Real SociedadReal Sociedad
0 : 0
malagaMalaga CF
94'

Arbiter zakończył mecz. Wynik 0:0 nie krzywdzi żadnej z drużyn. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

90'

3 minuty doliczył sędzia

87'

Real Sociedad w ataku na bramkę Malagi. Goście chyba są zadowoleni z jednego punktu

85'

Znów centra, znów główka i znów obok słupka

83'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Camacho zmienia Portillo

83'

Fernando Tissone głową z 7 metrów nie trafia w bramkę

81'

Duża ilość strzałów na bramkę w tym meczu głównie zaliczana jest do statystyk. Zagrożenia pod bramkami jest niewiele choć dużo bardziej ciekawsza jest druga część meczu.

78'

1-2 w celnych strzałach na bramkę w tym meczu pokazuje, że mecz do najciekawszych nie należy

76'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Seferović zmienia Agirretxe

75'

Kwadrans do zakończenia regulaminowych 90 minut. Z całą pewnością druga część meczu jest dużo ciekawsza jak pierwsza połowa. Czy tylko doczekamy się bramek?

73'

Taktyczne przewinienie Sancheza kończy się pokazaniem mu żółtej kartki

72'

Doskonałe podanie do Dudy od Sancheza, który po chwili marnuje 100% okazję na gola

71'

Antoine Griezmann oddaje strzał na bramkę rywali ale arbiter pokazuje pozycję spaloną.

69'

Po dwie zmiany już wykorzystali obaj trenerzy. Czy zobaczymy dziś na boisku Polaka Pawłowskiego?

67'

Santa Cruz zmienia Marokańczyka Hamdaoiego

67'

Castro także zakończył udział w tym meczu....

66'

Pardo schodzi z boiska...

64'

Szykują się kolejne zmiany w tym meczu. Obaj trenerzy widzą co się dzieje na boisku i próbują odpowiednio zareagować

63'

Obronę gości najczęściej próbują rozmontować Prieto z Velo. Zawodnicy gospodarzy mają na początku pierwszej połowy optyczną przewagę.

60'

Godzina gry za nami. Pierwsze 15 minut drugiej połowy zdecydowanie ciekawsza niż cała pierwsza część

57'

Bardzo ładna, koronkowa akcja gospodarzy zakończona jednak faulem w polu bramkowym na bramkarzu.

56'

Awizowana zmiana - Pedro Morales zmienił Eliseu

56'

Imanol Agirretxe zmarnował doskonałą sytuację strzelając obok słupka w sytuaci sam na sam

54'

Dośrodkowaniu Dudy wprost w rękawice Bravo

54'

Sergi Darder uderza mocno z 16 metrów i piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny

52'

Będzie pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Morales już przygotowany do gry

51'

Angeleri doskonale zablokował Vele w sytuacji gdy ten mógł bardzo groźnie dośrodkować

48'

Angeleri za faul otrzymuje żółtą kartkę

47'

Oby ta druga połowa była ciekawsza niż pierwsze 45m inut

46'

Kolejna żółta kartka w tym meczu. Ukarany Pardo

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu

16:59

Zawodnicy wracają na boisko za moment początek drugiej części meczu

45'

Zgodnie z przewidywaniami arbiter nie doliczając nawet minuty kończy pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie.

42'

Dośrodkowanie Mounir El Hamdaouiego zablokowane przez jednego z obrońców

41'

Prieto za dyskusję z arbitrem otrzymuje żółty kartonik

40'

5 minut do końca mało ciekawej pierwszej połowy meczu

38'

Posiadanie piłki - 55%:45% dla gospodarzy

36'

Sergi Darder doskonale zagrywa w pole karne ale żaden z kolegów nie doszedł do tej piłki, która przeleciała na 7 metrze od bramki

34'

Carlos Vela dostał doskonałe podanie z prawej strony ale prosty błąd techniczny nie pozwolił mu dokładnie zagrać w pole karne.

32'

Gonzalo Castro dobrze wrzucił piłkę w pole karne gości. W "16" Malagi było dość spore zamieszanie jednak wyjaśnione ostatecznie przez defensorów.

30'

Xabi Prieto w ostatniej chwili uprzedza Dudę tuż przed swoją bramką

28'

Francisco Portillo po indywidualnej akcji oddaje groźne uderzenie na bramkę Bravo minimalnie nad bramką

26'

Sergio Sanchez fauluje w środku boiska jednego z rywali co wywołuje spore poruszenie na boisku. Zawodnicy jednak szybko się uspokajają

25'

Carlos Martinez próbował dośrodkować w pole karne Malagi ale uczynił to niedokładnie i bramkarz złapał spokojnie futbolówkę

22'

No naprawdę nie dzieje się nic ciekawego jak do tej pory na boisku. Piłkarze skupiają się na grze w środku boiska a akcji podbramkowych jest niewiele

19'

Inigo Martinez po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ręką kieruje piłkę do siatki i ogląda zasłużoną kartkę

17'

Aktywny jest Eliseu ale tym razem zawodnik Malagi przekroczył przepisy

14'

Gwizdy rozlegające się na trybunach są oznaką, że mało ciekawe widowisko oglądamy w pierwszych już prawie 15. minutach

12'

Carlos Vela źle przyjął piłkę będąc sam przed bramkarzem Malagi co zniweczyło jego szansę na trafienie do siatki. Była to naprawdę doskonała okazją

10'

Ładna akcje Xabi Prieto kończy się kornerem dla Realu

9'

Eliseu oddaje pierwszy celny strzał na bramkę z którym doskonale sobie jednak radzi bramkarz

7'

Gospodarze próbują wysokim pressingiem przerwać akcję gości ale ci doskonale sobie poradzili z naporem Realu

5'

Ładne zagranie do środka Prieto jednak zawodnicy Malagi zażegnali niebezpieczeństwo

4'

W pierwszych minutach spotkania niewiele dzieje się na boisku. Oba zespoły skupione na grze w środku pola

2'

Pierwszy kontakt z piłką bramkarza Malagi po niedokładnym zagraniu jednego z zawodników gospodarzy

1'

Zaczynają gospodarze!!

15:58

Witamy oba zespoły na boisku. Za moment początek meczu

15:55

W San Sebastian pogoda idealna do gry, za moment początek meczu

15:39

Polski napastnik rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych. Kibice w kraju liczą na to, że pojawi się na boisku w sobotnie popołudnie.

15:37

Ławka rezerwowych gości: Carlos Kameni, Roberto Chen, Ignacio Camacho, Pedro Morales, Bartłomiej Pawłowski, Roque Santa Cruz, Bobley Anderson

15:36

Ławka rezerwowych gospodarzy: Zubikarai, Jon Ansotegui, Cadamuro, David Zurutuza, Javier Ariel Rosada, Antoine Griezmann, Haris Seferovic

15:22

Już za nieco ponad pół godziny pierwszy gwizdek w spotkaniu Real Sociedad - Malaga. Czy w składzie gości zobaczymy Bartłomieja Pawłowskiego?