Poniedziałek, 19 sierpnia 2013, godz. 22:00
2 : 3
Villarreal CFVillarreal CF
93'

Koniec spotkania. Almeria przegrywa 2-3 z Villareal. Zapraszamy na inne relacje na Ekstraklasa.net.

92'

Świetna sytuacja dla Almerii jednak z bliska nie trafia Diaz

90'

Za Dubarbiera wchodzi Diaz

87'

Goooooooooooooool!!!!! Pereira wykorzystuje zagranie dos Santosa w polu karnym i zdobywa bramkę

85'

Gooooooooooooooool!!!!! dos Santos wykorzystuje podanie w pole karne i nie atakowany przez zawodników gospodarzy z bliska zdobywa bramkę

83'

Podanie w pole karne zawodnika gości jednak dos Santos nie trafia z bliska

80'

Rzut rożny dla Villareal jednak w tej sytuacji dośrodkowanie w pole karne piłke przejmuje zawodnik gości, który strzela przewrotką niecelnie

78'

Suso strzela niecelnie z kilkunastu metrów

77'

Almeria rozegrała kontrę w której strzał Soriano był zablokowany jednak potem dośrodkowanie w pole karne i Rodri wykorzystał błąd obrońców Villareal.

75'

Gooooooooooooool!!!!! Rodri zdobywa bramkę wykorzystując dośrodkowanie w pole karne

71'

Villareal zdobył bramkę i prezentuje się lepiej w tym spotkaniu. Zespół gospodarzy broni się na własnej połowie.

69'

Znów Pereira, jednak w tej sytuacji strzelał niecelnie z ostrego kąta i piłka dla Almerii.

68'

Goooooooooooooooool!!!!! Pereira wszedł na boisko i zdobył bramkę, wykorzystał prostopadłe podanie w pole karne i strzelił gola

66'

Za Uche wchodzi Pereira

62'

Z okolic pola karnego niecelnie strzela dos Santos z rzutu wolnego.

62'

Znów świetna sytuacja dla Almerii. Podanie Soriano przed pole karne jednak strzał zawodnika gospodarzy nad bramką

60'

Za Pereza wchodzi Aquino

57'

Gospodarze sa lepszym zespołem. Dobrze prezentują się w akcjach indywidualnych rozgrywają piłke ich ataki są groźniejsze

55'

Za Pine wchodzi Trigueros

54'

Villareal próbuje zorganizować atak jednak obrona Almerii dobrze sie prezentuje.

50'

Błąd obrońców Villareal jednak nie wykorzystali tej sytuacji gospodarze. Zawodnik gości źle opanował piłkę która przejął piłkarz Almerii jednak podanie w pole karne nie przejął napastnik ekipy Rodrigueza.

45'

Rozpoczęcie drugiej połowy

48'

Koniec pierwszej połowy

47'

Esteban znów wybija dośrodkowanie z rzutu rożnego, potem Uche nie wykorzystał okazji i główkował niecelnie.

44'

Almeria nie wykorzystała okresu przewagi jednak wtedy gdy Villareal miał sporo okazji do zdobycia gola to zdobyła bramkę.

42'

Gooooooooooooooool!!!!! Rodrigo wykorzystuje podanie ze skrzydła Rafita i zdobywa bramkę

40'

Zagranie z rzutu rożnego przejmuje Uche, który główkował z bliska jednak strzał zawodnika Villareal broni Esteban.

38'

Bruno strzelał z kilkunastu metrów z rzutu wolnego jednak piłka trafia w mur. Potem Esteban wybija dośrodkowanie z rzutu roznego.

36'

Almeria stworzyła kilka dobrych okazji do zdobycia gola jednak ich nie wykorzystała. Zespół Villareal nie potrafi zagrozić bramce Estebana.

32'

Kontratak Villareal, w którym jednak Uche nie wykorzystał sytuacji w polu karnym i zagrywał niecelnie do partnerów.

29'

Villareal w defensywie, gospodarze dośrodkowuja piłkę w pole karne jednak obrona gości nie popełnia błędów i prezentuje się dobrze.

27'

Akcja Giovaniego dos Santosa, który mijał obrońców rywala którzy zdołali wybić piłkę i kontrę rozgrywała Almeria. Piłka do Soriano, który nie trafił w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

23'

Na własnej połowie broni się ekipa Villareal. Wybijają piłki do napastników, gospodarze maja większe posiadanie piłki, dobrze prezentują się w środkowej strefie.

19'

Suso podawał prostopadle do napastnika w polu karnym jednak zawodnik gospodarzy nie zdołał przejąć futbolówki. Potem ten zawodnik dryblingiem wbiegł w okolice bramki rywala jednak nie było zagrożenia dla Villareal.

17'

Goście wykorzystali błąd obrońcy i zdobyli rzut rozny. Dośrodkowania nie przejęli jednak gracze Villareal.

14'

Villareal mógł rozegrać kontrę jednak Uche niedokładnie zgrywał do partnerów. Potem gospodarze mogli zdobyc bramkę ale dośrodkowanie w pole karne złapał Asenjo.

11'

Trudno powiedzieć na temat poziomu sportowego zawodników Almerii jednak widać, że potrafią rozegrać piłkę na połowie rywala, który nie stwarza sytuacji bramkowych.

9'

Duzo technicznej piłki jak w to w lidze hiszpańskiej. Villareal mimo że to beniaminek to posiada dobry skład, który powinien radzić sobie w Primera Division. Gospodarze wydają się groźniejszym zespołem.

4'

Gospodarze próbują odpowiedzieć jednak nie wykorzystali rzutu rożnego i okazji przed polem karnym.

2'

Świetna akcja gości i od razu dobra okazja do strzelenia bramki. Uche pobiegł w pole karne zagrał na skrzydło i dośrodkowania nie wykorzystał Perez, który strzelił niecelnie i piłka dla Almerii.

22:00

Rozpoczęcie spotkania

21:38

Zespół Villareal to inna ekipa niż w poprzednich sezonach. Po degradacji zaczęto budować od podstaw klub, nie było nerwów i sprowadzono perspektywicznych zawodników.

21:32

Witamy kibiców i zapraszamy na spotkanie Almeria - Villareal. Ekipa gości to beniaminek Primera Division jednak znany w Hiszpanii z sukcesów w europejskich pucharach.