Webb kończy derby Londynu. Arsenal pewnie wygrywa 3:1.

240 sekund dolicza sędzia

89'

Ostatnia minuta derbów Londynu

87'

Mertesacker wybija piłkę po groźnej centrze w pole karne jednego z zawodników gospodarzy

84'

Wilshere z Walcottem w dwójkowej akcji zakończona rzutem rożnym

83'

Fulham zamknięte na swojej połowie. Arsenal przy piłce rozgrywa piłkę blisko pola karnego gospodarzy

81'

Sanogo zmienia Podolskiego

80'

Wilshere fauluje Karagounisa i ogląda żółtą kartkę

78'

Kasami za niepotrzebny faul na Mertesackerze

77'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Mamy bramkę honorową? Bent po niefortunnym odbiciu piłki przez Szczęsnego wpycha piłkę z bliska do bramki!!

75'

Karagounis w miejsce Sidwell'a

72'

Scott Parker fauluje Cazorle i ogląda żółtą kartkę

72'

Monreal wchodzi na boisko w miejsce Giroud'a

70'

Dwadzieścia minut do końca meczu

69'

Wilshere wschodzi w miejsce Rosicky'ego

69'

G o o o o o l l l l ! ! ! ! ! Przepięknie, kapitalnie - Łukasz Podolski mocno uderza na bramkę Stockdale'a i w takim sposób zdobywa swoją drugą a trzecią bramkę w meczu!!

66'

Riether świetnie zagrał do Kasamiego ale pomocnik gospodarzy źle trafił w piłkę

64'

Spadło tempo spotkania, spadła ilość akcji ofensywnych

62'

Taarabt opuszcza boisko w jego miejsce Kacanikić

60'

Pół godziny do końca spotkania

58'

Bent za Duffa

57'

Ramsey strzela z 7 metrów ale piłka trafia w rywala!!

56'

Nie widać jak na razie poza nielicznymi akcjami szans dla gospodarzy na strzelenie przynajmniej kontaktowej bramki

54'

Arsenal bardzo spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie przeprowadzając groźne kontry pod bramką Fulham

51'

Dużo biegania mają obaj zawodnicy na początku tej części meczu. Jednak akcje kończą się na linii pola karnego

48'

W Londynie znów zaczęło padać - Taarabt faulowany 20 metrów od bramki

46'

Taarabt uderza z 20 metrów po ziemi ale kapitalnie broni Szczęsny

46'

Arsenal rozpoczął drugą połowę meczu

14:47

Wracają na boisko zawodnicy obu zespołów

14:43

Za moment wracamy do Londynu na drugą połowę spotkania

45'

Koniec pierwszej połowy. Arsenal zasłużenie prowadzi 2:0. Zapraszam za 15. minut

45'

Webb doliczył minutę

43'

Szczęsny przejechał się po polu karnym z powodu mokrej murawy

41'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Podolski wykorzystuje odbitą przez bramkarza piłkę pod uderzeniu Theo Walcotta i z 16 metrów strzela pod poprzeczkę!!

38'

Dimitar Berbatov był przed świetną okazją na bramkę ale nie trafił w piłkę 3 metry przed bramką Szczęsnego w odpowiedzi tak samo niecelnie strzelał Giroud.

37'

Ostatnie minuty to walka obu drużyn w środku boiska. Sytuacji pod bramkami jednak w ostatnich minutach niewiele

34'

Faul w środku boiska na zawodniku Arsenalu

32'

Deszcze przestał tak mocno padać w Londynie. Choć boisko z pewnością jest już mokre to może choć odrobinę poprawią się warunki do gry

31'

Pół godziny meczu za nami. Spotkanie w ostatnim fragmencie znaczenie się wyrównało. Fulham ambitnie próbuje odrobić stratę

29'

Adel Taarabt uderza z narożnika pola karnego obok słupka bramki Szczęsnego

27'

Uderzenie Kasamiego broni jednak Szczęsny

26'

Cazorla fauluje rywala około 18 metrów od własnej bramki - to może być groźna sytuacja

24'

Chyba po raz pierwszy od początku meczu to Fulham jest przez chwilę dłużej przy piłce

23'

Bardzo łatwe do przewidzenia jest jak do tej pory to spotkanie - Arsenal prowadzi atak pozycyjny a gospodarze próbują na swojej połowie przejąć piłkę

20'

Ramsey otrzymuje kartkę za faul na Kasami

20'

Cazorla uderza z 20 metrów i z małymi kłopotami bramkarz gospodarzy broni to uderzenie

16'

Dwie doskonałe szanse dla gospodarzy. Dwukrotnie jednak Wojciech Szczęsny odbił świetnie piłkę!!

15'

G o o o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Giroud świetnie przejmuje podanie w polu karnym gospodarzy, wychodzi sam na sam z bramkarzem i spokojnie strzela do bramki!!

13'

Znów Arsenal prowadzi atak pozycyjny a gospodarze oczekują na swojej połowie

11'

Uderzenie Giroud'a głową z 7 metrów wybija jeden z obrońców. Arsenal przycisnął!

10'

Walcott przed doskonałą szansą. Napastnik gości jednak trafia wprost w bramkarza w sytuacji "1 na 1"

9'

W Londynie bardzo mocno pada co z pewnością nie ułatwia gry obu zespołom

8'

John Arne Riise z daleka ale bardzo niecelnie

5'

Będzie w końcu pierwszy rzut rożny w tym meczu po zablokowanym strzale Łukasza Podolskiego

3'

Bardzo spokojny, wręcz senny początek spotkania

2'

Teoretycznie od samego początku przy piłce jest faworyt tego spotkania czyli Arsenal

1'

Gospodarze zaczynają spotkanie!

13:43

Oba zespoły w deszczu wyszły na boisko Craven Cottage wyprowadzenie przez doskonale znanego także w Polsce Hoearda Webba

13:33

W pierwszej kolejce bardzo słaby występ zanotował także Wojciech Szczęsny - ciekawe czy dziś poprawi swoją formę reprezentant Polski

13:31

Po porażce w pierwszym spotkaniu z Aston Villa Arsenal musi dziś bezwzględnie wygrać.

13:30

Rezerwa gości: J. Wilshere, Nacho Monreal, Ł. Fabiański, Y. Sanogo, E. Frimpong, S. Gnabry

13:28

Rezerwowi gospodarzy: B. Ruiz, A. Kačaniklić, G. Karagounis, M. Briggs, D. Boateng, N. Etheridge, D. Bent