiszpanii zaczynamy na Estadio Nuevo Los Carmenes, gdzie miejscowa Granada podejmować będzie Valencię.