Mistrzem Anglii jest Manchester City, Liverpool finiszuje na drugiej pozycji.

KONIEC MECZU, KONIEC SEZONU 13/14 W PREMIER LEAGUE!

94'

Fulham wyrównuje z Crystal Palace i jest 2:2, gola zdobył Chris David.

93'

Na Etihad właśnie zakończył się mecz. MANCHESTER CITY świętuje zdobycia mistrzostwa Anglii.

92'

Ostatnie sekundy spotkania, niewiele wskazuje na zmianę wyniku tego meczu.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

88'

Stoke wychodzi na prowadzenie z West Bromem po golu Charlie Adama.

87'

Kolejna czerwona kartka dla piłkarza gości...z boiska został wyrzucony Paul Dummett.

85'

Raheem Sterling wpakował piłkę do siatki, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

84'

Zmiana wyniku w Londynie, Fulham przegrywa z Crystal Palace 1:2, drugą bramkę zdobywa Gayle.

83'

Do końca spotkania pozostało niecało dziesięc minut, a my możemy to już chyba oficjalnie ogłosic. MANCHESTER CITY MISTRZEM ANGLII!

81'

I ostatnia zmiana Newcastle. Cheik Tiote schodzi, zmieni go Ryan Dummett.

79'

Zmiana także w Liverpoolu, Lucas zastąpi Sturridge'a.

78'

Zmiana w ekipie Newcastle. Yoan Gouffran opuści plac gry, zastąpi go Sam Ameobi.

76'

Raheem Sterling chciał odebrac piłkę rywalowi i wszedł w jego nogi bez pardonu. Na szczęście obyło się bez kartki.

75'

Chelsea już prowadzi z Cardiff 2:1, autorem drugiego gola Torres.

74'

Chelsea wyrównuje z Cardif (1:1) dzięki bramce Mikela.

73'

Za Stevena Taylora pojawia się Luuk de Jong.

72'

Dobrze zapowiadała się akcja Fabricio Colocciniego, ale Argentyńczyk ostatecznie został powstrzymany.

71'

Ucierpiał na boisku Cheik Tiote, potrzebna pomoc.

69'

Wracają z dalekiej podróży piłkarze Liverpoolu, ale jak na razie to nie wystarczy. Teraz potrzebują jeszcze trzech goli West Hamu...

67'

Ależ kłopoty gości, Shola Ameobi zostaje ukarany czerwoną kartką.

66'

To była bliźniacza akcja jak ta, którą kilkanaście sekund temu popisał się Agger. Steven Gerrard znów egzekwował rzut wolny, ale tym razem do futbolówki dobiegł Daniel Sturridge i zdobył dwudziestego drugiego gola ww tym sezonie.

65'

GOOOOOL!!!!! STURRIDGE!!!

64'

Steven Gerrard uderzał z rzutu wolnego, posłał piłkę do Aggera, który na krawędzi pola karnego oddał strzał i pokonał Tima Krula.

63'

GOOOOL!! DANIEL AGGER!!

62'

Żółtą kartką ukarany Vurnon Anita.

62'

Do wyrównania doprowadza z Fulham, które remisuje już z Crystal Palace 1:1. Strzelał Woodrow.

61'

Arsenal prowadzi już z Norwich 2:0, autorem drugiej bramki Jenkinson.

60'

Daniel Sturridge dobrze przyjął piłkę i zdecydował się na strzał z dystansu, bez powodzenia.

59'

Kolejna zmiana Liverpoolu, za Allena Coutinho.

58'

Vurnon Anita poszukał któregoś ze swoich kolegów ładnym, długim podaniem, ale defensorzy Liverpoolu oddalają piłkę od własnej bramki.

57'

West Bromwich wyrównuje także ze Stoke (1:1), strzela Sessegnon.

56'

Manchester United doprowadza do wyrównania i remisuje z Southampton 1:1. Strzelcem gola Juan Mata.

55'

Steven Gerrard wyskakuje do podania z rzutu rożnego i strzałem głową próbuje pokonac Tima Krula, nie udało mu się to jednak.

54'

I znów mamy gola, tym razem Swansea ucieka Suderlandowi, z którym prowadzi 3:1. Trzeciego gola dla "Łabędzi" zdobył Bony.

53'

Wywołaliśmy Arsenal do tablicy i "Kanonierzy" zdobyli właśnie bramkę. Na listę strzelców wpisał się Ramsey i londyńczycy prowadzą z "Kanarkami" 1:0.

52'

W każdym spotkaniu za wyjątkiem meczu Norwich - Arsenal padła przynajmniej jedna bramka.

51'

Sunderland odrabia powoli straty i przegrywa ze Swansea już tylko 1:2. Bramkę kontaktową zdobył Fabio Borini.

50'

Sprawa mistrzostwa jest już chyba przesądzona...Liverpool potrzebuje teraz dwóch swoich i trzech bramek West Hamu, aby myślec o zdobyciu tytułu.

49'

KOLEJNA BRAMKA MANCHESTERU CITY! KOMPANY!

47'

Padł pierwszy po przerwie, a drugi gol w dzisiejszym mecz dla Everotnu, jego autorem jest Romelu Lukaku.

46'

Zmiana w zespole Liverpoolu. Aly Cissokho zastąpi Johna Flanagana

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• West Bromwich Albion - Stoke City 0:1
47'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Do przerwy Liverpool przegrywa z Newcastle 0:1 po golu samobójczym Martina Skrtela.

46'

Raheem Sterling zagrywa w pole karne Newcastle, ale tam nie było żadnego piłkarza Liverpoolu, który mógłby wykończyc tę akcję.

45'

Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

44'

Shola Ameobi oddaje płaski strzał po ziemi, ale piłka nie trafiła nawet w światło bramki.

43'

Do końca pierwszej połowy pozostało tylko kilkadziesiąt sekund.

42'

Liverpool - Newcastle

41'

Świetne dośrodkowanie Hendersona, ale nieczysto w piłkę trafił Daniel Sturridge.

41'

Mistrzostwo Anglii wymyka się z rąk Liverpoolowi.

40'

MANCHESTER CITY ZDOBYWA BRAMKĘ! STRZELCEM GOLA SAMIR NASRI!

38'

I kolejny gol na White Hart Lane. Tottenham gromi Aston Villę, samobójcze trafienie Bakera.

37'

Ameobi do Sissoko, ale ten został zatrzymany przez Skrtela.

36'

Żółtą kartką ukarany Mathieu Debuchy.

35'

Kolejny gol dla Tottenhamu, strzelcem Adebayor . "Koguty" prowadzą z Aston 2:0.

34'

Suarez! Urugwajczyk miał piłkę na lewej stronie, ale niepotrzebnie wykonał jeszcze jeden zwód i oddał zbyt słaby strzał, by ten mógł zagrozic bramce Krula.

33'

Liverpool próbuje odrabiac wynik, raz po raz próbują to Suarez, to Sterling, ale jak na razie skuteczności drużyny z Anfield nie zachwyca.

32'

Luis Suarez uderza z rzutu wolnego, ale Urugwajczyk trafia prosto w mur.

31'

Steven Taylor sfaulował Suareza, mamy rzut wolny dla Liverpoolu.

29'

29'

Kolejna świetna akcja Gouffrana, teraz jednak piłkarz Newcastle źle zagrał piłkę i ta powędrowała prosto do rąk Mignoleta.

28'

Zmiana wyniku także w Londynie, Fulham przegrywa z Crystal Palace, gola zdobył Gayle.

27'

Drużyna Artura Boruca prowadzi z Manchesterem United 1:0, strzelcem bramki Rickie Lambert.

26'

Yoan Gouffran pewnym strzałem zaatakował bramkę Liverpoolu, ale trafił prosto w klatkę piersiową Mignoleta. Po chwili piłkę dobijał jeszcze Ameobi, ale nic z tego nie wyszło.

25'

25 minut gry za nami, Liverpool przegrywa z Newcastle, a Manchester City bezbramkowo remisuje z West Ham. To oznacza, że na chwilę obecną mistrzostwo powędrowałoby do "Obywateli".

25'

Shola Ameobi na spalonym.

24'

Rzut rożny dla gospodarzy, do piłki najwyżej doskakuje Daniel Agger, ale głową strzela w sam środek bramki.

23'

Kolejny gol, Stoke prowadzi z West Bromwich 1:0 po trafieniu Garetha McAuley'a.

22'

Szansa Liverpoolu, w pole karne Newcastle biegł jak zwykle groźny Suarez, ale Vurnon Anita w porę oddalił piłkę od własnej bramki.

21'

Liverpool sam skomplikował sobie szansę na zdobycie mistrzostwa. Golami samobójczymi na pewno go nie zdobędą.

20'

CO SIĘ STAŁO?! GOL SAMOBÓJCZY MARTINA SKRTELA!!!!!

17'

Luis Suarez wpakował piłkę do siatki Newcastle, ale sędzia nie uznaje tego gola.

16'

Raheem Sterling oddał strzał na bramkę Krula, ale zrobił to mocno niecelnie.

15'

Kolejny, tym razem sensacyjny gol. Spadkowicz Cardiff wbił bramkę Cheslea, katem Schwarzera został Bellamy.

14'

Pierwsza bramka padła też na White Hart Lane. Dla Tottenhamu trafił Paulinho, a to oznacza, że Liga Europy oddala się od Manchesteru United.

13'

Swansea prowadzi z Sunderlandem już 2:0, kolejnego gola zdobył Emnes.

12'

Steven Gerrard uderzał z rzutu wolnego, ale jeden z obrońców wybił jego piłkę.

11'

Ładnie to zrobił Raheem Sterling, który otrzymał precyzyjne podanie przyjął piłkę, oddał strzał, ale Krul jeszcze lepiej spisał się między słupkami.

10'

Kolejny gol, tym razem w meczu Hull - Everton. Na listę strzelców wpisał się McCarthy.

9'

Najpierw Sissoko ograł Flanagana, następnie zrobił to Sissoko i przez moment było niebezpiecznie pod bramką gospodarzy.

8'

To mogła byc dobra akcja Liverpoolu, ale Daniel Sturridge został zmuszony do zatrzymania swojej próby ataku, bowiem sędzia odgwizdał spalonego..

7'

Padł pierwszy gol ostatniej kolejki w meczu Sunderland - Swansea. Gola dla "Łabędzi" zdobył Dyer i mamy 0:1.

6'

Próba prostopadłego podania Hendersona do Suareza, ale w porę zareagował Steven Taylor i odebrał futbolówkę graczowi "The Reds".

5'

Rzut rożny dla gości spotkania, do piłki ustawił się Yoan Gouffran, ale bez zagrożenia pod bramką Mignoleta.

4'

Sturridge do Sterlinga, z prawej strony był tam jeszcze Henderson, który posłał piłkę do Suareza, ale ubiegł go w tym wszystkim Tim Krul.

2'

Przy piłce gospodarze wymienili między sobą kilka podań z klepki, ale przez jedno niedokładne zagranie Skrtela tracą piłkę.

16:00

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

15:57

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie, a my po raz ostatni w tym sezonie wysłuchajmy na Anfield hymnu Liverpoolu.

15:35

Anfield gotowe na mecz. A Wy? :)Liverpool

15:24

W dzisiejszych meczach Premier League na boisku pojawi się dwóch Polaków. W wyjściowym składzie Southampton znalazł się Artur Boruc, a od pierwszych minut w bramce Arsenalu zagra Lukasz Fabiański.

15:14

Informacja prosto z Etihad, znamy wyjściowy skład Manchesteru City: Hart, Zabaleta, Kompany , Demichelis, Kolarov, Garcia, Toure, Nasri, Silva, Aguero, Dzeko.

15:13

A oto rezerwowi piłkarze Newcastle United: Elliot, Santon, Yanga-Mbiwa, Satka, Dummett, Sammy Ameobi, de Jong.

15:08

Znamy już oficjalny skład Liverpoolu na dzisiejszy mecz, a oto rezerwowi piłkarze "The Reds": Jones, Sakho, Toure, Aspas, Lucas, Coutinho, Cissokho.

15:03

Równolegle do naszej łączonej relacji możecie śledzić zmagania Manchesteru City z West Hamem TUTAJ.

14:59

Co słychac w Arsenalu - klubie dwóch Polaków? Szans na mistrzostwa "Kanonierzy" co prawda nie mają, ale dzisiejszy mecz z Norwich będzie szczególny przede wszystkim dla Wojciecha Szczęsnego. Jeśli reprezentant biało-czerwonych zachowa dziś czyste konto odbierze złote rękawice, czyli nagrodę dla najlepszego bramkarza Premier League.

14:31

Chociaż wziąż nie wiemy gdzie powęduje puchar za zwycięstwo w Premier League znamy już króla strzelców tegorocznych rozgrywek. W tym sezonie bezkonkurencyjny był Luis Suarez, który zostawił rywali daleko w tyle.

Najlepsi strzelcy sezonu 13/14 (przed 38. kolejką)

• Luis Suarez (Liverpool) - 31 goli
  • Daniel Stturidge (Liverpool) - 21 goli
  • Yaya Toure (Manchester City) - 20 goli
  • Sergio Aguero (Manchester City) - 17 goli
  • Wayne Rooney (Manchester United) - 17 goli
14:25

Pamiętacie najbardziej szaloną końcówkę sezonu Premier League? Dziś będzie podobnie?

14:22

Po raz pierwszy od kilku lat w stawce nie liczy się już Manchester United. Piłkarze Ryana Giggsa wciąż mają jednak szansę, aby w przyszłym sezonie wziąć udział w kwalifikacjach do Ligi Europy. Warunek jest jeden: "Czerwone Diabły" muszą wygrać z Southampton, a szósty Tottenham przegrać z Aston Villą.

14:20

Walkę o dwie pierwsze lokaty będą toczyli Liverpool i Manchester City. Jeśli nie dziś nie dojdzie do żadnych niespodzianek na trzecim miejscu rozgrywki zakończy Chelsea Londyn, a na czwartej pozycji - oznaczającej grę w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów - Arsenal Wojciecha Szczęsnego i Łukasza Fabiańskiego.

14:18

Od przyszłego sezonu miejsce spadkowiczów zajmą Leicester z Marcinem Wasilewskim w składzie oraz Burnley. Trzeci zespół zostanie wyłoniony w drodze baraży.

14:18

Niezależnie od wyniku tej rundy gier, poznaliśmy już tegorocznych spadkowiczów Premier League. Są nimi Cardiff, Norwich i Fulham, a każdy z tych zespołów od przyszłego sezonu będzie występował w Championship.

14:13

"Zdobycie tytułu jest bardzo ważne, ale też zależy, jak się tego dokona. Istnieje wiele różnych sposobów. Ja wybrałem jeden, postawiłem na atrakcyjny futbol" - powiedział Manuel Pellegrini, trener Manchesteru City