KONIEC!! MANCHESTER CITY MISTRZEM ANGLII!!

3 doliczone minuty, 180 minut dzielą City od mistrzostwa Anglii!

Spięcie na środku boiska, Aguero brutalnie potraktował Noble'a. obie drużyny muszą rozdzielać swoich kolegów.

89'

Krótkie wykonanie, Nasri obiega szesnastkę i jest faulowany.

88'

Strzał Aguero zablokowany przez rywala, Nasri poprawia jednak znów defensywa wtrąciła swoje kilka groszy. Rzut rożny.

86'

Prawdopodobnie kiks ten miał "urazowe" tło - Yaya Toure schodzi z boiska, powoli, żegnany brawami. Zmienia go Alvaro Negredo.

83'

Trochę skiksował w polu karnym Toure - Iworyjczyk chciał przyjąć kolanem piłkę, a wybił ją za linię końcową.

82'

Kolejna zmiana. Tym razem na boisku pojawia się Cole, ale Joe. Zmienia Mohameda Diame.

78'

Adrian, wspaniała interwencja!! Przed obrońców wypadł Nasri i przyłożył potężnym wolejem z ośmiu metrów. Bramkarz Młotów padł na ziemie i nogą wybił piłkę.

76'

Koniec meczu dla Davida Silvy - zmienia go James Milner. Owacje na stojąco.

75'

Jarvis bardzo dobrze dorzuca piłkę w pole karne, gdzie czeka już Cole. Niestety jego głowa mija się z piłką.

72'

Zmiana strategii West Hamu w ataku - schodzi "wieżowiec" Carroll, na jego miejsce wchodzi Cole. Carlton Cole.

69'

Czas postawić na defensywę, schodzi Dżeko, na jego miejsce Fernandinho.

68'

Ależ kiks Aguero!! Fantastycznie na piąty metr podał Zabaleta, odnajdując tam Kuna Aguero, ten jednak uderzył prosto w bramkarza (którego w zasadzie na bramce nie było).

17:22

Liverpool już wygrywa! Daniel Sturridge na 2:1 w podobnym stylu co wcześniej Agger.

17:21

Na Anfield mamy remis! Daniel Agger, po dośrodkowaniu Gerrarda, daje swojej drużynie bramkę na wagę jednego punktu.

64'

Zmiana w drużynie gospodarzy - schodzi Kevin Nolan, w jego miejsce pojawia się Matt Jarvis.

63'

Aguero głową próbuje pokonać Adriana, jednak uderzenie posyła piłkę nad poprzeczką.

61'

Demichelisa poniosło - Argentyńczyk mocnym wślizgiem blokuje rywala i dostaje żółtą kartkę w nagrodę.

57'

Ależ pofrunął Hart - golkiper City w świetnym stylu ściągnął Carrollowi piłkę sprzed głowy.

56'

Andy Carroll mógł ruszyć wolną stroną na bramkę, wolał jednak poczekać na kolegów i wywalczył wolny po faulu Kompany'ego.

54'

City nadal w ofensywie - oni mogą zdobyć dodatkowo rekord strzelonych bramek!

51'

Na Anfield już wiedzą, na Etihad już są pewni!

49'

KOOOOOOOOOOOOOMPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANY! MISTRZOSTWO DLA CITY!! MAMY GOL!!

46'

Drugie 45 minut przed nami, ruszamy!

56'

Bramka Nasriego:

47'

Gwizdek sędziego sygnalizuje koniec pierwszej połowy! City wygrywa 1:0 podczas gdy jedną bramką przegrywa Liverpool.

46'

Ależ uderzenie Davida Silvy, piłka od obrońcy trafia w spojenie i wraca na boisko!

44'

Spóźnieni Aguero i Garcia - piłka mija ich nogi i wychodzi za linię końcową.

42'

Nasri faulowany przy linii bocznej na prawym skrzydle.

41'

Vincent Kompany przypomina kolegom o koncentracji - to jeszcze nie jest koniec spotkania.

16:40

Etihad dosłownie szaleje, na Anfield natomiast żałobna atmosfera - nie dziwne, oba kluby aktualnie dzieli 5 punktów!

39'

Potężne uderzenie Francuza z 18. metra w lewy słupek, Adrian bez szans, a City dystansuje Liverpool w wyścigu o mistrzostwo!

39'

NASRI! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szaleństwo na Etihad!!

36'

Aguero na spalonym.

36'

Kolejny raz Demichelis interweniuje, tym razem głową wybija wrzutkę.

35'

Bardzo dobra interwencja Demichelisa, który wślizgiem zatrzymał akcję rywala na skrzydle.

33'

Korner dla City.

31'

Nolan z żółtą kartką za dyskusje.

31'

Dobra interwencja Joe Harta, który zaryzykował zderzeniem z rywalem byle wyłapać piłkę.

29'

Kolarov z pierwszej piłki, z 25 metrów, bardzo niecelnie.

28'

Aguero próbował znaleźć lukę na strzał w polu karny, ale bramkarz był czujny i pewnie wyłapał jego słabe uderzenie.

25'

Potężna bomba Kolarova zza pola karnego, świetnie wybita przez Adriana!

16:24

Z innych interesujących wydarzeń Premier League: Chelsea przegrywa 0:1 z Cardiff, Everton wygrywa z Hull.

23'

West Ham w posiadaniu piłki, Młoty na wzór City próbują znaleźć lukę w obronie.

21'

Strzał Aguero blokuje obrońca, mimo to Etihad szaleje z radości.

19'

Liverpool przegrywa z Newcaste! Martin Skrtel zdobywa pierwszą bramkę na Anfield pokonując własnego bramkarza!!

18'

Aguero strzela płasko z dystansu, prosto w bramkarza.

17'

Niezwykle wymowny obrazek - kibic na trybunach z radioodbiornikiem w ręku czeka na informacje z meczu na Anfield.

15'

Kiepska wrzutka.

14'

Korner dla City, przy okazji Yaya Toure decyduje się zmienić obuwie.

13'

Kolejny nalot Obywateli na bramkę, Zabaleta próbował strzału ale trafił w nogę rywala, a turlającą się piłkę sprzed rąk bramkarza zagarnął jeden z gospodarzy. Późniejsza akcja niewiele przyniosła.

11'

Seria uderzeń City - najpierw Toure, potem po rozegraniu Silva, niestety wolejem w trybuny.

8'

Dżeko próbuje wrzutki, jednak niewiele w tym było celności.

6'

City serią podań przed szesnastką rywala szuka drogi do bramki, póki co więcej w tym zapoznania niż prób ataku.

4'

City próbuje zdominować rywala, jednak West Ham wykazuje sporą determinację. Goście łatwo bramki nie oddadzą.

1'

Startujemy! Manchester City kontra West Ham United - mecz się rozpoczął!

15:59

Zawodnicy już na boisku i lada moment zaczynamy!

15:56

Już tylko kilka minut do startu spotkania!

15:48

Manchester City w tym sezonie aż 100 razy umieścił piłkę w siatce. Jeżeli zrobią to jeszcze 4 razy (a tydzień temu im się udało), poprawią rekord Chelsea (103) z sezonu 09/10!

15:35

Pytanie do Was - jaki wynik przewidujecie dzisiaj? Bierzecie pod uwagę porażkę Manchesteru?

15:32

20 bramek strzelonych przez Yayę Toure to druga najwyższa zdobycz pomocnika na przestrzeni sezonu - wcześniej rekord wyśrubował Frank Lampard w sezonie 09/10 zdobywając 22 bramki.

15:29

Oto ostatni zwycięzcy ligowi - który klub zostanie dziś uwieczniony?

15:07

W takiej sytuacji znajdują się dziś, między innymi, właśnie Manchester City i Liverpool. The Reds korespondencyjnie będą próbowali wyrwać ostatkiem sił mistrzostwo aktualnemu liderowi z Manchesteru, ale tylko jeśli ten przegra swoje spotkanie. Tego, jaki jest wynik na Etihad będą mogli się dowiedzieć w przerwie i po zakończeniu meczu, więc nie mają wyjścia - muszą liczyć na łut szczęścia i potknięcie rywala, grając o wszystko.

15:01

W dzisiejszej kolejce będziemy mieć do czynienia z 10 spotkaniami. Dlaczego właśnie tak? To ostatnie mecze ligowe i by podkręcić emocje - piłkarze będą musieli na boisku dać z siebie wszystko niepewni tego jak radzą sobie inne drużyny, z którymi konkurują.

14:59

Już tylko godzina pozostała do godziny szesnastej - godziny zero Premier League, momentu, w którym rozpoczną się rozstrzygnięcia. Co za tym idzie? Wielkie emocje! Na relację z meczu Manchesteru City z West Hamem United zaprasza Michał Kozera!