Tottenham HotspurWC
2 : 2
Everton FCEverton
94'

Koniec spotkania! Sędzia zakończył emocjonujący mecz pomiędzy Tottenhamem a Evertonem. Końcowe minuty były zapierające dech w piersiach!

92'

Po dobrym kontrataku Nikica Jelavić zdecydował się oddać strzał na bramkę gospodarzy. Futbolówkę spokojnie złapał golkiper "Kogutów".

90'

Andre Marinner doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Everton mógł fantastycznie odpowiedzieć "Kogutom". Victor Anichebe wyszedł sam na sam z Hugo Llorisem lecz przegrał pojedynek oko w oko z francuskim bramkarzem. To mogła być piłka meczowa!

87'

Ależ emocje na White Hart Lane! Tottenham doprowadza do wyrównania! Kyle Walker zagrał w pole karne a Emmanuel Adebayor oddał strzał, po którym piłka odbiła się od słupka. Do futbolówki najszybciej dopadł Gylfi Sigurdsson pakując piłkę do pustej bramki! Szykuje się niesamowitych kilka minut!

86'

Kevin Mirallas bardzo powoli opuszcza murawę. W jego miejsce David Moyes wprowadził Stevena Naismitha.

84'

Clint Dempsey chciał wpaść w pole karne i teatralnie upadł bez kontaktu z przeciwnikiem. Sędzia nie dał się na to nabrać i ukarał Amerykanina żółtym kartonikiem.

83'

Kevin Mirallas sfaulował Scotta Parkera i otrzymuje za te przewinienie żółtą kartkę. To pierwsze napomnienie, które wykorzystał Andre Marinner.

79'

Gospodarze nie potrafili jednak stworzyć dobrej sytuacji po tym rzucie wolnym.

76'

Darron Gibson ostro potraktował Scotta Parkera pod własnym polem karnym. Będzie groźnie pod bramką Howarda.

76'

Anglik zmieni ofensywnego pomocnika Moussę Dembele. Jest to dosyć ciekawy ruch ze strony Andre Villasa-Boasa.

74'

Tom Huddlestone przygotowuje się już do wejścia na plac gry.

70'

Goście przeprowadzili niezłą akcję zakończoną strzałem Victora Anichebe. Sędzia dopatrzył się tam rykoszetu i przyznał gościom rzut rożny. Z kornera Everton nie uczynił żadnego pożytku.

67'

Adebayor chciał wziąć sprawy w swoje ręce. Reprezentant Togo dostał piłkę na połowie przeciwnika i biegł z nią w stronę bramki. Zawodnik gospodarzy wpadł w pole karne i uderzył po długim słupku. Bramkarz gospodarzy nie miał jednak problemów z obroną tego uderzenia.

64'

Kyle Walker posłał fantastyczną torpedę w stronę bramki Tima Howarda. Futbolówka leciała jednak wprost w golkipera Evertonu i Amerykanin zbił piłkę na bok.

61'

Niezła akcja gospodarzy, którą Clint Dempsey zakończył strzałem. Próba Amerykanina jednak daleka od ideału i Tim Howard zacznie od bramki.

57'

David Moyes zdecydował się dokonać zmiany. Nikica Jelavić zastąpił Rossa Barkleya.

54'

Moussa Dembele próbował przelobować Tima Howarda, który jednak bardzo czujnie sparował piłkę na poprzeczkę.

53'

Kevin Mirallas fantastycznie minął Stevena Caulkera po czym wpadł w pole karne i fantastycznym strzałem w długi róg pokonał Hugo Llorisa.

52'

Niezły strzał Darrona Gibsona. Były gracz Czerwonych Diabłów nieznacznie się pomylił.

51'

Seamus Coleman został sfaulowany przez Jana Vertonghena pod końcową linią boiska. Arbiter spotkania nie dopatrzył się jednak przewinienia za co zawodnik "The Toffies" miał do sędziego wielkie pretensje.

49'

Odrobina szczęścia pomogła "Kogutom" w stworzeniu sytuacji. Clint Dempsey jednak niecelnie uderzył z okolic pola karnego.

46'

Oba zespoły bez zmian rozpoczęły II połowę spotkania.

46'

45'

45'

Sędzia zaprosił zawodników do szatni. Pierwsza połowa dosyć przeciętna w wykonaniu obu drużyn. W drugiej połowie liczymy na więcej!

45'

Andre Marriner doliczył 2 minuty do regulaminowych 45.

40'

Napastnik gości już wrócił do gry. Mamy nadzieję, że wszystko ze zdrowiem zawodnika Evertonu w porządku.

38'

Victor Anichebe doznał jakiegoś urazu bez udziału przeciwnika i potrzebna jest pomoc służby medycznej. Nikica Jelavić już rozpoczął rozgrzewkę.

36'

Ostatnie minuty bardzo chaotyczne w wykonaniu obu zespołów. Mało składnych ataków, celnych strzałów - dominują niedokładne podania.

30'

Dynamiczna akcja Moussy Dembele. Seamus Coleman zachował się jednak bardzo dobrze i gospodarze będą zaczynać od rzutu rożnego. Korner nie przyniósł jednak korzyści zawodnikom z White Hart Lane.

26'

Kyle Walker popisał się bardzo dobrym rajdem prawą stroną boiska. Strzał już nie należał do tak dobrych.

24'

Lewis Holtby spróbował swoich sił z dystansu. Strzał Niemca bardzo niecelny.

19'

Po stracie bramki Tottenham ruszył do przodu. Z tych ofensywnych zapędów jednak nic nie wychodzi.

15'

Everton doprowadza do wyrównania! Po rzucie rożnym wykonywanym przez Bainesa, Phil Jagielka okazał się najbardziej sprytny w polu karnym gospodarzy. Mamy remis!

14'

Po dobrej akcji gości i zagraniu w pole bramkowe Rossa Barkleya przyjezdni wywalczyli rzut rożny.

11'

Michael Dawson popełnił wielki błąd, który spowodował stratę piłki na rzecz Leona Osmana, lecz ten drugi nie wykorzystał tego posyłając piłkę obok bramki.

9'

Po zdobytej bramce mecz uspokoił się. Everton próbuje dojść do siebie po trafieniu gospodarzy a Tottenham nie może powtórzyć akcji z pierwszej minuty.

1'

Emmanuel Adebayor zdobywa bramkę dla Tottenhamu! Podopieczni Andre Villasa Boasa już w pierwszej minucie obejmują prowadzenie!