Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy

Lescott za Silve

89'

Puściły nerwy zawodnikom obu drużyn co skończyło się zółtą kartką dla Barry'ego

87'

Z rzutu wolnego dośrodkował Young, ale za mocno, przez co żaden z jego kolegów nie był w stanie zamknąć tej akcji

85'

Schodzi Rooney, wchodzi Hernandez

85'

Za faul na Jonesie żółtą kartką ukarany Tevez

84'

Hart zagrał długą piłkę do Teveza, ale za mocno i od bramki rozpocznie de Gea

82'

Giggs idealnie zagrał do van Persi'ego, ale Holender w doskonałej sytuacji nie dał rady wpakować piłki do bramki!

79'

Valencia za Welbecka

22:36

Augero dostał dobre podanie od Silvy, dzięki czemu Argentyńczyk mimo asysty kilku obrońców MU zdołał się wedrzeć w pole karne, oddać strzał i zdobyć fantastyczną bramkę

78'

GOOOOOOL!! 1:2!! Sergio Aguero

77'

W polu karnym Silva zagrał do Toure, ale reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej za długo zwlekał z oddaniem strzału przez co w łatwy sposób stracił piłkę

74'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał van Persie, ale piłkę poza pole karne wybił Hart

73'

W kole środkowym faulowany był van Persie

71'

W miejsce Nasri'ego na boisko pojawił się Aguero

71'

W pole karne do Nasri'ego zagrał Silva. Francuz obrócił się i uderzył, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

70'

Zza linii pola karnego uderzał Welbeck, ale piłka trafiła wprost w ręce Harta

69'

Clichy za lekko zagrał do Harta, do piłki chciał dopaść van Persie, ale bramkarz MC w ostatniej chwili wybił mu ją spod nóg!

66'

Silva prostopadle zagrał do Zabalety, ale Argentyńczyk nie doszedł do piłki, bo w ostatniej chwili został uprzedzonym przez Jonesa

64'

Silva przed pole karne zagrał do Teveza. Ten natychmiast oddał strzał, ale piłka poleciała obok bramki MU

61'

Po dośrodkowaniu Toure w polu bramkowym de Gea był faulowany przez Teveza

22:17

Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował van Persie. Tam najwyżej wyskoczył Jones, oddał strzał głową po którym piłka odbiła się od pleców Kompany'ego i wpadła do siatki

59'

GOOOOL!! 1:1!! Vincent Kompany (samobój)

57'

Rafael przebiegł z piłką niemal pół boiska, aż w końcu był faulowany przez Kompany'ego

53'

Dośrodkowanie Younga pewnie wyłapał Hart

22:10

Z lewej strony Barry zagrał to Nasri'ego. Ten natychmiast, przed pole karne zagrał do Milnera, który mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję

51'

GOOOOOL!! 0:1!! James Milner

49'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Rooney, ale w polu karnym gości Jones faulował Harta

47'

Po dośrodkowaniu Clichy'ego w polu karnym MU faulował Tevez

46'

Manchester City rozpoczyna drugą połowę!!

21:50

Za nami pierwsza połowa tego emocjonującego spotkania, w którym to Manchester City ma przewagę nad Manchesterem United. Jeśli "Czerwone Diabły" myślą o tym, aby uszczęśliwić swoich kibiców to po przerwie muszą zagrać o niebo lepiej. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

Welbeck już miał dośrodkowywać, ale piłkę spod nóg na aut wybił mu Clichy

43'

Za faul na Youngu żółtą kartką ukarany Kompany

41'

Dośrodkowanie Teveza pewnie wyłapał de Gea

40'

Barry podał wprost pod nogi gracza MU, ale niemal natychmiast go naprawił i odzyskał piłkę

37'

W pole karne gości wpadł Young, bez zastanowienia oddał strzał, który ofiarną interwencją na rzut rożny wybił obrońca "The Citizens"

35'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Milner, ale uczynił to tak źle, że piłka nie przeszła pierwszego obrońcy MU

34'

Dośrodkowanie Evra'y poza pole karne wybił obrońca MC

32'

Rooney wyprostowanymi nogami zaatakował Milnera za co został ukarany TYLKO żółtą kartką

31'

Po wybiciu piłki przed pole karne MC, z dystansu uderzał Young, ale poleciał on wysoko nad bramką

29'

W polu karnym MU Silva zagrywał ręką za co został ukarany żółtą kartką

27'

Z linii pola karnego uderzał Milner, ale piłka wpadła wprost w ręce de Gea'i

25'

Z dystansu uderzał Silva, jego strzał został zablokowany, ale piłka spadła pod nogi Nasri'ego, który oddał natychmiastowy, bardzo niecelny strzał

23'

W polu karnym MU Nasri minął dwóch rywali, ale już z trzecim nie dał sobie rady

22'

W pole karne dośrodkował van Persie, tam najlepiej znalazł się Giggs, ale jego strzał głową poleciał wysoko nad bramką gości

21'

Silva jak na tacy wyłożył piłkę Milnerowi, ale pomocnik MC w ostatniej chwili został zablokowany przez Jonesa!

20'

Centra Milnera zostaje wybita przez Rafaela

17'

Po dośrodkowaniu Barry'ego w polu karnym MU wytworzyło się małe zamieszanie, ale wszystko wyjaśnili obrońcy gospodarzy

13'

W pole karne do Rooney'a zagrywał Carrick, ten pierwszy od razu podawał do van Persie'ego ale Holender nie zrozumiał jego intencji i od bramki rozpocznie Hart

11'

Po prawej stronie boiska, na połowie gości Giggs faulował Milnera

9'

Rooney zagrał w pole karne do van Persie'ego. Holender zdecydował się na strzał, ale fatalnie chybił

7'

Długie zagranie od Ferdinanda do van Persie'ego, ale za mocne i piłka w rękach bramkarza gości

4'

Silva zagrał na prawą stronę do Milnera, ten oddał strzał z ostrego kąta, ale dobrze interweniował de Gea

2'

Strzał Welbecka pewnie obronił Hart

1'

Manchester United rozpoczyna mecz!!

20:55

Obie jedenastki są już na murawie Old Trafford. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

20:45

Ławka rezerwowych Manchesteru City: Costel Pantilimon, Joleon Lescott, Edin Dżeko, Aleksander Kolarov, Javi Garcia, Sergio Aguero, Kolo Toure

20:40

Ławka rezerwowych Manchesteru United: Anders Lindegaard, Antonio Valencia, Javier Hernandez, Nani, Tom Cleverley, Shinji Kagawa, Alexander Büttner

20:35

"The Citizens" również wygrali w poprzedniej kolejce. Zespołem, który okazał się słabszy od podopiecznych trenera Mancini'ego był Newcastle United. Wygrana ta zapewniła mistrzom Anglii utrzymanie drugiego miejsca i podtrzymała nadzieję na obronę tytułu.

20:30

W swoim ostatnim meczu Manchesteru United skromnie wygrał z broniącym się przed spadkiem Sunderlandem, 1:0. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Sir Alexa Fergusona utrzymali bezpieczną przewagę nad drugim zespołem w tabeli.

20:25

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

20:20

Czy "Czerwone Diabły" praktycznie zapewnią sobie tytuł mistrzowski? Czy też 'The Citizens" wygrają i jeszcze będą o niego walczyć? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

20:15

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 32. kolejki Premier League, w której to Manchester United na własnym stadionie podejmować będzie Manchester City. Obszerną zapowiedź tego spotkania można przeczytać TUTAJ