Newcastle Unitednewcastle
2 : 0
Chelsea LondynChelsea Londyn
97'

Sędzia kończy spotkanie. Jesteśmy świadkami niespodzianki. Chelsea przegrywa niespodziewanie acz zasłużenie 0:2.

90'

5 minut dolicza sędzia

89'

G o o l ! G o o l ! G o o l ! ! ! ! ! ! Remy trafia od słupka do siatki Cecha!!!!!!!! Będziemy świadkami niespodzianki!!!!!

87'

Niewiele minut dzieli nad od zakończenia meczu i od sporej niespodzianki

85'

Hazard strzela tuż obok prawego słupka!!!!!

83'

Obertan zmienia strzelca bramki Gouffrana

81'

Tim Krul specjalnie nie spieszy się z wyprowadzaniem piłki i rozpoczęciem gry.

80'

Co za okazja Chelsea!!! Najpierw Eto a po chwili Wilian groźnie strzelali na bramkę Krula ale szczęście było przy gospodarzach

77'

Ramires za dyskusję z arbitrem ogląda kartkę

76'

Kwadrans do zakończenia meczu.

74'

David Luiz ogląda żółtą kartkę w tym meczu za faul bez piłki

73'

Mapou Yanga-Mbiwa zagrywa piłkę ręką ale było to przypadkowe zagranie w polu karnym

71'

Loic Remy w ostatniej chwili zablokowany przez Terryego. Byłoby 2:0!!

68'

Schurrle zmienia Lamparda - szybka reakcja trenera Chelsea

66'

G o o o o o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Kapitalnie dośrodkowuje Cabaye wprost na głowę Gouffrana, który z bliska śliczną główką trafia do bramki!!!!!!!

66'

Zaczął się mecz! Niespodziewanie to Newcastle jest stroną przeważającą!

64'

Ostatnie minuty to kilka doskonałych szans gospodarzy. Być może w końcu piłkarze Jose Mourinho zauważą, że nie zdobędą za darmo dziś punktów

62'

Ameobi zszedł a wszedł Cisse

61'

Wilian na boisku

61'

Podwójna zmiana w zespole gości....Torres schodzi

61'

Sissoko oraz Loic Remy mieli kapitalne okazje do pokonania Cecha jednak bramkarz Chelsea spisał się wyśmienicie.

59'

Ależ okazję po godzinie gry mieli gospodarze. Ameobi minął Ramireza i Luiza ale zamiast mocno uderzać na bramkę praktycznie podał piłkę Cechowi.

57'

Newcastle schowane głęboko na swojej połowie raz po raz wyprowadza kontry. Chelsea natomiast nie potrafi przeprowadzić jednej, zwycięskiej akcji.

55'

Chyba Belg będzie mógł wrócić do gry.

54'

Hazard kontuzjowany i opatrywany na murawie.

52'

Anita zmienia Tiote

51'

Niestety niewiele różni się początek pierwszej części od tego co widzieliśmy przed przerwą.

49'

Torres brzydko sfaulował w środku boiska rywala. Sędzia jednak nie pokazał Hiszpanowi kartki

47'

Mourinho coraz bardziej nerwowo spaceruje przy linii bocznej boiska

47'

Torres wyszedł sam na sam z bramkarzem ale arbiter pokazał słusznie pozycję spaloną.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę

14:43

Czekamy na początek drugiej połowy spotkania

45'

Arbiter kończy deszczową pierwszą połowę. Nie oglądaliśmy zbyt wielkiego widowiska ale może po przerwie się to zmieni.

45'

1 minutę doliczył sędzia

44'

Luiz próbuje bardzo nieudanie oddać strzał z daleka

41'

Ivanovic faulowany przez Sissoko, który ogląda żółtą kartkę.

37'

Po uderzeniu głową Terryego Davide Santon wybija piłkę z linii bramkowej

36'

Nie może zachwycać poziom tego spotkania publiczność na stadionie i widzów zgromadzonych przez telewizorami. Emocji niewiele, okazji także niewiele.

34'

Petr Cech przed momentem zaliczył kontakt z piłką po podaniu od kolegi z zespołu.

32'

Newcastle na swojej połowie rozgrywa piłkę nie umiejąc za bardzo przedrzeć się pod bramkę Cecha

30'

Dwa kwadranse deszczowego meczu za nami. Jak do tej pory z pewnością tempem gry zachwyceni być nie możemy ale być może to się zmieni.

27'

Eden Hazard nie doszedł do dalekiego podania Ivanovića i od bramki rozpocznie Krul.

25'

Doskonale jak do tej pory radzą sobie Sroki w obronie nie pozwalając na wiele graczom w niebieskich koszulkach

24'

Ashley Cole mocno wstrzela piłkę w pole bramkowe Krula ale bramkarz gospodarzy sobie dobrze poradził

21'

Kolejny raz Hazard faulowany w pobliżu pola karnego gospodarzy

20'

Gouffran za mocno podaje do Ameobiego i od bramki Cech

19'

Dwójkowa akcja Hazard-Mata kończy się w polu karnym interwencją obrońcy.

17'

Posiadanie piłki 62-38 na korzyść gości.

16'

Eden Hazard miał świetną okazję na oddanie zaskakującego uderzenia ale trafił w ...Toressa.

13'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Terry trafia w poprzeczkę!

13'

Po dośrodkowaniu Oscara będzie korner dla gości

11'

Spokojne pierwsze 10 minut tego spotkania. Żadna z drużyn nie osiągnęła większej przewagi

8'

Yoan Gouffran próbował przerzucić piłkę nad Terrym ale doświadczenie Anglika wzięło górę.

7'

Chelsea cały czas przeważa - nie byliśmy jeszcze w tym meczu pod bramką Cecha

5'

W Newcastle mocno pada co z pewnością nie ułatwi gry obu zespołom

4'

Eden Hazard wycięty przez Williamsona i będzie rzut wolny z 20 metrów od bramki gospodarzy

2'

Chelsea rozpoczyna pierwszą akcję ofensywną. Ashley Cole zatrzymany i od bramki Newcastle

1'

Gramy!!

13:44

Spotkanie rozpoczną goście

13:41

Zawodnicy już na boisku, za moment początek meczu

13:33

Dziś także pojedynek wagi ciężkiej - Arsenal zagra z Liverpoolem. Mecz o 18.30 oczywiście relacja w Ekstraklasa.net

13:31

Za kwadrans rozpoczęcie meczu.

13:22

Przed nami mecz 11 w tabeli Newcastle a wiceliderem Chelsea

13:19

Rezerwowi The Blues: J. Obi Mikel, A. Schürrle, Willian, M. Schwarzer, G. Cahill, Azpilicueta, S. Eto'o

13:18

Rezerwowi gospodarzy to: V. Anita, H. Ben Arfa, R. Elliot, G. Obertan, Sammy Ameobi, J. Tavernier, P. Cissé

13:02

Przed nami w sobotnie Zaduszkowe popołudnie ciekawe spotkanie w lidze angielskiej. Newcastle zagra z Chelsea. Zapraszamy na relację NA ŻYWO już od 13:45