Aston VillaWikimedia
1 : 2
Chelsea LondynChelsea Londyn
99'

Koniec!! To naprawdę była fantastyczne spotkanie !! Chelsea w drugiej połowie odzyskało twarz po słabej 1 połówce.

97'

Gospodarze walczą do końca o punkt

93'

Goście będą kończyć mecz w 9

93'

Leży na boisku Hazard, który prawdopodobnie przy akcji nadciągnął / zerwał mięsień

90'

Aż 7 minut dolicza sędzia Mason

90'

Kapitalna akcja Chelsea!! W tym momencie zespół z Londynu jest w Lidze Mistrzów

88'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Niebywała akcja Chelsea !! Piękna koronkowe zagranie w dwójce Lampard - Hazard, piękna asysta Belga, który idealnie podał do Lamparda a ten z bliska wepchnął piłkę do siatki!!!

87'

Torres zmienia Ba

85'

Lampard ukarany żółtą kartką za dyskusyjny faul

83'

Znów zamieszanie w polu karnym gospodarzy i znów korner.

82'

Mocne uderzenie Luiza odbija Guzan i obrońcy wybijają futbolówkę "byle dalej"

81'

Znów kolejny faul Lichaja i znów szansa dla gości

80'

42 tysiące 84 widzów ogląda dzisiejsze spotkanie

80'

Strzela Juan Mata jednak obok słupka bramki Guzana!

79'

Będzie rzut wolny dla gości z około30 metrów od bramki Guzana

77'

Znów strzela Lampard !! Tym razem głową i tym razem...jednak niecelnie!!

76'

Ostatni kwadrans spotkania przed nami

76'

Ivanović zmienia kontuzjowanego Terry'ego

74'

Terry opatrywany leży na boisku. Będzie konieczna zmiana

73'

Co za zamieszanie pod bramką Aston Villi !! Z linii bramkowej wybił piłkę jeden z obrońców ! Goście reklamowali bramkę ale arbiter pozostał niewzruszony

72'

Korner dla zaczynających przeważać podopiecznych Beniteza

70'

Aston Villa po chwilowym odpoczynku znów zaczyna atakować bramkę Chelsea

68'

Lewą nogą Fabian Delph uderza z 10 metrów nad poprzeczką

67'

Ładna akcja Lichaja z prawej strony omal nie zakończyła się golem samobójczym Cole'a!! Korner dla gospodarzy

65'

Andreas Weimann zaskakująco uderza na bramkę Cecha ale doświadczony bramkarz z Londynu łapie piłkę

65'

Czy ambitni gospodarz będą potrafili się podnieść po tym ciosie Chelsea...

61'

Lampard dostał piłkę na 16 metrze od Hazarda i pięknym strzałem lewą nogą umieścił futbolówkę tuż przy słupku bramki gospodarzy

60'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Frank Lampard przepięknym uderzeniem zdobywa 202 bramkę w barwach Chelsea !!

59'

I będziemy grać po "10". Strzelec jedynej bramki w tym meczu ogląda za brzydkie uderzenie Terrego drugą żółta kartkę i w konsekwencji czerwoną

56'

Obecnie role się odwróciły. To Chelsea biega za piłką, którą niezwykle mądrze rozgrywają gospodarze

55'

Bennet uderza z narożnika pola karnego minimalnie obok okienka bramki Cecha

51'

Andreas Weimann dostał świetną piłkę w polu karnym ale nie trafił w nią i goście mogą dzięki temu mówić o wielkim farcie

49'

W trudnym położeniu są goście grając w 10 i będąc dziś w nie najlepszej dyspozycji ciężko będzie Chelsea wyrównać

47'

Szybki początek gospodarzy ale rajd strzelca pierwszej bramki blokuje jeden z obrońców Chelsea

46'

W przerwie meczu Luiz zmienia Mosesa

46'

Zaczynamy!!

45'

Owacją na stojąco żegnają kibice gospodarzy swoich zawodników. Po naprawdę kapitalnej pierwszej połowie gospodarze prowadzą 1:0! Zapraszam za kwadrans

45'

Nerwowo, bardzo nerwowo w ostatnich sekundach pierwszej połowy

45'

120 sekund dolicza sędzia do pierwszej połowy

44'

Ramires za zbyt wysoko uniesioną nogę ogląda drugą żółtą kartkę i goście mają kłopot....

42'

John Teryy ukarany żółtym kartonikiem za faul

40'

Szybkie tempo ostatnich minut pierwszej połowy jednak brakuje strzałów na bramkę

38'

Popychany w polu karnym był napastnik gości Demba Ba

37'

Lampaaarddd uderza znów z 19 metrów w rywala!! Doświadczony zawodnik to jak na razie najgroźniejszy zawodnik Londyńczyków

35'

Strzelec bramki za uderzenie łokciem w twarz ogląda kartkę

35'

Brzydki faul Agbonlahora jednak bez konsekwencji kartkowej

34'

Do końca pierwszej połowy pozostało około 10 minut. Czy faworyzowani goście zdążą wyrównać?

32'

Demba Ba wskoczył wg arbitra na plecy rywalowi i będziemy mieć rzut wolny

32'

Moses z Matą rozgrywają piłkę przed polem karnym Aston Villa. Zawodnicy Chelsea, którzy dziś nie mają jednak dobrego dnia tracą futbolówkę.

30'

Przepiękne uderzenie Lamparda z rzutu wolnego z 30 metrów ale Guzan szczęśliwie interweniuje!! To była najlepsza okazja gości na wyrównanie

28'

Dużo ostrej walki, dużo fauli

27'

Słabo w pierwszych 30 minutach prezentuje się dziś zespół Beniteza.

26'

Miękka wrzuta Juana Maty wybita przez obrońców Aston Villa

25'

Benteke dziś gra bardzo dobrze notorycznie będąc zagrożeniem pod bramką Cecha.

23'

Demba Ba całkowicie przypadkowo wpadł z piłką w bramkarza Guzana. Nikt nie potrafił później tej futbolówki dobić

22'

Chelsea próbuje od własnej bramki rozpocząć akcję, która dałaby wyrównanie podopiecznym Rafy Beniteza na Vila Park

19'

Eden Hazard próbuje oddać uderzenie z około 20 metrów ale zostaje zablokowany

17'

Goście jeżeli chcą walczyć o prawo bezpośredniego startu w Lidze Mistrzów dziś muszą wygrać a tym momencie są od tego bardzo daleko.

15'

I mamy drugą kartkę w tym meczu. Ukarany Ramires

14'

G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Co za piękna akcja Benteke !! Gracz gospodarzy przebiegł połowę boiska po czym wpadł w pole karne i technicznym strzałem w krótki róg zmieścił piłkę koło golkipera Chelsea!!

13'

Chelsea na swojej połowie rozgrywa piłkę. Gospodarze są na razie bezradni w tym momencie.

10'

Pierwsze 10 minut wyrównane. Żadna z drużyn nie potrafi stworzyć większej przewagi

7'

Od kilkudziesięciu sekund goście są przy piłce a gospodarze nie potrafią przerwać akcji Chelsea.

5'

Demba Ba wpada w pole karne gospodarzy ale przenosi piłkę nad bramką. Sędzia bramki jednak by nie uznał, ponieważ napastnik był na pozycji spalonej

4'

Baker ogląda zasłużoną kartkę za faul na Lampardzie

3'

Dobrze rozpoczynają to spotkanie gospodarze. Chelsea skupiona na swojej połowie

1'

Spokojny początek w środku pola w wykonaniu obu drużyn

1'

13:29

Rezerwa Chelsea: B. Ivanović, David Luiz, Fernando Torres, Oscar, R. Turnbull, Y. Benayoun, N. Aké

13:27

Rezerwowi gospodarzy: S. Given, D. Bent, C. N'Zogbia, B. Holman, J. Bowery, D. Williams, G. Gardner

13:15

Już za moment zaprezentujemy składy

12:54

Już za mniej niż godzinę początek miejmy nadzieję ciekawego meczu pomiędzy Aston Villa a Chelsea