Niedziela, 21 kwietnia 2013, godz. 17:00
Chelsea LondynChelsea Londyn
98'

Koniec!!! Po fantastycznym meczu na Anfield Road mamy podział punktów

97'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Cóż za fantastyczny mecz!!! Suarez strzela głową po ręce Cecha do bramki!!!

92'

Gospodarze próbują wyrównać ale brakuje klarownych sytuacji pod bramką Cecha

90'

Arbiter doliczył aż 6 minut

89'

Lampard zmienia Mate

87'

Jedna z ostatnich szans dla gospodarzy. Po rzucie rożnym jednak nic się nie wydarzyło

84'

Shelvey zmarnował 100% okazję nie trafiając z bliska do bramki

83'

Tempo meczu już zdecydowanie spadło.

82'

Kontuzjowany Oscar opuszcza boisko

81'

Brzydki faul Shelveya kończy się kartką

79'

Shelvey na boisku

79'

Chelsea już bardziej skupiona na grze defensywnej a gospodarze nie potrafią stworzyć okazji do wyrównania

77'

Benayoun zmienia Hazarda

76'

Ostatni kwadrans meczu przed nami

74'

Suarez strzela z 16. metrów wprost w ręce bramkarza Chelsea

73'

Chwila spokoju na boisku

71'

Gospodarze próbują odrobić straty ale jak do tej pory są nieskuteczni

69'

Przepięknie uderza Hazard z 20 metrów i to, że nie stracili gospodarze 3. bramki zawdzięczają temu, że piłka po tym uderzeniu trafiła w jednego z obrońców

69'

Kapitan gospodarzy dośrodkowuje w pole karne Chelsea ale robi to za głęboko i z tym podaniem spokojnie radzi sobie Petr Cech

66'

Strzela Suarez ale uderza obok lewego słupka bramki Cecha

65'

Wolny dla gospodarzy z 16. metrów

62'

i kolejna kartka - tym razem dla Carraghera za faul na Torresie

60'

Godzina gry za nami. Chelsea po nieodpowiedzialnym zagraniu Suareza znów prowadzi. Jednak pół godziny to dużo czasu i z pewnością gospodarze walczyć jeszcze będą o pełną pulę

59'

Lucas za faul

56'

Suarez za zagranie ręką w polu karnym ogląda kartkę

56'

G o o o l l l ! ! ! ! Hazard pewnie wykorzystuje rzut karny

54'

Karny dla Chelsea!!!

53'

Cesar otrzymuje kartkę za faul taktyczny

53'

Po tej bramce od razu odżyły trybuny. Kibice gospodarzy mobilizują swoich zawodników

51'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Kapitalne wejście reprezentanta Anglii w drugiej połowie. Sturridge po otrzymaniu dośrodkowania z prawej strony z bliska pakuje futbolówkę do siatki!!

50'

W pojedynku z Luizem Suarez wywalczył korner po którym jednak nie wydarzyło się nic oszałamiającego

48'

W ostatniej chwili Hazard został zablokowany przez rywala będąc przed bramką Reiny

47'

Sturridge miałby kapitalne wejście !! Jego uderzenie bowiem z 25 metrów trafia w słupek bramki The Blues!!

46'

Sturridge zmienia Coutinho

46'

Gramy!!

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę, która z pewnością mogła się podobać. Zapraszam po przerwie

45'

Minutę dolicza sędzia do pierwszej połowy.

44'

Gospodarze w ostatnich minutach pierwszej połowy próbują wyrównać ale Chelsea gra dziś doskonale w obronie

42'

Wyśmienita interwencja Cecha, który nogami doskonale broni uderzenie Suareza! To najlepsza okazja gospodarzy na wyrównanie

41'

Hazard zagrywa do Maty ale obrońca gospodarzy sobie poradził

40'

Downing mocno z dystansu ale Mikel blokuje to mocne uderzenie

39'

Pepe Reina uprzedza odważnym rzutem pod nogi Torresa

38'

Torres ogląda żółtą kartkę za faul

36'

10 minut do końca pierwszej ciekawej połowy w tym spotkaniu

33'

Piękna akcja Ramires-Mata-Oscar zakończona jednak stratą piłki przez tego ostatniego

31'

Gospodarze próbują odrobić jednobramkową stratę ale jak na razie brakuje im pomysłu na skuteczną akcję

30'

David Luiz uderza z ponad 30 metrów na bramkę i z ogromnymi kłopotami bramkarz gospodarzy łapie piłkę

29'

Łatwa strata w środku pola i Henderson ogląda kartkę za faul taktyczny

26'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Po rzucie rożnym Oscar piękną główką pokonuje Reinę !!!

24'

Suarez w dogodnej sytuacji pośliznął się na mokrej murawie

23'

John Obi Mikel w środku boiska zatrzymuje Suareza

22'

Spadło tempo meczu ale to z pewnością za chwilę się zmieni

20'

Kapitalnie uderza z 20 metrów Ramirez i Pepe Reina instynktownie piąstkuje piłkę

18'

Stewart Downing strzela nad poprzeczką bramki

17'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy po akcji Suareza

16'

Kwadrans spotkania za nami. Pomimo, że nie ma zbyt wielu sytuacji podbramkowych to mecz może się podobać.

14'

Po składnej akcji zawodników z Londynu strzela Oscar ale Reina spokojnie łapie piłkę

12'

John Obi Mikel faulowany i będzie rzut wolny

11'

Jose Enrique dobrze blokuje dośrodkowanie swojego rodaka Torresa

10'

Trwa obustronne badanie sił

7'

Po rzucie wolnym piłka trafiła na 16. metr do Jordana Hendersona, który źle trafił w piłkę

6'

Suarez zatrzymany faulem blisko pola karnego i będzie doskonała szansa na gola

5'

Kapitalnie Suarez do Glena Johnsona ale zawodnik gospodarzy minimalnie chybił

3'

Daniel Agger poturbowany powoli podnosi się z boiska

3'

Luiz kapitalnie zatrzymał Torresa przed własnym polem karnym

2'

Pierwsze dośrodkowanie Glena Johnsona przechodzi przez pole karne rywali

1'