Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, godz. 21:00
Manchester Unitedmanchester united
0 : 0
Chelsea LondynChelsea Londyn
22:53

Hucznie zapowiadane spotkanie niestety nie zachwyciło, a obie ekipy skoncentrowały się przede wszystkim na bronieniu dostępu do własnej bramki. Za wspólnie spędzony czas dziękuję Mariusz Lesiak.

92'

Sędzia Atkinson kończy spotkanie, które na pewno rozczarowało kibiców obu ekip.

91'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Wchodzi Azpilicueta, schodzi Hazard

90'

Trzy minuty dorzuca arbiter do drugiej części gry.

89'

Wreszcie jakieś emocje na Old Trafford! Najpierw strzelał van Persiego blokują obrońcy, a chwilę potem poprawka Evry przelatuje tuż obok bramki Cecha.

87'

Mourinho muruje bramkę. Wchodzi Mikel, a zastępuje Schurrle.

85'

Już wszystko w porządku z obrońcą United. Piłkarz wrócił na boisko.

83'

Na boisku leży Evra. Francuz trzyma się za krtań.

81'

Hiszpan ukarany żółtą kartką. "El Ninio" ewidentnie nie zgadza się z tą decyzją.

78'

Druga zmiana w ekipie United. Na placu gry melduje się Giggs, który zluzował Welbeck'a.

76'

Kolejny strzał Rooney'a z dystasnu, ale fantastycznie na rzut rożny piłkę sparował Cech!

74'

"The Blues" w natarciu, gospodarze nie potrafią wybić piłki. Całą akcję przerwał dopiero wracający Rooney, który musiał zdublować pozycję lewego obrońcy.

72'

Manchester United - Chelsea LondynManchester United - Chelsea Londyn

70'

Cole przewraca się w polu karnym, arbiter jednak nie ma zamiaru wskazywać na punkt oddalony o 11 metrów od bramki.

67'

Pierwszą zmianę zrobił David Moyes. Schodzi Valencia, w jego miejsce Young.

66'

Rooney strzela z dystansu, ale jego zaskakujący strzał nie sprawił problemów Cechowi.

64'

Pierwsza akcja Torresa. Hiszpan w kluczowym momencie zgubił jednak futbolówkę.

63'

Lampard zagrywa piłkę ręką w polu karnym! Sędzia nie wskazuje jednak na wapno!

62'

De Bruyne opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Torres.

60'

Cahill uderza zza pola karnego! Mocne uderzenie broni jednak De Gea.

58'

Do wejścia na boisko szykuje się już Fernando Torres.

55'

Carrick zagrywa do Welbecka, ale próba Anglika zupełnie nieudana. Do gry pokazywali się Van Persie z Rooneyem, ale napastnik wybrał najgorszą opcję.

54'

Teraz większą ilością piłkarzy zaatakowała Chelsea, ale wielkiego zagrożenia nie było. Wszystko skończyło się na niecelnym dośrodkowaniu Ivanovica.

51'

Niezły strzał Hazarda, ale po raz kolejny próba piłkarza Chelsea wędruje w sam środek bramki De Gei. Tak Hiszpana nie sposób pokonać.

48'

A wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego nadzieja, że druga połowa będzie o niebo lepsza niż ta pierwsza.

46'

Zaczynamy drugie 45 minut!

21:58

"The Special One" ma w kim wybierać, zabrał przecież do Manchesteru dwóch snajperów. Na ławce siedzą Lukaku oraz Torres.

21:57

Trener Mourinho musi poważnie pomyśleć nad wprowadzeniem napastnika, ponieważ wariant z André Schürrle na szpicy w ogóle się nie sprawdza.

21:53

Obaj trenerzy mają teraz 15 minut, aby zmobilizować swoich podopiecznych i zamienić nudny spektakl w Teatrze Marzeń na opowieść, która zostanie w pamięci kibiców.

21:49

Niestety obie drużyny na razie zawodzą. Brakuje ostatniego podania, które otworzy drogę do bramki. Strzałów na bramkę mieliśmy jak na lekarstwo, a najbardziej emocjonującym momentem w pierwszej połowie był ...strzał Rooneya z 30 minuty spotkania.

46'

Koniec pierwszej połowy spotkania.

45'

Tylko jedną minutę dolicza arbiter do pierwszej połowy.

43'

Ładna kombinacja Chelsea. Przemyślane podania piłkarzy "The Blues" zakończyły się strzałem Oscara, jednak próba Brazylijczyka trafiła wprost w "koszyczek" De Gei.

42'

Kibice nadal kochają Rooneya. Na trybunach co chwila fani United skandują jego nazwisko.

40'

Cleverley strzela z dystansu, ale za bardzo się odchylił i piłka powędrowała nad bramką Cecha.

39'

Rio Ferdinand długim podanie próbował zainicjować akcję United, ale faul w ofensywie Valencii zastopował atak Manchesteru.

37'

Moyes i Mourinho podczas meczu w Manchesterze

35'

Wysokie tempo spotkania, jednak cały czas czekamy na jakieś poważniejsze zagrożenie pod bramką.

33'

Sędzia Atkinson pokazuje pierwszy żółty kartonik w meczu. Ukarany nim Kevin De Bruyne.

31'

Ostro Valencia. Ostatnie ostrzeżenie dla Ekwadorczyka.

30'

Coraz większą przewagę zyskują gospodarze. Rooney próbuje technicznego strzału z 16 metrów, jednak za lekko i bez problemów broni Cech.

29'

Manchester United - Chelsea Londyn

27'

Evra próbował mijać Ivanovica, jednak Francuz odbił się od obrońcy Chelsea jak od ściany.

25'

Strata Ramiresa, piłkę przejął Cleverley i wyłożył ją od razu do van Persiego, ale strzał Holendra zatrzymał się zaledwie na bocznej siatce.

23'

Oscar druga próba, ale piłka zeszła mu na zewnętrze podbicie i strzał powędrował w trybuny. Po drodze futbolówka przeszła jeszcze po nodze piłkarza United, ale sędzia tego nie dostrzegł.

21'

Klimat spotkań na Old Trafford jest niesamowity, jednak po pierwszych 20 minutach nie jest to mecz, który zapiszę się złotymi zgłoskami w kartach historii Premier League.

18'

Będzie to ciężki mecz dla Manchesteru. Chelsea nie przegrała z Czerwonymi Diabłami 4 ostatnich spotkań,

15'

Ivanovic z dystansu, jednak bardzo niecelnie.

12'

Z rzutu rożnego Robin Van Persie, ale wykonanie nie było najwyższych lotów. Spokojnie poradzili sobie z nim obrońcy Chelsea.

10'

Pierwszy strzał z dystansu Oscara, ale pewnie broni De Gea.

8'

6'

Rooney fauluje w ofensywie. Od rzutu wolnego "The Blues".

3'

Nerwowy początek spotkania, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

1'

Martin Atkinson rozpoczął starcie gigantów na Old Trafford! Od środka rozpoczęli goście

20:56

20:55

Również zaskoczył ustalając skład David Moyes, który desygnował do gry od pierwszej minuty Rooney'a. Zobaczymy jak zareaguje na to Anglik, który bardzo chciałby przenieść się ....do Chelsea.

20:51

Najnowsze informacje jakie docierają do nas Anglii mówią, że Brazylijczyk Willian został nowym piłkarzem Chelsea. Londyński klub wygrał rywalizację o tego piłkarza z Tottenhamem oraz Liverpoolem.

20:47

Do takiego meczu trzeba się odpowiednio przygotować, więc zapraszam wszystkich do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu

20:46

Ławka United: Lindegaard, Smalling, Büttner, Anderson, Giggs, Young, Kagawa.

20:46

Ławka Chelsea: Schwarzer, Azpilicueta, Essien, Mikel, Mata, Lukaku, Torres.

20:43

Spore zaskoczenie w składzie Chelsea! Jose Mourinho dokonał kilku wręcz szokujących zmian. Największą niespodziankę zafundował swoim kibicom w ataku. "The Special One" desygnował do gry na szpicy Andre Schurrle.

20:39

Manchester, Old Trafford. Pierwszy mecz na swoim stadionie w tym sezonie rozegrają już za niespełna 30 minut piłkarze Davida Moyesa. Zaczną sezon przed własną publicznością z wysokiego "C", bowiem na stadion mistrzów Anglii przyjeżdża londyńska Chelsea, prowadzona od tej kampanii przez dobrze wszystkim znanego Jose Mourinho.