Chelsea LondynChelsea Londyn
95'

Pewna i przekonywująca wygrana gości.

90'

4 minuty dolicza sędzia

86'

Nathaniel Clyne ukarany żółtą kartą za brzydki faul na rywalu

85'

Essien za Hazarda na ostatnie minuty

82'

G o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Oscar sam na sam z bramkarzem i Chelsea prowadzi już 3:0 !!!

81'

Zawodnicy w ostatnich minutach grają już w "chodzonego"

79'

Słabiutko wygląda w drugiej połowie gra Świętych. Chelsea w tej części zdecydowanie dominuje i jest bliższa trzeciej bramki niż gospodarze kontaktowej

76'

Ward-Prowse zmienia Davisa

75'

Ostatni kwadrans tego spotkania przed nami.

73'

To już chyba raczej po emocjach w tym meczu. Dwubramkowe prowadzenie na nieco ponad 15 minut przed końcem to spory potencjał dla The Blues

72'

G o o o o o o o o o o o o l l l ! ! ! ! ! Akcja rezerwowych. Zaczął Oscar a ładnym uderzeniem przy słupku z 16 metrów pokonał bramkarza Wilian,

71'

Indywidualna akcja Oscara została jednak zatrzymana

69'

Chelsea po zdobyciu bramki cofnęła się na swoją połowę oczekując na rywali, którzy jednak z atakami się nie spieszą

66'

Clyne dośrodkowuje w pole karne i ładny strzał głową Lamberta kończy się obroną Cecha

65'

Do końca meczu 25 minut

63'

Lovren za dyskusje z sędzią

61'

Lambert za Corka

59'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Fernando Torres dobija piłkę do bramki po wrzutce Oscara !!!!!

57'

Korner dla gospodarzy

56'

Oscar ogląda żółtą kartkę za bezsensowne wymuszenie rzutu karnego

54'

Willian zmienia Schurrle

54'

podwójna zmiana....

51'

Hazard na spalonym. A Jose Mourinho coraz bardziej nerwowo przy linii bocznej ogląda ten mecz

49'

Wyjątkowo nieskuteczny dziś Torres znów nie potrafi przebić się przez obronę rywali

47'

Ramirez ogląda pierwszą żółtą kartkę w tym meczu

46'

Chelsea rozpoczyna drugie 45 minut

46'

Clyne zmienia Shaw'a

45'

Koniec pierwszej połowy. Zapraszam za kwadrans

45'

4 minuty dolicza arbiter do pierwszej połowy

44'

OJJJJ....Torres fatalnie kopnął piłkę na bramkę gospodarzy.

42'

Pierwsza połowa z pewnością zostanie o kilka minut przedłużona z powodu kontuzji na początku spotkania jednego z obrońców gospodarzy

39'

Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Akcje swoje mieli Torres, Hazard ale żaden z nich nie oddał strzału

36'

Świetna, indywidualna akcja Ramiresa. Zawodnik gości oddaje strzał, który kapitalnie broni jednak zastępujący Boruca bramkarz

33'

Dość niespodziewanie to zawodnicy Pochettino w ostatnich minutach dochodzą coraz częście do głosu

31'

1/3 spotkania za nami. Jak do tej pory oglądamy bardzo wyrównane spotkanie gdzie żadna z drużyn nie osiągnęła zdecydowanej przewagi

28'

Coraz więcej fauli i coraz więcej przerw w grze. Pogoda ewidentnie nie pomaga

26'

Ale kapitalne podanie z głębi pola do Jay Rodrigueza. Zawodnik gospodarzy był już sam przed Cechem ale w ostatniej chwili zablokował go znów Cole

24'

Dwójkowa akcja Torres - Hazard kończy się jednak stratą piłki

23'

Trochę chaosu w ostatnich minutach w środku pola.

20'

Z ogromną łatwością przedarł się pod pole karne Davisa Torres. Hiszpan jednak znów nie trafia do bramki

18'

Wreszcie przebudzili się gospodarze. W obrębie 2 minut mieli 3 dogodne sytuacje do zdobycia gola a najlepszej z nich nie wykorzystać Adam Lallana, który na 5 metrze został zablokowany przez A.Cole'a

15'

Kwadrans meczu za nami. Nie oglądamy porywającego widowiska w to noworoczne popołudnie

13'

Southampton próbuje przebić się środkiem. Poszła szybka kontra i bramkarz gospodarzy nogami poza polem karnym powstrzymuje rywala

11'

Mocno padający deszcz nie ułatwia gry obu drużynom

10'

Gospodarze spokojnie prowadzą grę na swojej połowie. Dłuższe podanie do przodu kończy się szybką stratą piłki

8'

Wracamy do meczu

6'

Mamy dłuższą przerwę w grze bo na boisku opatrywany jest Lovren

4'

Trzecia w krótkim czasie akcja Torresa, któremu jednak brakuje wykończenia akcji

3'

Dejan Lovren popełnia katastrofalny błąd tracąc piłkę blisko pola karnego gospodarzy na rzecz Torresa. Hiszpan jednak uderza za lekko i bramkarz gospodarzy odbił piłkę na rzut rożny

1'

Pierwsza szansa i okazje przed Torresem, który jednak źle trafia w piłkę

1'

Zaczynają gospodarze!!

15:55

Witamy na boisku oba zespoły, które wychodzą na murawę.

15:48

Rezerwowi Chelsea: M. Essien, Oscar, D. Ba, Willian, M. Schwarzer, S. Eto'o, T. Kalas

15:46

Rezerwowi gospodarzy: N. Clyne, M. Yoshida, R. Lambert, J. Ward-Prowse, P. Gazzaniga, J. Hooiveld, S. Gallagher