Sobota, 26 października 2013, godz. 16:00
LiverpoolLiverpool
4 : 1
West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
17:57

Liverpool zdominował zupełnie swojego rywala i na dobrą sprawę Steve Clark może być zadowolony, że przegrana była "tak niska". Z mojej strony to już wszystko, teraz wszyscy oczywiście uciekamy na Gran Derbi. :-) Za uwagę dziękuję, Damian Wiśniewski.

93'

Koniec spotkania, pewna i wysoka wygrana Liverpoolu.

89'

Ostatnia zmiana. Żegnany owacjami Suarez schodzi z boiska, w jego miejsce Luis Alberto.

88'

Druga zmiana w zespole Brendana Rodgersa. Joe Allen za Stevena Gerrarda.

86'

Ładna akcja gości, dośrodkowanie w pole karne i świetna interwencja Mignolet po strzale Morrisona

82'

Kolejna świetna okazja The Reds. Suarez nożycami, ale bramkarz na poprzeczkę.

78'

4:1, co za gol Sturridge'a! Próbował kilka razy, ale się nie udawało, do tego momentu! Cudowny lobik sprzed pola karnego i Myhill znów musi wyciągać piłkę z siatki.

76'

Liam Ridgewell z lewej strony w pole karne, jednak Brunt w dość dogodnej sytuacji tylko przestrzelił.

75'

Chris Brunt uderzył sprzed szesnastki, ale dość mocno się pomylił

73'

Dobry strzał Suareza z rzutu wolnego, ale nieznacznie niecelny.

75'

Żółta kartka dla Olssona, za faul na rozpędzonym Sturridge'u.

69'

...oraz Long za Anelkę

69'

Brunt za Yacoba..

69'

Podwójna zmiana u gości

78'

3:1! Pewny gol Jamesa Morrisona, z rzutu karnego.

66'

Rzut karny dla piłkarzy Steve'a Clarka. Billy Jones chyba sfaulowany przez Aly'ego Cissokho. Z naciskiem na chyba.

65'

Groźna sytuacja gości. Po dośrodkowaniu w pole karne i zmieszaniu w tym fragmencie boiska, w bardzo dobrej okazji znalazł się Gareth McAuley, ale piłkarz ten przestrzelił.

63'

Pierwsza zmiana u gospodarzy. Martin Kelly wchodzi za Glena Johnsona. Zmiana prawdopodobnie spowodowana tą kontuzją z pierwszej połowy.

59'

Sturridge znów o krok od gola! Tym razem angielski napastnik po świetnym uderzeniu trafił tylko w poprzeczkę

58'

Świetne wejście Glena Johnsona prawą stroną, bardzo dobre dośrodkowanie i fatalne pudło Sturridge'a.

57'

Duże zamieszanie pod polem karnym LFC, ale West Brom nie potrafił przekuć tego na gola.

55'

3:0, hat-trick Suareza! Urugwajczyk dobrym strzałem głową, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, po raz kolejny pokonuje goalkeepera gości.

54'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Faul Yacoba nie był może brutalny, ale było już ich zbyt wiele według arbitra.

52'

Tym razem Jordan Henderson spróbował strzału sprzed pola karnego, jednak i on nie trafił nawet w światło bramki.

51'

Strzał Yacoba sprzed szesnastki, jednak niecelny.

49'

Uderzenie Sakho sprzed pola karnego, piłka po nodze obrońcy wyszła na corner.

47'

Świetny strzał Sturridge'a z rzutu wolnego, jednak chybiony.

46'

Danny Sturridge i Luis Suarez już ustawieni przy piłce, na środku boiska, sędzia wznawia grę...

16:50

Pierwsze trzy kwadranse zdecydowanie pod dyktando The Reds. Gospodarze stworzyli sobie dużo więcej sytuacji bramkowej i dzięki świetnej skuteczności Luisa Suareza prowadzą 2:0.

48'

Koniec pierwszej połowy.

47'

Pierwsza kapitalna okazja dla gości. Świetne długie podanie z głębi pola, Anelka wyszedł sam na sam, jednak nie Francuz nie potrafił jej wykorzystać

45'

Pierwsza zmiana, tuż przed przerwą, w drużynie Steve'a Clarka. James Morrison zastępuje Morgana Amalfitano.

40'

Kolejna ładna akcja gospodarzy, świetny strzał Hendersona tuż sprzed pola karnego, ale zabrakło centymetrów do strzelenia gola.

40'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Mignolet pewnie łapie futbolówkę.

34'

Świetny strzał Sueraza z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybiony.

31'

Niecelny strzał Ossona po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

31'

Na boisku leży Glen Johnson, który ucierpiał w starciu z rywalem.

27'

Świetnie rozegrany rzut wolny przez piłkarzy Rodgersa, jednak Skrtel w świetnej sytuacji nie trafił w piłkę.

25'

Kolejna akcja gospodarzy, Suarez jednak zatrzymany w polu karnym.

21'

Okres dobrej gry Liverpoolu. To oni dłużej są przy piłce, nie pozwalając przy tym rywalowi na stwarzanie obie sytuacji podbramkowych.

19'

Danny Sturridge strzelił sprzed pola karnego, jednak mocno niecelnie.

17'

2:0! Suarez po raz drugi! Zagranie piłki z lewej strony przez Cissokho i cudowny strzał głową z 16 metra Urugwajczyka.

12'

Gol dla gospodarzy! Luis Suarez przeprowadził indywidualną akcję, wpadł w pole karne i pewnym strzałem pokonał Myhilla.

9'

Ładna akcja gospodarzy, Suarez pada w polu karnym, ale sędzia chyba słusznie nie podyktował rzutu karnego.

7'

Jak na razie dłużej przy futbolówce utrzymują się gospodarze, bez jednak jakichś sytuacji bramkowej

6'

Suarez uderzył sprzed pola karnego, jednak niecelnie.

5'

Dośrodkowanie The Reds z lewej strony, bramkarz łapie piłkę

1'

Jonathan Moss zagwizdał i zaczęli goście...

0'

15:55

Fani drużyny z miasta Beatlesów z pewnością liczą na świetny duet ofensywny, Sturridge - Suarez, świetnie się rozumiejący i zabójczo skuteczny. Pocieszeniem dla kibiców gości niech będzie fakt, iż Urugwajczyk jeszcze nigdy nie trafił do bramki ich ekipy.

15:50

W ostatniej kolejce obie ekipy dzieliły się punktami ze swoimi przeciwnikami. West Brom osiągnął wynik 0:0 ze Stoke, a Liverpool 2:2 z Newcastle.

15:46

Jak do tej pory w lidze lepiej radzą sobie oczywiście The Reds. Podopieczni Brendana Rodgersa z 17 punktami plasują się na trzeciej pozycji, WBA z oczkami dziesięcioma są na miejscu 12.

15:44

A u gości Daniels, Long, Brunt, Morrison, Lugano, Vydra oraz Berahino.

15:42

Po lewej stronie możecie zobaczyć składy, na jakie zdecydowali się obaj trenerzy. Na ławce rezerwowych gospodarzy znaleźli się: Jones, Kelly, Agger, Allen, Sterling, Moses, Alberto

15:39

Witamy! Już za około 20 minut na Anfield Road Liverpool w meczu dziewiątej kolejki angielskiej Premier League, podejmie West Bromwich Albion.