dogrywka 1. połowa2 : 1
dogrywka 2. połowa2 : 2
karne4 : 2
23:15

Odra Opole przechodzi do kolejnej rundy Pucharu Polski! Czeka ją wyjazd do Łomży w najbliższą środę. Za uwagę dziękuje Państwu Anna Dziedzic, dobranoc!

23:13

GOOOOL. Krysian na 4:2!!! Odra wygrywa spotkanie!

23:12

GOOOL, Krotofil na 3:2!

23:12

Surowiak też zawiódł, wynik nie ulega zmianie, nadal 3:1.

23:11

Wieczorek również nie trafia, nadal 3:1 dla Odry.

23:08

GOOOL 1:1 w karnych. Muszialik również trafia.

23:06

Jako pierwszy strzela Tomasz Copik. GOOOOL!

23:05

Rozpoczynamy konkurs "jedenastek".

120'

Koniec! Za chwilę rzuty karne!

119'

Wygląda na to, że czekają nas rzuty karne. Było blisko trzeciej bramki dla Energetyka, Gładkowski jednak strzela obok bramki

119'

Od jakiegoś czasu nowy nabytek Odry ma widoczne problemy ze skurczami.

117'

Groźnie pod bramką Odry, w słupek trafia jeden z zawodników ROW-u.

116'

Rożny dla Odry, piłkę przejmują rybniczanie i wymieniają serię podań. Przejąć próbował Copik, jednak bezskutecznie,

114'

W tej połowie więcej do powiedzenia ma ROW, przy piłce utrzymują się zdecydowanie dłużej niż gospodarze.

112'

I znów groźnie pod bramką Odry! Przed nosem zawodnika ROW-u Danowski wychodzi do piłki.

109'

GOOOOOOL, Gładkowski wyrównuje wynik meczu! Co za spotkanie, nikt nie spodziewał się dzisiaj tak zaciekłej walki.

106'

Kutarba oddał niecelny strzał, zaraz później z dystansu próbował Glanowski.

105'

Startujemy z drugą połową dogrywki. Zawodnicy zostali zmobilizowani przez trenerów, co widać na boisku.

105'

Za nami pierwsza połowa dogrywki, po kapitalnej bramce Deji mamy 2:1 dla gospodarzy.

104'

Copik do Krysiana, który znajdował się akurat na pozycji spalonej.

102'

GOOOOOOOL dla Odry. Z dystansu uderzał Sebastian Deja, nagrodzony został salwą oklasków.

101'

Z braku akcji na boisku kibice drużyn urządzili sobie walkę na przyśpiewki. Padło nawet kilka przekleństw.

99'

Piłkarze obu drużyn jakby osłabli. W dogrywce mamy póki co o wiele mniej ciekawych sytuacji.

97'

Zawodnicy Odry urządzili sobie pod polem karnym Energetyka gierkę, piłka zostaje jednak wybita przez obrońcę.

96'

I znowu rożny dla ROW-u, Muszalik uderzył na oślep i piłka przeszła na drugą stronę boiska.

93'

Zawodnicy ROW-u wymienili kilka podań na połowie przeciwnika. Po chwili mamy rożny,z którego nie wywiązała się żadna akcja.

91'

Zaczynamy pierwszą połowę dogrywki. Przy piłce rybniczanie.

90'

W doliczonym czasie żadna z drużyn nie dała rady przesądzić losów spotkania. Czekamy więc na dogrywkę.

90'

Dwoma ładnymi obronami popisał się Danowski.

90'

Tomanek próbował ograć Szarego, nie dał się jednak zawodnik ROW-u.

90'

3 minuty dolicza sędzia. Zapowiada się na dogrywkę.

88'

Strzał próbował oddać Sebastian Deja, ładną akcją popisali się obrońcy,

86'

Szatkowski za Kurzawę.

86'

Zmiana w zespole gości. Schodzi Daniel Feruga, zastąpi go Gładkowski.

85'

Spore zamieszanie wywiązało nam się na boisku. Dwa rożne z rzędu dla Odry, każdy z nich był jednak wykonany niedbale.

84'

Rzut wolny dla rybniczan. Próbował dośrodkować Kurzawa, piłka przeszła jednak obok bramki.

83'

Żółty kartonik pokazał sędzia Łozińskiemu.

81'

Strzał z dystansu Michała Glanowskiego, wybijają jednak obrońcy ROW-u.

79'

Zmiana w Odrze. Na boisko wchodzi Arkadiusz Lalko, który wczoraj podpisał kontrakt z klubem.

77'

Na Spalonym Feruga.

74'

Michniewicz faulowany. Coraz ostrzej robi się na stadionie Odry.

73'

Wolny strzela z dystansu, broni jednak bez problemu Kajzer.

71'

Wolny za Cielucha.

71'

Zmiana w Odrze Opole schodzi Kowalczyk, wchodzi Surowiak.

69'

Jary za Buchałę.

66'

Kurzawa po dobrym podaniu kolegi z drużyny celnie strzela na bramkę przeciwnika i mamy GOOOL wyrównujący.

65'

Wolny dla ROW-u, Muszalik dośrodkowuje wprost w ręce golkipera z Odry.

64'

Wreszcie jesteśmy świadkami prawdziwej gry przy Oleskiej, ROW próbuje nadrobić stratę bramki, Odra jednak całkiem dobrze radzi sobie w defensywie.

58'

Goool dla Odry Opole. Dawid Tomanek wyprzedził obrońców ROW-u i perfekcyjnie uderzył w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

56'

Rzut rożny dla ROW-u, z zamieszania na boisku sędzia odgwizduje drugi korner dla rybniczan. Nie udało im się jednak zagrozić bramce Danowskiego.

54'

Mocne uderzenie Tomasza Copika na bramkę ROW-u. Dobrą obroną zrehabilitował się Kajzer.

53'

Kuriozalne wybicie Kajzera. Piłkę po drugiej stronie boiska łapie golkiper Odry.

52'

Żółta kartka dla Macieja Michniewicza.

50'

Pierwsza akcja rybniczan. Wieczorek oddał strzał na bramkę, nie zmusił tym Danowskiego do interwencji.

49'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania. Trener Odry Opole Dariusz Żuraw przechadza się poddenerwowany przy linii.

49'

Piłkarze schodzą z boiska na przerwę, póki co mamy bezbramkowy remis. Widowisko można określić jako średnie, piłkarze Energetyka nie nie grają dziś futbolu, do którego przyzwyczaili swoich kibiców.

46'

Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu spotkania.

46'

Żółta kartka dla Tomasza Copika. Pociął on brutalnie Daniela Ferugę, który później przez jakiś czas leżał na płycie boiska.

44'

Ładny strzał oddał Krotofil, został on wybroniony przez Danowskiego.

42'

Dośrodkować próbował Kowalczyk, piłka przeszła jednak obok bramki golkipera ROW-u.

38'

Rzut rożny dla ROW-u, z którego nie udało się zielono-czarnym wyprowadzić żadnej akcji.

37'

Gra przenosi się na połowę gości. Niezdarnie próbują skleić akcję opolanie, piłkę przejmuje jednak Kajzer i wznawia grę.

35'

Feruga na chwilę opuścił boisko, gdyż potrzebował pomocy medycznej.

31'

Kurzawa z rzutu wolnego, lecz nie udało się rybniczanom stworzyć sytuacji strzeleckiej,

28'

Deja oddaje mocny strzał na bramkę Kajzera. Włożył w to zbyt dużo siły i piłka znalazła się poza boiskiem.

26'

Kostecki obok słupka, to już kolejna sytuacja podbramkowa podopiecznych Ryszarda Wieczorka.

24'

Dośrodkowanie Buchały, trzeźwo zachował się jednak Danowski.

24'

Łoziński i Cieluch wymienili podania, przez niedokładność drugiego strata na korzyść ROW-u.

23'

Wzmaga się doping kibiców z Rybnika. Wyraźnie domagają się oni gola.

21'

Niesportowe zachowanie Kurzawy i sędzia odgwizduje faul.

17'

Cieluch ładnie wyprowadził piłkę w pole karne ROW-u, próbował podać do Krysiana, piłkę jednak przejmuje obrońca Energetyka.

15'

Groźnie pod bramką Odry. Z autu zaczynają rybniczanie.

11'

Kurzawa fauluje Łozińskiego. Na boisku wywiązało się drobne zamieszanie, Krysian przejął piłkę i znów próbował uderzać na bramkę przeciwników. W świetnej dyspozycji jest dziś pomocnik Odry Opole.

8'

Grolik oddaje strzał na bramkę, nie popisał się jednak celnością.

7'

Niespokojna wymiana kilku podań zawodników Odry. Rzut wolny dla Energetyka, po faulu na Wieczorku

6'

I znów Krysian, jednak ustawił się na pozycji spalonej.

5'

Krysian znów stworzył sobie sytuację podbramkową, ale nie zagroził poważnie golkiperowi ROW-u.

3'

Adrian Krysian oddał strzał na bramkę, jednak chybił.

3'

Przez pierwsze minuty spotkania przy piłce utrzymywali się gospodarze, jednak po kilku podaniach piłkę przejmuje Marek Krotofil.

1'

Wymiana uścisków dłoni zawodników,gwizdek sędziego Marka Opalińskiego i zaczynamy spotkanie.

20:24

W sektorze gości pojawiło się właśnie kilkudziesięciu kibiców z Rybnika.

20:21

Zawodnicy od jakiegoś czasu rozgrzewają się już na płycie boiska.Zawodnicy Energetyka podczas rozgrzewki

20:13

Warunki atmosferyczne nie rozpieszczają dziś mieszkańców Opola, więc frekwencja jest dużo niższa, niż spodziewali się organizatorzy.

20:11

Dobry wieczór! Witamy Państwa ze stadionu Odry Opole, gdzie za 20 minut rozegrany zostanie mecz rundy przedwstępnej Pucharu Polski. Przeciwko sobie staną dwa beniaminki - gospodarze, którzy awansowali kilka tygodni temu do II ligi oraz Energetyk ROW Rybnik, który wspiął się szczebel wyżej.