Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
3 : 0
Polonia BytomPolonia Bytom
97'

Sędzia Rafał Greń gwiżdze po raz ostatni. Sandecja pokonuje Polonię Bytom 3:0. Dziękuje za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na www.ekstraklasa.net

94'

Sandecja będzie miała jeszcze rzut rożny

93'

Mójta świetnie strzela, ale Mateusz Mika odbija piłkę z dala od bramki

92'

Makuch podcinany zaraz przed polem karnym w bocznym sektorze, rzut wolny dla Sandecji

91'

Arbiter dolicza 5 minut do tego meczu

90'

Polonia będzie kończyła ten mecz w 9. Swoją drugą żółtą kartkę w tym meczu obejrzał Jacek Broniewicz

89'

Piłkarze z Kilińskiego utrzymują się przy piłce nie pozwalając na nic swoim rywalom.

88'

Zmiana również w Polonii, Grzybek za Setlaka

87'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Giela zmienia Kurczyński

85'

Arkadiusz Czarnecki z ostrego kąta próbował zagrozić bramce gości, futbolówka jednak znacznie ją minęła

80'

Zmiana w szeregach Polonii, Płókarz za Szkatułę.

80'

3:0 dla SANDECJI !!! Po zespołowej akcji z prawej strony Mikę pokonuje Maciej Górski!!

78'

Przemysław Szkatuła ogląda żółtą kartkę za zatrzymanie Bębenka niezgodnie z przepisami.

76'

Kolejna zmiana w Sandecji, za zdobywcę pierwszego gola dla Sandecji, na boisku pojawia się Maciej Bębenek

75'

Makuch strzela mocno po ziemi, lecz obok bramki.

75'

Druga żółta kartka dla zawodnika Polonii. Pietrycha osłabia swój zespół za faul przed polem karnym

73'

Gol dla Polonii!! Bramka jednak nie zostaje uznana, sędzia boczny podniósł chorągiewkę i pokazał spalonego

70'

Zmiana w zespole Sandecji. Z murawy schodzi Patryk Tuszyński, a zamienia go Maciej Górski.

68'

Piłka po strzale Piotra Kosiorowskiego otarła się o słupek i wyszła poza boisko.

68'

Strzał jednego z zawodników Polonii sprzed pola karnego, lecz piłka poszybowała wysoko nad bramką.

66'

Dwa pod rząd rzuty rożne dla Sandecji nie przynoszą żadnych korzyści dla podopiecznych Mirosława Hajdo.

64'

Spiker oznajmia, że przy następnym wybryku kibiców, mecz zostanie zakończony. Sędzia wznawia grę.

62'

Race na boisku,sędzia przerywa mecz.

61'

Kibice Sandecji zaprezentowali ogromnych rozmiarów sektorówkę, która naprawde robi ogromne wrażenie.

58'

Strzał Damian Michalika, piłka odbija się od jednego z obrońców i trafia prosto w ręce Cabaja.

56'

Polonia nie potrafi zagrozić bramce Marcina Cabaja, jest wyraźnie podłamana stratą dwóch szybkich goli.

55'

Kolejna centra Makucha, jednak bez efektów w postaci groźnej sytuacji.

52'

ka1979@: pierwszego gola strzelił Certik. Wystąpiła mała pomyłka...

51'

GOOL!!!! Podanie Tuszyńskiego na gola zamienia Piotrek Giel!! Sandecja prowadzi 2:0.

47'

Mroziński ukarany żółtym kartonikiem za faul w środku pola

47'

Zmiana w Polonii, od drugiej połowy na boisku zameldował się Damian Michalik, zmieniając Bartosza Nowaka.

45'

Sędzia rozpoczyna II połowę.

49'

Sędzia Greń kończy pierwszą połowę, wracamy za 15 minut.

48'

Fenomenalny gol Certika!!! Sandecja prowadzi 1:0

44'

Kolejna wyśmienita okazja dla Sandecji, Tuszyński zastawił się w polu karnym, odwrócił i strzelił po długim roku.Piłka nieznacznie minęła spojenie bramki gości. Była to jak na razie najlepsza okazja dla Sandecji

40'

Dobra wrzutka Makucha z prawej strony, jednak żaden z zawodników gospodarzy nie doszedł do piłki,

37'

Defensorzy Sandecji poradzili sobie z wrzutką zawodnika Polonii, Cabaj zaczyna od bramki.

36'

Białkowski faulowany w niebezpiecznej odległości od bramki

35'

Wymiana podań pomiędzy Kosiorowskim i Mójtą. W konsekwencji kolejny rzut rożny dla sądeczan.Nic jednak z niego nie wynika.

33'

Strzał z 20 metrów Dawida Jarki,niecelnie.

32'

Tyszyński faulowany przez bramkarza gości, lecz sędzia dopatrzył sie wcześniej spalonego.

31'

Zółta kartka dla Jacka Broniewicza za faul na Kosiorowskim.Gospodarze mają rzut wolny

28'

Ależ okazja!!! Paweł Nowak marnuje setkę strzelając z powietrza zaraz przed bramką Miki.

25'

Brzydki faul na Nowaku, zółta kartka dla Daniela Pietrychi

24'

Ładnie podłączył się Makuch i wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu

22'

Napastnik Dawid Jarka złapany na spalonym

19'

Pierwszy rzut rożny dla Sandecji, jednak obrońcy z Bytomia zażegnali niebezpieczeństwa.

18'

Kibice Korony Kielce wchodzą właśnie na trybuny

14'

Na boisku zaobserwować można badanie sił, gra toczy się głównie w środku pola,żadna z drużyn nie kwapi się do zastosowania pressingu.

11'

Strzał Dawida Jarki z głowy pewnie wyłapuje Cabaj.

9'

Makuch popisał sie ładnym strzałem z woleja,lecz piłka znacznie minęła bramki gości.

7'

Rzut rożny dla Polonii po akcji Białkowskiego z lewej strony.

6'

Do wrzutki Mójty doszedł Tuszyński, jednak uderzył niecelnie.

4'

Groźny strzał Przemysława Szkatuły, jednak golkiper z Nowego Sącza łapie piłkę.

3'

Pierwszy faul dla Polonii 40 metrów od bramki Cabaja

16:01

Arbiter z Podkarpacia gwiżdże po raz pierwszy!

15:58

Główni aktorzy dzisiejszego widowiska są już na murawie, tylko chwila dzieli nas od rozpoczęcia meczu pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Polonią Bytom.

15:51

Piłkarze zeszli już do szatni, za moment sędzia Greń wyprowadzi obie jedenastki na murawę.

15:37

Rezerwowi Polonii: Maścibrzuch, Michalik, Wojsyk, Płókarz, Banaś, Grzybek i Walesa.

15:37

Ławka rezerwowych Sandecji Nowy Sącz: Bomba,Borovicanin,Petran,Szczepański,Bębenek,Kurczyński oraz Górski.

15:35

Do Nowego Sącza zawita dzisiaj grupa fanów Korony Kielce,zaprzyjaźnionych z sączersami.

15:32

W pierwszym meczu tych drużyn(4 kolejka),Sandecja pokonała Polonię 1:0 po bramce Wojciecha Mroza, który pauzuje dzisiaj za nadmiar żółtych kartek.

15:28

Na murawie trwa rozgrzewka obu drużyn, pierwszy gwizdek sędziego, Rafała Grenia z Rzeszowa, już za pół godziny.

15:26

Nowosądeczanie zajmują aktualnie 14 miejsce z dorobkiem 18 punktów,natomiast Polonia plasuje się na ostatnim,18 miejscu, z jedynie 7 punktami na koncie.Obie drużyny nie mają rozegranego kompletu meczów,stąd pozycja w tabeli nie jest do końca racjonalna

15:22

Witam i zapraszam na śledzenie relacji z meczu 21. kolejki 1 ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz i Polonią Bytom.