Villarreal CFVillarreal CF
2 : 2
Real MadrytReal Madryt
23:50

Remis po naprawdę dobrym spotkaniu. Beniaminek z El Madrigal zasłużył co najmniej na ten jeden punkt, bo to gospodarze mieli zdecydowanie więcej sytuacji klarownych w tym pojedynku. Debiut Garetha Bale'a uwieńczony bramką, ale Królewscy nie wygrywają z Villarreal! Real traci pierwsze punkty w tym sezonie, tak samo zresztą, jak Villarreal. To tyle z mojej strony! Za sobotni wieczór hiszpański na portalu Ekstraklasa.net dziękuje Kuba Seweryn!

93'

Koniec spotkania! Villarreal remisuje z Realem Madryt 2:2!

92'

Wychodzący na czystą pozycję Hernan Perez zatrzymany przez liniowego, który dopatrzył się ofsajdu.

90'

Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

90'

Akcja wędruje od jednego pola karnego do drugiego, ale obu ekipom brakuje dokładności.

88'

Ronaldo na spalonym. Coraz mniej czasu do końca.

86'

Ronaldo dwukrotnie uderza z daleka - najpierw broni Asenjo, a następnie futbolówka ląduje wysoko na trybunach El Madrigal.

83'

Indywidualna akcja prawego obrońcy gospodarzy, Mario Gaspara, jednak skończyło się tylko na rzucie rożnym.

82'

Morata na spalonym.

81'

Cani z dystansu! Fenomenalnie broni Diego Lopez!!!

80'

Di Maria przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie decyduje się na jedenastkę.

80'

23 853 kibiców zasiadło dziś na El Madrigal.

79'

Modrić z dystansu przenosi piłkę ponad poprzeczką 'świątyni' Villarreal!

79'

78'

Żółta kartka dla Piny za sfaulowanie Isco.

78'

Aquino idealnie ze skrzydła dograł w pole karne do Uche, ale Nigeryjczyk nie trafia czysto w piłkę przed Diego Lopezem!

77'

Kartka dla Moraty za atak bez zahamowań na nogi Aquino.

76'

Na spalonym Aquino.

76'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Schodzi z boisko Giovani dos Santos, a zastępuje go Hernan Perez.

75'

W odpowiedzi odważną próbę Uche pewnie łapie Diego Lopez.

74'

Di Maria uderzył technicznie zza szesnastki i omal nie umieścił piłki w siatce! Zabrakło kilkunastu centymetrów!

73'

Benzema opuszcza boisko, a melduje się na nim Alvaro Morata.

72'

Pina wchodzi na plac gry, zastępując Triguerosa.

72'

Indywidualna akcja środkiem pola Caniego zakończona odbitym przez Diego Lopeza strzałem zza pola karnego. Problem dla Realu w tym, że piłka trafia do Giovaniego, a wychowanek Barcelony wyrównuje stan meczu!

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL! Giovani doprowadza do remisu!

68'

67'

Uderzenie z dystansu Di Marii pewnie broni Asenjo.

67'

Uche zmienia Jonathana Pereirę.

66'

Real ma dziś furę szczęścia! Po kontrataku strzał Benzemy broni Asenjo, dobija Ronaldo, ale tak, że piłka trafia w obrońcę, potem znowu w Portugalczyka i ląduje w siatce zaskoczonego bramkarza Villarreal! Futbol nie zawsze jest sprawiedliwy!

64'

GOOOOOOOOOOOOL! Cristiano Ronaldo wyprowadza Real na prowadzenie!

62'

Khedira z kolei zmienia Illarramendiego.

61'

Gareth Bale opuszcza boisko, w jego miejsce Angel Di Maria.

61'

Khedira i Di Maria gotowi do wejścia.

61'

Pierwszy rajd w tym meczu Garetha Bale'a zakończony niecelnym dośrodkowaniem.

60'

57'

Kartka dla Ramosa za brzydki faul na Aquino.

57'

Płaski strzał Benzemy zza szesnastki mija bramkę Asenjo.

55'

Ależ pudło!!! W znakomitej kontrze gospodarzy Pereira wykłada piłkę świetnie ustawionemu koledze przed bramką, jest nim Costa, który posyła ją kilka centymetrów od słupka!!!

52'

Faul w ofensywie Cristiano Ronaldo. Nie zgadza się z tym Portugalczyk.

50'

Można odnieść wrażenie, że pan Teixeira Vitienes zaczął w ostatnich minutach gwizdać nieco losowo.

48'

Gareth Bale z dystansu uderza nieznacznie ponad bramką rywala!

47'

Nacho zagrywa piłkę ręką w polu karnym po zagraniu Giovaniego Dos Santosa. Sędzia karnego nie dyktuje.

47'

Dośrodkowanie Aquino przecina Pepe. Tylko aut dla gospodarzy.

46'

Wznawiamy grę!

22:59

Wracamy na murawę, za chwilę zaczynamy drugą połowę.

22:47

Pierwsze pół godziny to kompletna dominacja zawodników Villarreal. Gospodarze powinni byli prowadzić znacznie wyżej niż 1:0, ale byli nieskuteczni, za co zostali skarceni przez Real. Jedna składna akcja Królewskich, gol w debiucie Bale'a i do przerwy jest remis. Będzie ciekawie!

22:45

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy mamy remis 1:1!

46'

Dobre piąstkowanie Diego Lopeza po rzucie rożnym.

45'

Costa świetnie z lewej strony znalazł w polu karnym Pereirę, ale ten znowu został zablokowany!

44'

42'

Ronaldo bardzo niecelnie uderzył zza pola karnego. Czy i Portugalczyk pozytywnie zareaguje na 'skradzione' mu show przez Bale'a, tak jak zrobił to godzinę temu Leo Messi?

40'

Dos Santos złapany na spalonym.

39'

Carvajal dobrze włączył się do akcji ofensywnej i zagrał piłkę spod linii końcowej pod samą bramkę, gdzie rywala wyprzedził Gareth Bale i wślizgiem umieścił piłkę w siatce! 1:1 na El Madrigal! Gospodarze spuścili z tonu i to się na nich zemściło.

38'

Villareal - Real MadrytVillareal - Real Madryt

38'

GOOOOOOOOOOOOLLL! Gareth Bale zdobywa gola w debiucie!

37'

Ofensywne wejście Nacho kończy się... żółtą kartką dla obrońcy Realu, który stracił piłkę i sfaulował Mario Gaspara.

35'

Uderzenie Modricia z daleka zostaje zablokowane i będzie rzut rożny dla gości.

35'

Żółta kartka dla Aquino za spóźnione wejście w nogi Nacho.

34'

Długa piłka w pole karne gospodarzy dotarła do Ronaldo, ale Portugalczyk głową uderza bardzo niecelnie!

33'

Ramos! Po dośrodkowaniu Isco z rzutu rożnego głową uderza Ramos, jednak świetnie broni Asenjo!!! Pierwsza okazja dla Realu!

32'

Aquino uderza z dystansu, ale wprost w Diego Lopeza!

30'

Zagranie nakładką Bale'a w polu karnym Realu na Pereirze. Walijczyk trafił nią Hiszpana, więc to mogła być jedenastka dla Villarreal!

29'

Niewiarygodne!!! Aquino dostał kapitalne podanie w tempo i miał niezwykle dużo czasu w pojedynku z Diego Lopezem! Bramkarz Realu broni jednak zarówno pierwszy, jak i drugi strzał Meksykanina!

27'

26'

Dużo groźniejszym zespołem w tych 25 minutach są gospodarze i zasłużenie prowadzą. Real tak naprawdę nie jest w stanie przeprowadzić składnej akcji.

24'

Faul w ofensywie Pereiry na Pepe. Piłka dla gości.

22'

Jonathan Pereira w polu karnym się nieco pogubił, ale przez to skupił na sobie uwagę całej defensywy Realu! Napastnika Villarreal blokuje Pepe, jednak piłka trafia do niepilnowanego Caniego, a ten zdobywa pierwszego gola w tym spotkaniu! 1:0 dla beniaminka!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL! CANI!!!

18'

Bale znowu posyła piłkę w trybuny. Na razie Walijczyk prezentuje duży brak wyczucia.

17'

Oczywiście Ronaldo, ale ponad bramką!

17'

Cristiano Ronaldo faulowany przez Bruno 30 metrów od bramki Asenjo. Kto uderzy? Cristiano czy Bale?

15'

14'

Ogromny błąd defensywy Realu! Aquino nie potrafił jednak w idealnej sytuacji pokonać Diego Lopeza!

13'

Giovani dos Santos został zablokowany na lewym skrzydle. Rzut rożny dla gospodarzy.

13'

Benzema strzela bardzo niecelnie z około 20 metrów, ku radości publiki na El Madrigal.

11'

Aquino poradził sobie z rywalami na prawej stronie, zagrał w pole karne, gdzie na piłkę już czekał Pereira. Ten, naciskany przez Pepe, nie był jednak w stanie oddać celnego strzału.

11'

Bale niedokładnie dośrodkowywał w stronę Cristiano Ronaldo. Piłka poza boiskiem.

8'

Carvajal uratował teraz tyłek Isco, ratując Real po stracie swojego kolegi z młodzieżówki.

7'

Cani z woleja zza pola karnego przenosi piłkę wysoko ponad bramką!

5'

Kontra Villarreal! Wielbłąd Pepe, a Jonathan Pereira przegrywa pojedynek z Diego Lopezem!!!

3'

Na spalonym Giovani Dos Santos.

2'

Ronaldo na lewym skrzydle, Bale na prawym. Tak na razie gra Real Madryt.

1'

Fernando Teixeira Vitienes daj znak do rozpoczęcia gry! Jonathan do Caniego i zaczynamy!

21:58

Już piłkarze Villarreal i Realu wychodzą na murawę El Madrigal!

21:45

W jedenastce Realu znalazło się miejsce aż dla sześciu Hiszpanów. Ostatnio nie zdarza się to zbyt często.

21:38

Rezerwowi Realu: Casillas, Khedira, Casemiro, Morata, Jesé, Di Maria, Llorente.

21:35

Ławka Villarreal: Juan Carlos, Gabriel, Íniguez, Pina, Hernán Pérez, Uche, Perbet.

21:34

Obok prezentujemy składy obu drużyn. W Realu zadebiutują dziś Asier Illarramendi oraz Gareth Bale!

21:33

Zarówno gospodarze, jak i goście, po pierwszych trzech meczach mają na swoim koncie komplet dziewięciu punktów. Real pokonywał dotychczas Betis, Granadę i Athletic Bilbao, natomiast Żółta Łódź Podwodna okazywała sie lepsza od Almerii, Valladolid oraz Osasuny.

21:26

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu czwartej kolejki La Liga pomiędzy Realem Madryt a Villarreal!