Arsenal LondynArsenal Londyn
1 : 3
WikimediaAston Villa
96'

Gwizdy żegnają zawodników Arsenalu. Gospodarze przegrywają 1:3. Spotkanie mogło się podobać. Było dużo walki, dużo goli i trzeba otwarcie przyznać słaba forma Wojciecha Szczęsnego. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej!

95'

Agbonlahor za faul

94'

Podolski na ostatnie sekundy za Sagne

92'

Francuz o własnych siłach opuszcza boisko

90'

Koszmarny upadek Sagny. Oby nie doszło do kontuzji kręgów szyjnych.

90'

3 minuty dolicza sędzia

87'

Bacuna zmienia Weimanna

86'

Emirates Stadium zamarło...tego nikt się nie spodziewał

86'

G o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! Antonio Luna po rajdzie przez pół boiska uderzeniem lewą nogą pokonał Szczęsnego!!! co za mecz, co za uderzenie, co za emocje!!!

84'

Ostatnie minuty tego meczu przed nami!!

82'

Jack Wilshere padł w polu karnym ale sędzia słusznie nie zareagował

80'

Kolejne uderzenie Benteke i znów obok słupka.

79'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Arsenalu ale Benteke na pozycji spalonej

79'

Cazorla za niebezpieczne zagranie w nogi rywala

77'

Cazorlaaaaaaaaaaaaaaaa i Guzannnn znów kapitalnie odbija piłkę na poprzeczkę!!

74'

Kwadrans do zakończenia spotkania. Aż szkoda, że to tylko 15 minut

72'

Ależ akcja Arsenalu!!!! Klepka Girouda z Rosickim ale ten drugi będąc sam na sam z bramkarzem zostaje kapitalnie zatrzymany!! Przepiękna, cudowna akcja!!

70'

Olivier Giroud wychodzi sam na sam z bramkarzem ale asystent podnosi chorągiewkę sygnalizując spalonego

70'

Vlaar fauluje rywala i tylko pobłażliwości arbitra zawdzięcza to, że nie opuścił boiska

68'

Coraz bardziej nerwowo na boisku a arbiter średnio sobie radzi z wydarzeniami na Emirates

66'

Laurent Koscielny za drugą żółta kartkę opuszcza boisko

66'

Kolejna kartka w tym meczu - tym razem ukarany Westwood

64'

Naprawdę dobre spotkanie oglądamy dziś w Londynie! Dużo walki, dużo okazji, już 3 bramki a jeszcze 25 minut do końca meczu

62'

Laurent Koscielny, który dostał kartkę za faul w polu karnym jak pokazały powtórki trafił w piłkę

61'

G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Benteke tym razem pewnie z "11" metrów !!!

61'

Za faul w polu karnym

60'

Karny dla gości!!!

59'

Benteke sfaulował Ramseya i ogląda żółtą kartkę

58'

Pół godziny do zakończenia spotkania. Kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? A może mecz zakończy się remisem?

56'

Arsenal przyciska gości ale do 57 minucie świetnie poczyna sobie defensywa gości

55'

Lowton w wychowawczej rozmowie z arbitrem

53'

Co za odpowiedź Aston Villi - Fabian Delph trafia z 18 metrów w słupek !!

51'

AJAJAAAAA...doskonałe zgranie piłki Girouda do Rosickiego ale ten ostatni fatalnie pudłuje!!

50'

Giroud nie doszedł do piłki po ładnym podaniu Cazorli

49'

Początek drugiej połowy bardzo spokojny w wykonaniu obu zespołów

46'

Chamberlain opuszcza boisko w jego miejsce Cazorla

46'

Zaczynamy drugą połowę!!

45'

Sędzia kończy pierwszą, ciekawą połowę. Zapraszam po przerwie!

48'

Luna za faul choć chyba sędzia zbyt surowo ocenił zdarzenie

48'

I w ostatnich minutach jeszcze będziemy mieć korner dla gości

45'

Aż 4 minuty dolicza sędzia do pierwszej połowy

44'

Niedokładnie Arsenal i piłka w rękach Guzana

42'

3 minuty do końca regulaminowych 45 pierwszej połowy

41'

Ostatnie minuty to chwila spokoju na boisku. Jednak na taką chwilę przerwy zawodnicy obu zespołów zasługują po tym co pokazali w pierwszych 40 minutach

36'

Kolejny błąd Szczęsnego omal nie zakończył się bramką dla gości. Nie jest to najlepszy występ polskiego bramkarza

35'

Akcja Alex Oxlade-Chamberlaina ale w ostatnim momencie zawodnik Arsenalu zagrywa niedokładnie

33'

Jakaż okazja dla Arsenalu. Nieodpowiedzialne zachowanie bramkarza gości, który niepotrzebnie wychodził do piłki a przez to Walcott miał doskonałą okazję na strzelenie bramki.

32'

Ciekawe spotkanie oglądamy jak do tej pory na Emirates Stadium. Oba zespoły się absolutnie nie oszczędzają

30'

Wilshere za dyskusje z arbitrem

30'

Vlaar dostaje żółtą kartkę za faul na Wilshere

28'

I kolejna wymuszona zmiana w tym meczu -> kontuzjowanego Gibbsa zmienia Jenkinson

25'

Kieran Gibbs z rozbita głową leży na boisku. Nie wygląda to dobrze

23'

W sytuacji w polu karnym o szczęściu może mówić Wojciech Szczęsny. Gdyby arbiter był bardziej surowszy Polak mógłby otrzymać czerwoną kartkę

22'

G o o o o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Benteke nie wykorzystuje rzutu karnego! Szczęsny kapitalnie odbija piłkę ale napastnik gości dopada do futbolówki i głową pokonuje Polaka!!

21'

Szczęsny za faul w polu karnym

21'

Karny dla gości!!

20'

Oxlade-Chamberlain oddaje uderzenie na bramkę Guzana, które jednak zostaje zablokowane. Po chwili strzelec pierwszej bramki znów groźnie główkuje. Tym razem piłka przelatuje obok słupka

17'

Kontuzjowanego Nathana Bakera zmienia Ciaran Clark

16'

Antonio Luna próbował przedrzeć się lewą stroną jednak obrona Arsenalu gra bezbłędnie.W ostatnim fragmencie po raz pierwszy w tym spotkaniu przez dłuższą chwilę goście utrzymują się przez piłkę!

15'

Atak pozycyjny Arsenalu. Goście zmuszeni do biegania co może mieć w późniejszej fazie meczu duże znaczenie

13'

Zdecydowana przewaga Arsenalu w posiadaniu piłki.

11'

Goście próbują odpowiedzieć ale Benteke nie doszedł do podanie z lewej strony pola karnego

9'

Jack Wilshere na pozycji spalonej po rzucie rożnym

7'

Arsenal idzie za ciosem!! Walcott w ostatniej chwili zablokowany

6'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! !! Przepiękne dogranie z lewej strony Alex Oxlade-Chamberlaina do Girouda, który po długim rogu kapitalnie pokonał golkipera gości! Przepiękna akcja!!

4'

Zdecydowana przewaga gospodarzy w pierwszych minutach meczu. Aston Villa schowana na swojej połowie na wiele pozwala gospodarzom

2'

Podopieczni Arsene Wegnera w natarciu, AV zamknięta na swojej połowie

1'

Ofensywne wejście Gibbsa i mamy pierwszy rzut rożny

1'

Zaczynają goście!!

15:59

Wszystko gotowe za moment zaczynamy!!

15:55

Zawodnicy przygotowani już do wyjścia na boisko - za moment zaczniemy drugie w tym sezonie spotkanie

15:49

Do rozpoczęcia meczu postało zaledwie 10 minut

15:31

Były zawodnik Lecha Poznań Aleksandar Tonev znalazł się na ławce rezerwowych zespołu gości

15:29

Rezerwa gości: J. Okore, C. Clark, L. Bacuna, N. Helenius, J. Steer, J. Bowery, A. Tonev

15:27

Rezerwowi Arsenalu: L. Podolski, Cazorla, Ł. Fabiański, Y. Sanogo, C. Jenkinson, E. Frimpong