Niedziela, 22 września 2013, godz. 19:00
1. połowa2 : 1
20:55

20:54

20:54

Real Madryt bardzo pewnie zdobywa kolejne trzy punkty, strzelając Getafe tradycyjnie cztery gole. Królewscy awansują dzięki temu na trzecie miejsce w ligowej klasyfikacji i tracą dwa punkty do prowadzących zespołów Barcelony oraz Atletico. Dzisiaj o wszystkim przesądziły bramki Ronaldo (dwie), Pepe oraz Isco; jednak trzeba uczciwie przyznać, że piłkarze Ancelottiego nie trafili na trudnego przeciwnika. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

94'

Koniec! Real Madryt wygrywa z Getafe 4:1!

93'

Portugalczyk zdobywa pięknego gola po dośrodkowaniu Khediry i pieczętuje zwycięstwo Realu w tym meczu!

93'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!! Cudowny strzał piętą Cristiano Ronaldo!!!

91'

Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

90'

Kolejny zmarnowany korner przez złą centrę Pedro Leona...

89'

Castro nieźle wypatrzył Miku w polu karnym, ten został zablokowany i jeszcze będzie rzut rożny dla gości.

87'

Ronaldo z rzutu wolnego posyła piłkę ponad poprzeczką!

87'

Michel ogląda czerwoną kartkę za faul na wychodzącym na czystą pozycję Jese!

84'

Ostatnia zmiana w tym meczu! Owacja dla Isco, który opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Jese!

83'

Modrić doskonale uruchomił Moratę, jednak ten w dobrej sytuacji uderzył niecelnie w stronę bramki Moyi!

80'

Morata zmienia Benzemę! Pokaz lojalności ze strony Arbeloi, który zachęcił publiczność do pożegnania brawami nieskutecznego dziś Francuza.

80'

Indywidualna szarża Ronaldo! Portugalczyk poradził sobie z Rafą, jednak uderzył tylko w słupek bramki gości!

79'

Kolejne pudło Benzemy głową z kilku metrów! Francuz dzisiaj jest koszmarnie nieskuteczny!

77'

Roszada w Realu. Illarramendi opuszcza boisko, a na jego miejsce wchodzi Modric.

75'

Wygląda na to, że arbiter się pomylił. To mogła być kartka dla bramkarza Getafe.

74'

Ronaldo wychodzi sam na sam z Moyą i przewraca się w starciu (?) z bramkarzem rywali, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

73'

Benzema!!! Francuz pudłuje głową z czterech metrów po kapitalnej akcji zespołowej Realu i dośrodkowaniu Arbeloi!

72'

Po kontrataku gości, Sarabia strzela płasko z dystansu i odbija piłkę dość spokojnie Diego Lopez.

71'

Kolejna niecelna wrzutka Pedro Leona. Stałe fragmenty gry nie są dzisiaj siłą Getafe.

70'

Zmiana w Getafe. Rafa wchodzi w miejsce Arroyo.

69'

Rzut rożny dla Getafe. Może to będzie okazja do powrotu do tego spotkania dla Los Azulones?

68'

Cristiano Ronaldo wydaje się mieć jakieś problemy zdrowotne po jednym ze starć z Michelem w polu karnym Getafe. Portugalczyk póki co gra dalej.

66'

Indywidualna akcja Diego Castro i płaski strzał zza pola karnego, z którym nie miał problemów Diego Lopez.

64'

Fantastyczny powrót Di Marii, który przerwał nieźle zapowiadającą się akcję gości.

62'

Próba Ronaldo z dystansu i odbija płasko uderzoną piłkę na rzut rożny Moya!

61'

Isco kapitalnie rozpoczął jeszcze jeden kontratak Realu, jednak niecelnym zagraniem zaprzepaścił tę akcję Ronaldo.

60'

Krótko rozegrany rzut wolny przez Ronaldo, krótkie rozegranie w pole karne do Isco, młody Hiszpan mija rywala i strzela nie do obrony dla Moyi!!! 3:1 dla Realu Madryt!

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL! Isco!!!

56'

Jednak strzela Di Maria, ale obok bramki!

55'

Isco faulowany bardzo blisko pola karnego Getafe. Będzie kolejna okazja dla Cristiano Ronaldo.

53'

Ronaldo poradził sobie z jednym rywalem w polu karnym, po czym został zablokowany przez Lisandro Lopeza. Korner.

52'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Pedro Leona ponownie trafia w ręce Lopeza.

51'

Zaskakujący strzał Ronaldo z dystansu - broni na raty Moya.

48'

Znakomita kontra Realu, Cristiano znalazł Benzemę w polu karnym, ale były gracz Lyonu uderza wprost w ręce bramkarza rywali!

47'

Nieporozumienie w szeregach Getafe, piłka i Benzema mijają Moyę, jednak Francuz miał zbyt ostry kąt, żeby skierował futbolówkę do siatki.

46'

W przerwie Lago zmienił Escudero.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

19:51

Real Madryt szybko stracił gola na 0:1 po strzale Lafity, ale stałe fragmenty gry w wykonaniu Królewskich pozwoliły im wyjść na zasłużone prowadzenie jeszcze przed przerwą. Zobaczymy, jak Getafe zareaguje po przerwie i czy będziemy jeszcze mieli emocje w tym pojedynku.

47'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Real Madryt prowadzi z Getafe 2:1!

45'

Tak się dzieje jeszcze przed przerwą. Wychowanek Realu już na boisku.

45'

Lafita nie będzie w stanie kontynuować gry po starciu z Carvajalem. Ofensywny gracz Getafe siada na murawę i zostanie zmieniony przez Sarabię.

45'

Fatalne dośrodkowanie Pedro Leona...

44'

Diego Castro zdołał wywalczyć rzut rożny.

43'

Carvajal ostro potraktował Lafitę w narożniku boiska i został ukarany napomnieniem od sędziego.

42'

42'

Moya!!! Carvajal doskonale dograł w pole bramkowe do Benzemy, błąd popełnił Alexis, napastnik Realu jednak skiksował i zdołał jeszcze odbić piłkę Miguel Moya! Mogło być 3:1 dla gospodarzy!

40'

Escudero posłał kapitalną długą piłkę na wolne pole do Miku. Wenezuelczyka zdołał jednak zatrzymać w polu karnym Nacho.

38'

Wychodził z kolejnym kontratakiem, jednak podanie Benzemy wywołało tylko jęk zawodu na trybunach Santiago Bernabeu.

37'

Pedro Leon groźnie strzela z dystansu, ale po rykoszecie piłka wychodzi poza linię końcową.

35'

Di Maria idealnie dośrodkował piłkę na głowę Pepe, ale ten posyła ją ponad poprzeczką bramki rywala!

35'

Ronaldo wychodził już na czystą pozycję, jednak Alexis zdołał uprzedzić Portugalczyka. Tylko rzut rożny.

34'

GOOOOOOOOOOOLLL!!! Cristiano Ronaldo nie daje szans Moyi z 11 metrów!!!

33'

Żółta kartka dla gracza Getafe.

33'

Ronaldo uderza w mur, ale Michel w nim zagrywa ręką i jest jedenastka dla Realu!!!

31'

Alexis fauluje Pepe w walce o górną piłkę. Rzut wolny dla Realu z około 20 metrów i żółta kartka dla gracza gości.

31'

Strzał Benzemy głową zablokowany i kolejny rzut rożny.

31'

Carvajal w dobrej okazji zdołał zdobyć zaledwie korner dla Realu.

30'

30'

Bardzo groźnie z dystansu uderzył Angel Di Maria, jednak Moya popisał się świetną interwencją i złapał piłkę!

29'

Była szansa na kontratak dla gości, ale Lafita za daleko sobie wypuścił piłkę i zabrał ją jeden z wracających piłkarzy Królewskich.

28'

Dośrodkowanie Di Marii na rzut rożny odbija defensywa Getafe.

26'

Isco na spalonym.

24'

Posiadanie piłki: Real 81%, Getafe 19%. No, no...

22'

Ponownie zagapili się obrońcy Getafe i Ronaldo znalazł się w dobrej sytuacji do zdobycia gola po rzucie wolnym! Portugalczyk zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale uderzył niedokładnie!

20'

Stały fragment gry dla Realu, Isco doskonale znajduje w polu karnym Ronaldo. Strzał Portugalczyka z kilku metrów zdołał jeszcze obronić Moya, ale przy dobitce Pepe był już bezradny! Remis na Bernabeu!

19'

GOOOOOOOOOOOLLL!!! Pepe doprowadza do remisu!

18'

Real zmuszony do gry atakiem pozycyjnym. Isco ponownie stara się uruchomić Arbeloę, ale zagrywa zbyt mocno i piłka ląduje poza boiskiem.

16'

Na spalonym złapany teraz w dobrej akcji Królewskich Arbeloa.

15'

Dośrodkowanie Di Marii z narożnika boiska pewnie chwyta Moya.

14'

Cristiano Ronaldo zablokowany w polu karnym po szybkim ataku Realu. Rzut rożny.

12'

10'

Szczęście Realu! Jeszcze jedna akcja Getafe, piłka trafia dobrze trafia do Pedro Leona, który jednak kiksuje w polu karnym w niezłej sytuacji!

8'

Khedira dośrodkowywał w pole karne, gdzie jednak bardzo przytomnie piłkę wybił Lisandro Lopez.

6'

Ronaldo stracił piłkę na 30 metrze, ta trafia do Lafity, pomocnik Getafe uderza z 25 metrów, a futbolówka po rykoszecie wpada do siatki!!!

5'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL! Angel Lafita! Niespodzianka na Bernabeu!

4'

Centrę Carvajala pewnie łapie Moya.

4'

Co za okazja dla Realu!!! W kontrataku Di Maria szukał w polu karnym Ronaldo, ale tego uprzedził Escudero, który omal nie załadował samobója! Odbita od bramkarza piłka trafia do Ronaldo, ale ten zostaje zablokowany!

2'

Pierwsze dośrodkowanie Pedro Leona z rzutu wolnego - nieudane.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Fernandeza Borbalana i zaczynamy!

18:58

Wychodzą na boisko oba zespoły. Real w koszulkach z napisem 'Animo Pirata' wspierającym ciężko kontuzjowanego Estebana Granero, byłego gracza Realu a obecnie piłkarza Realu Sociedad.

18:54

Oho! Informacja z ostatniej chwili! Gareth Bale doznał kontuzji na rozgrzewce i w jego miejsce zagra Isco!

18:50

W poprzednim sezonie na Santiago Bernabeu Real pewnie zwyciężył 4:0, ale na Coliseum Alfonso Perez lepsze było już Getafe, które wygrało 2:1.

18:47

Rezerwowi Getafe: Codina, Lago, Rafa, Colunga, Borja, Sarabia, Gavilan. W drużynie gości brakuje kontuzjowanych Vareli i Lacena oraz Juana Rodrigueza i Lopo, z których zrezygnował sam Luis Garcia.

18:44

Ławka rezerwowych Realu: Jesus, Isco, Modric, S. Ramos, Morata, Isco, Casemiro. Brakuje kontuzjowanych Casillasa, Coentrao, Varane'a, Marcelo oraz Xabiego Alonso.

18:43

Obok prezentujemy składy obu drużyn. Będzie debiut Garetha Bale'a przed własną publicznością na Santiago Bernabeu!

18:41

Real Madryt obecnie zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów. Królewscy jedyne punkty stracili w ostatniej kolejce, w meczu przeciwko Villarreal. Dużo gorzej wiedzie się Getafe, które zdobyło ledwie 4 punkty i jest w dolnej części ligowej tabeli.

18:34

Witamy bardzo serdecznie na relacji z meczu piątej kolejki La Liga pomiędzy Realem Madryt a Getafe!