Niedziela, 6 października 2013, godz. 14:30
Chelsea LondynChelsea Londyn
94'

Arbiter kończy spotkanie. Chelsea wygrywa 3:1.

90'

4 minuty dolicza arbiter do regulaminowych 90

88'

W momencie gdy wydawało się, że Norwich poszuka zwycięskiej bramki to goście pokazali klasę. Przepiękna kontra w wykonaniu Oscara i bramka "stadiony świata" Wiliana rozstrzygnęła ten mecz.

87'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Nokaut !!! Wilian uderza lewą nogą z narożnika pola karnego wprost w okienko !!! Bramka stadiony świata!!!

85'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Kontratak najwyższej jakości w wykonaniu Chelsea. Po rzucie rożnym Norwich szybką kontrę przeprowadził Oscar. Piłka po błędzie Tetteya dotarła do Hazarda, który mocnym uderzeniem pokonał bramkarza!!

84'

Nathan Redmond pięknym wejściem w pole karne wywalczył korner. Norwich przed szansą na sensacyjny wynik

83'

Jakże inne widowisko oglądamy w drugiej połowie. Chelsea została ukarana za minimalizm a ambitni gospodarze szukają szansy na zwycięską bramkę.

81'

Wilian zmienia Mate

81'

Redmond na boisku

81'

Robert Snodgrass przed doskonałą szansą na gola po uderzeniu z 16 metrów!! Piłka mija jednak poprzeczkę

78'

Samuel Eto'o zatrzymany na 5 metrze przed bramką

77'

Mniej niż kwadrans do zakończenia regulaminowego czasu gry. Jose Mourinho ma prawdziwy kłopot,

75'

Ashley Cole zakończył udział w tym meczu.

74'

Hazard na boisku

72'

Ba schodzi wchodzi Eto'o

72'

Hooper na boisku...

70'

van Wolfswinkel dośrodkowuje z prawej strony wprost w ręce Cecha

70'

Frank Lampard z wolnego wprost w mur. Będzie korner

69'

André Schürrle faulowany 18 metrów przed bramką przez Tetteya, która ogląda kartkę

69'

G o o o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !Anthony Pilkington pięknie z 4 metrów uderza głową i pokonuje Petra Cecha!!! Ta bramka z pewnością należała się zawodnikom Norwich za postawę w drugiej połowie.

65'

25 minut do końca meczu a jeszcze żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany

64'

Oj oj oj - Oscar fatalnie uderza z 8 metrów !!! To powinno być 2:0 dla gości

62'

Nerwowo na boisku. Oscar za brzydki faul ogląda kartkę

61'

Godzina gry za nami. Będzie kolejny korner dla popularnych kanarków

58'

Pozycja spalona jednego z graczy Norwich. Pierwsze już prawie 15 minut to dominacja gospodarzy. Chelsea wygląda tak jakby chciała wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Przed chwilą znów Snodgrass był popychany w polu karnym.

56'

Anthony Pilkington tym razem wykonywał rzut wolny z 30 metrów - piłka jednak przeleciała nad bramką. Gra Chelsea w drugiej połowie jest bardzo daleka od dobrej.

52'

Anthony Pilkington po indywidualnej akcji uderza obok lewego słupka bramki Petra Cecha

51'

Frank Lampard za mocno podał do Ivanovica po polem karnym Petra Cecha

49'

Pilkington padł w polu karnym gości ale znów sędzia pozostał niewzruszony

48'

Oscar zablokowany w polu karnym Norwich

46'

Ależ pięknie zagrywa Ramires do Ba a ten kapitalnie pięta oddaje strzał. Piłka o centymetry mija słupek!

46'

The Blues rozpoczyna drugą połowę meczu!

15:30

Za moment wracamy do meczu

45'

Koniec 1 połowy.

45'

1 minuta doliczona

44'

W końcówce pierwszej połowy rzut rożny dla gości oczywiście po akcji...Demba Ba.

43'

W ostatnich minutach coraz więcej zaczyna się dziać pod bramką Chelsea. Tym razem uderzał z 16 metrów wysoko nad bramką Robert Snodgrass

41'

Za bardzo pozwolili pograć piłką zawodnicy gości gospodarzom i niewiele brakowało aby Norwich po uderzeniu Tettey'a wyrównał.

38'

Zdecydowanie spadło tempo tego meczu. Dużo gry w środku boiska, dużo fauli i autów w tej części boiska

35'

Już drugi raz w tym spotkaniu wydaje się, że arbiter popełnia błąd na korzyść Chelsea nie dyktując rzutu rożnego dla Norwich

33'

Demba Ba będąc sam w polu karnym zdecydował się na uderzenie, które było bardzo niecelne.

31'

Dwa kwadranse meczu za nami. Niewiele nowego dzieje się na boisku. Chelsea prowadzi grę a gospodarze próbują sporadycznie odgryzać się rywalowi.

28'

Kolejny brzydki faul Ricky van Wolfswinkela na Luzie - tym razem tylko kończy się na rozmowie z arbitrem

26'

Mata faulowany w środku boiska przez Snodgrassa

25'

Oscar zagrywa do Schürrle, który jednak nie dochodzi do futbolówki. Od bramki bramkarz Norwich

23'

van Wolfswinkel staną sam przed bramką Cecha ale zamiast strzelać od razu przyjmował piłkę i piłkę zdążyli wybić obrońcy

22'

Ba na spalonym po zagraniu Ivanovica

20'

Demba Ba gdyby był odrobinę bardziej skuteczny mógłby już mieć hat tricka na koncie. Zawodnik Chelsea jednak znów zagrał niedokładnie.

17'

Znów ładna akcja gospodarzy ale w jej ostatniej fazie nastąpiło niedokładne zagranie i od bramki rozpocznie Petr Cech

14'

Doskonale Demba Ba znalazł się przed bramką Norwich ale uderzenie Demba Ba o milimetry mija słupek

12'

Pierwsza ładna akcje gospodarzy. Szwed Martin Olsson dośrodkował z lewej strony ale Cech spokojnie piłkę złapał

11'

Dziesięć minut meczu za nami. Nic nie zmienia się w obrazie gry. Norwich na swojej połowie kurczowo trzyma się własnego pola karnego a Chelsea spokojnie kontroluje mecz.

9'

Optyczna przewaga gości od samego początku meczu. Norwich jak narazie nie potrafi wyjść z własnej połowy.

6'

Po tak szybkim strzeleniu bramki dużo łatwiej będzie się grało podopiecznym Jose Mourinho. A jak zachowają się gospodarze? Wszak nie wygrali oni od 9 spotkań z Chelsea.Zapraszam na naszą relację!

4'

G o o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Kapitalny początek The Blues. Po akcji Demba Ba Oscar uderza tuż przy prawym słupku bramki Norwich.

4'

W polu karnym pada Demba Ba ale arbiter pozostaje niewzruszony.

2'

André Schürrle próbował wystawić piłkę Ramiresowi ale wmieszał się w to wszystko bramkarz gospodarzy łapiąc piłkę

1'

Anthony Pilkington utyka po tym jak Luiz przypadkowo zahaczył zawodnika gospodarzy po oddaniu strzału

1'

Zaczynają gospodarze!

14:28

Losowanie stron i za chwilę początek meczu

14:25

Wydaje się, że nic nie może odebrać dziś pewnych 3 punktów gościom ale jak to zwykle bywa takie przypuszczenia przed meczem moga być złudne.

14:25

Witamy na boisku zawodników obu zespołów. Piękne słońce powitało obie drużyny

14:12

Już za kwadrans początek spotkania.

14:09

Rezerwowi Norwich: Mark Bunn, Steven Whittaker, Bradley Johnson, Nathan Redmond, Gary Hooper, Johan Elmander, Ryan Bennett

14:07

Rezerwowi Chelsea: Mark Schwarzer, Gary Cahill, César Azpilicueta, Michael Essien, Eden Hazard, Willian, Samuel Eto'o

13:28

Chelsea już za godzinę spróbuje dołączyć do ścisłej ligowej czołówki. Czy The Blues uda się wygrać z Norwich? Relację na żywo rozpoczynamy już teraz.