Koniec spotkania. City wygrywa 2:1.

93'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Rozkojarzony Hart przepuszcza między nogami uderzenie Carrolla.

90'

4 minuty dolicza Howard Webb

87'

Wreszcie Carroll oddaje celne uderzenie na bramkę Harta ale świetnie obronił to uderzenie bramkarz

87'

..i ostatnia zmiana w tym meczu - Kolo Toure za Nasriego

85'

Przepiękna bramka na 2:0 już praktycznie rozstrzygnęła losy tego meczu.

83'

Tevez schodzi wchodzi Garcia

83'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Przepiękne uderzenie Yaya Toure z 18 metrów lewą nogą wpada w okienko bramki gości!!!

81'

Seria zmian w obu drużynach ale wynik nie ulega zmianie

80'

Cole za O'Briena

80'

Taylor za Nolana

78'

Milner za Silvę

77'

O'Brien ogląda żółtą kartkę za brzydki faul na Zabaletie

75'

Ostatni kwadrans przed nami. Czy goście zatrudnią Harta?

73'

Za chwilę kolejna zmiana w zespole gości. Sam Allardyce chce walczyć o choćby remis

70'

Collison chwilę po wejściu na boisko ogląda kartkę za niesportowe zachowanie

70'

Nolan z Diame próbowali koronkowo rozegrać akcję w polu karnym City co skończyło się...stratą piłki

68'

Ooooo... coś nowego. Hart mógł wreszcie dotknąć piłki łapiąc proste dośrodkowanie

67'

Znów kapitalnie gra Aguerro do Teveza ale znów ten drugi nie umie wykończyć akcji kolegi

65'

Vaz Te opuszcza boisko a na nim melduje się Collison

63'

MC rozgrywa piłkę pod bramką WHU. W pewnym momencie następuje przyspieszenie, strata, wybicie gości i gospodarze zaczynają od początku. I tak w kółko...

61'

Nudny fragment drugiej połowy spotkania. Dużo kopaniny w środku boiska ale bez żadnych efektów

59'

Godzina meczu za nami.

56'

Znów do uderzenia dochodzi Carroll jednak kolejny raz napastnik WHU uderza niecelnie

54'

AJJJJJ!!!! Świetnie Samir Nasri wrzucił piłkę do Teveza, który był 8 metrów przed bramką ale Reid kapitalnym wślizgiem wybił piłkę

52'

Matt Jarvis dośrodkowuje do Carrolla, który jednak jest zablokowany i nie może oddać celnego uderzenia

50'

Przebieg początku drugiej połowy jest bardzo podobny do początku spotkania. Także dużo walki w środku ale co z tego jak obaj bramkarze się nudzą

48'

W odpowiedzi Silva podaje za mocno do Arguero

46'

Zaskakująco rozpoczęli goście, którzy zepchnęli gospodarzy w swoje pole karne.

46'

Goście zaczynają drugie 45 minut

14:46

Piłkarze West Hamu wracają na boisko

45'

Webb kończy pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie.

45'

O 60 sekund sędzia przedłuża 1 połowę

43'

Aguero z Tevezem rozgrywali akcję w polu karnym rywali, która zakończyła się...rzutem rożnym

40'

Osamotniony Andy Carroll nie ma wielkich szans w walce z obrońcami gospodarzy.

37'

Powoli pierwsza połowa zbliża się do końca. Nie oglądaliśmy jak do tej pory wielkiego widowiska a prowadzenie City jak najbardziej zasłużone

35'

Przewaga gospodarzy w tym spotkaniu jest przygniatająca!

33'

West Ham po stracie gola próbuje się odgryźć rywalom. Jednak jak na razie nie mają żadnej siły rażenia

31'

Ależ sytuacja. Mocną bombę Nasriego bramkarz gości wybija przed siebie ale po chwili naprawia swój błąd broniąc dobitkę Zabalety

29'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! ! Kapitalna akcje gospodarzy zakończona trafieniem z najbliższej odległości Aguerro!!!!

26'

Joleon Lescott zamyka akcję po dośrodkowaniu Silvy. Uderzenie obrońcy jednak przechodzi obok słupka

25'

Znakomicie uderzył z powietrza Diame!! Szkoda jednak, że ta piłka leciała w środek bramki!!

23'

Argentyńczyk Sergio Aguero dostał przypadkiem piłkę od Silvy i będąc na 10 metrze od bramki oddał strzał na bramkę. Nie trafił jednak czysto w piłkę i ta trafiła w słupek!

21'

Dwójkowa akcja Silva-Tevez kończy się uderzeniem tego drugiego wysoko nad bramką

20'

Carroll za wślizg od tyłu w nogi Aguero

19'

Pierwsza dobra okazja dla gospodarzy ale Silva z narożnika pola karnego uderza mocno i niecelnie

18'

Po akcji Aguerro kolejny korner dla gospodarzy

16'

Kwadrans spotkania za nami. Optyczną przewagę posiadają gospodarze ale zupełnie nie przekłada się to na okazje podbramkowe

14'

Walka, walka, walka. Brakuje niestety sytuacji podbramkowych

11'

Ładną akcję przeprowadzili goście, Jarvis jednak zagrał w finalnym etapie tej akcji niedokładnie do Carrola

9'

Ładna akcja Argentyńczyków w barwach City zakończona rzutem rożnym. Jednak zagrożenia pod bramką gości nie było

8'

Gael Clichy odważnym wejściem zatrzymał Carrola. Gospodarze wyszli z kontrą zakończoną uderzeniem Teveza w środek bramki

5'

Jak na razie goście skupieni na własnej połowie czekają na gospodarzy.

4'

Po początkowym zrywie teraz dużo fauli, przerywanej gry.

2'

Odpowiedź gości. Jarvis chciał się "urwać" obrońcom ale świetnie zatrzymał go Kompany

1'

I już pierwsza akcja MC gdy po akcji Nasriego Tevez uderzał z 16 metrów. Sędzia jednak odgwizdał pozycję spaloną

1'

Rozpoczynają gospodarze!!

13:42

Webb wyprowadził oba zespoły na boisko. Już za chwilę początek meczu!

13:35

Już tylko 10 minut do rozpoczęcia miejmy nadzieję pasjonującego widowiska

13:09

Rezerwowi gości: C. Cole, J. Collison, S. Henderson, M. Taylor, M. Noble, E. Pogatetz, J. Cole

13:07

Rezerwowi MC: J. Milner, E. Džeko, A. Kolarov, Javi García, K. Toure, C. Pantilimon, M. Nastasić

13:03

Poznaliśmy już składy w jakich obie drużyny wyjdą na boisko. Za moment przedstawimy ławki rezerwowych.

12:55

City w ostatni poniedziałek definitywnie na rzecz Czerwonych Diabłów stracili tytuł mistrzowski ale z pewnością nie zrezygnują łatwo z walki o 2 miejsce w ligowej tabeli

12:54

Już za niespełna godzinę Howard Webb rozpocznie spotkanie odchodzącego mistrza Anglii z bardzo nieobliczalnym WHU. Zapraszam na relację NA ŻYWO z tego pojedynku.