Niedziela, 10 listopada 2013, godz. 13:00
Tottenham HotspurWC
0 : 1
newcastleNewcastle United
96'

Koniec!!!!! Tim Krul cieszy się z końcowego gwizdka! Wie, że to dzięki niemy goście wywiozą z Londynu komplet punktów!!

90'

5 minut dłużej potrwa to spotkanie

89'

Dawson nieodpowiedzialnie fauluje rywala i pobłażliwości arbitra zawdzięcza to, że nie zobaczył kartki czerwonej

89'

Christian Eriksen z rzutu wolnego bardzo mocno kieruje piłkę w stronę bramki ale Krul znów spokojnie wybija piłkę

88'

Ostatnie minuty meczu. Gospodarze próbują rzucić wszystko na jedną kartę ale Krul jest nie do pokonania!!!

85'

Obertan melduje się na boisku

83'

I znów Krul kapitalnie odbija piłkę po rzucie rożnym i strzale głową jednego z rywali

82'

Co dziś wyprawia Krul!!!! Paulinho strzelał tym razem z 8 metrów i nie znalazł sposobu na Holendra

79'

Ostatnie 10 minut meczu przed nami. Tempo meczu spadło ale od czasu do czasu oglądamy ciekawe akcje ofensywne pod obiema bramkami.

77'

Soldado kapitalnie przyjmuje piłkę, odwraca się, uderza...i jest na spalonym

74'

Alan Pardew zaraz wprowadzi kolejnego rezerwowego w swoim zespole

75'

Cisse zmienia strzelca dotychczas jedynek bramki Loic'a Remy'ego

72'

Tottenham organizuje atak pozycyjny ale Newcastle kapitalnie się broni. Posiadanie piłki 70 % - 30 % dla Kogutów

70'

Sigurdsson robi miejsce na boisku dla Defoe

69'

Będzie ostatnia zmiana w zespole gospodarzy....

66'

Tim Krul próbuje zwalniać grę ale arbiter pokazuje, że doliczy wszystkie brakujące minuty

63'

Czy popularne Sroki znów sprawią niespodziankę?

61'

Sissoko za faul oglada kartkę

58'

Anita za Ameobiego

57'

W odpowiedzi Sissoko bliski pokonania Friedela!!!

56'

Pierwsze 10 minut drugiej połowy wynagradza nam pierwszą połowę. Co za sytuacje, co za gra!!!

54'

Przepiękna, fenomenalna interwencja Krula po uderzeniu z rzutu wolnego!!!

53'

Debuchy ogląda kartkę za faul na Paulinho

51'

Sandro z 30 metrów uderza mocno na bramkę Krula ale piłka przelatuje minimalnie obok bramki!!

48'

Oby druga połowa była ciekawszym widowiskiem od pierwszych 45m inut

46'

Kontuzjowanego Chirichesa zmienia Kaboul

46'

Sandro zmienia Dembele

46'

Gramy !!!

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie

45'

Vlad Chiriches z rozbitym nosem opuszcza boisko

45'

Aż 3 minuty do pierwszej połowy dolicza sędzia

42'

Andros Townsend próbuje dośrodkowywać słabszą prawą nogą i za każdym razem wychodzi mu to fatalnie

40'

Ostatnie 5 minut pierwszej połowy przed nami. Czy jeszcze coś w tej części meczu zdąży się wydarzyć?

37'

Ameobi trafia do siatki...ale asystent pokazuje pozycję spaloną///

36'

No nie zachwyca ten fragment tego meczu. Może piłkarzom za ciepło?

34'

Tempo spotkania spadło. Newcastle nie dązy do zdobycia kolejnych bramek a Tottenham gra niedokładnie.

32'

Remy wrócił na murawę i gramy dalej.

30'

Remy opatrywany na murawie

28'

Soldado świetnie uderza piłkę głową a jeszcze lepszą interwencją popisuje się Krul!!

28'

Friedel rozpoczyna od własnej bramki

27'

Jan Vertonghen uderza z 30 metrów z rzutu wolnego obok prawego słupka

26'

Tottenham co raz bardziej aktywniej próbuje atakować bramkę Krula jednak Newcastle 40 metrów od własnej bramki dobrze się broni

24'

Dużo walki w środku boiska, dużo jednak także niedokładnych podań. Za nami już prawie 25 minut meczu.

21'

Podobna do tej po której padła bramka sytuacja znów z udziałem Loic Remy ale tym razem arbiter podniósł chorągiewkę pokazując spalonego

20'

Tottenham próbuje odrabiać stratę ale jak do tej pory nic nie są w stanie gospodarze zrobić

17'

Moussa Sissoko nie trafił dobrze głową w piłkę tuż przed bramką Friedela!!! Newcastle blisko podwyższenia wyniku!

14'

Wydawało się, że to gospodarze pierwsi zdobędą gola a tutaj niespodzianka. Newcastle wykorzystuje jedną ze swoich kontr i mamy gola dla gości.

12'

G o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Perfekcyjne wykończenie kontrataku przez Loica Remy, który mija bramkarza i spokojnie strzela do pustej bramki!!!

11'

Loic Remy wychodzi sam na sam z Friedelem ale Chiriches w ostatniej chwili wybija piłkę. Po chwili znów kapitalnie broni bramkarz gospodarzy!

9'

Roberto Soldado oddaje pierwszy niecelny strzał na bramkę Krula. Uderzenie głową przechodzi jednak nad bramką.

8'

Vlad Chiriches mocno dośrodkowuje piłkę w pole karne ale Krul spokojnie łapie piłkę

7'

Szybko próbowali rozgrywać akcję goście ale sędziowie przerwali tą akcję pokazując pozycję spaloną

4'

Jan Vertonghen urwał się prawą stroną ale został w ostatnim momencie skutecznie zablokowany

2'

Mocne słońce w Londynie nie będzie ułatwiało dziś życia zawodnikom a szczególnie bramkarzom. Jak na razie spokojny początek, głównie w środku pola toczy się gra.

1'

Gramy!!

12:57

Przed spotkaniem minuta ciszy poświęcona ofiarom wojen. Od Anglików kibice w Polsce powinni się uczyć tego co to znaczy minuta ciszy. Szczególnie ci z PGE Areny.

12:51

Rezerwowi gości: F. Coloccini, V. Anita, P. Cissé, H. Ben Arfa, R. Elliot, G. Obertan, Sammy Ameobi

12:51

Rezerwowi gospodarzy: Gomes, Y. Kaboul, A. Lennon, E. Lamela, L. Holtby, J. Defoe, Sandro

12:48

Mecz Tottenham kontra Newcastle rozpocznie się już za 12 minut. Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu.