LiverpoolLiverpool
0 : 0
West Ham UnitedWest Ham United
16:26

Drugie 50 minut było znacznie żywsze i obfitujące w wiele sytuacji podbramkowych. Głównie w wykonaniu gospodarzy. Podopieczni Brendana Rodgersa nie znaleźli sposobu na żelazną defensywę Młotów i muszą zadowolić się jednym punktem. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Tomasz Górski.

95'

Koniec. Liverpool bezbramkowo remisuje z WHU na Anfield.

94'

Jedna z ostatnich akcji w tym meczu, oczywiście Liverpoolu. Ostatecznie podbitą piłkę łapie Jasskalainen.

92'

Przeciągnięte, za mocne dośrodkowanie Urugwajczyka z narożnika. Bramkarz gości długo ustawia piłkę na 5. metrze.

92'

Jasskalainen paruje strzał Suareza z ostrego kąta na rzut rożny.

92'

Johnson chciał wjechać z piłką w pole karne, ale zatrzymali go wślizgiem dwaj zawodnicy WHU

90'

Sędzia dolicza 5 minut.

89'

Fani Liverpoolu chóralnymi śpiewami chcą zmotywować zawodników do ataku. Czasu coraz mniej.

86'

Aissadi strzela obok bramki. Ładna kontra Liverpoolu.

85'

Żółtko dla O'Briena za faul.

83'

Pogatetz za Tomkinsa.

81'

Wyraźnie kulejąc opuszcza murawę. Nie wiadomo czy na nie wróci...

81'

Gwizdy na trybunach. Na boisku leży Taylor a mimo to gospodarze nie przerywali ataku. Zawodnikowi jest teraz udzielana pomoc medyczna.

79'

Akcja WHU z dośrodkowaniem i Enrique klatką piersiową zgrywa futbolówkę Reinie. Ten szybko wykopuje do Suareza, ale Urugwajczyka uprzedza bramkarz gości.

78'

Sturridge urwał się obrońcy i strzela w sam środek bramki. Jasskalainen czekał na piłkę.

76'

Pierwsza akcja gości od dobrych kilku(nastu) minut. Strzał Collisona zablokowany. Jeszcze centra z lewej flanki i piłka w rękach Reiny.

74'

Na potwierdzenie Gerrard strzela wysoko ponad poprzeczką.

73'

Collins ratuje swój zespół wybijają piłkę poza linię boczną. Liverpool znacznie przeważa, ale póki co nie jest w stanie udokumentować tego strzeleniem gola.

73'

Dobre podanie Gerrarda na wolne pole, ale Johnson to nie Usain Bolt. Nie zdążył. Jasskalainen od bramki.

70'

Aissadi pojawia się za Hendersona.

70'

Nueudany strzał Sturridge'a.

69'

Kontra Liverpoolu i Gerrard pada w polu karnym. Jest rzut... rożny. Karnego nie ma. Dyskusyjna sytuacja.

68'

Indywidualna akcja Coutinho i strzela z ostrego kąta obok bramki. Po drodze był rykoszet i korner. Suarez strzela bardzo niecelnie.

67'

W ferworze walki o piłkę Gerrard staranował O'Neila. Podszedł, przeprosił, i pomógł wstać.

67'

Enrique niespodziewanie pojawił się w polu karnym WHU i stoper Młotów wybija piłkę poza boisko.

66'

Sturridge kieruje piłkę do siatki, ale był na spalonym. Przytomnie zachował się liniowy,

64'

Diane strzela głowa, ale wynik nie ulega zmianie.

62'

I od razu druga: Collison za Vaz Te.

62'

Taylor zmienia Nolana - pierwsza zmiana z WHU...

60'

Znowu było groźnie przed bramką Jasskalainena! Suarez bez trudu ograł dwóch przeciwników i zagrał wzdłuż linii. Nikt nie zamknął akcji.

59'

Coutinho pociągany za koszulkę pada na murawę. Sędzia nie widział faulu zawodnika West Ham.

59'

Do uderzenia doszły Młoty. Cole zatrzymany w polu karnym przez obrońcę Liverpoolu. Zgodnie z przepisami, więc nie ma mowy o rzucie karnym. Jeszcze Reina zgarnia piłkę.

56'

Coutinho na spalonym.

55'

Tomkins ofiarnie blokuje strzał Gerrarda 5 metrów od bramki! Wcześniej "krzyżakiem" podawał Suarez i po rykoszecie piłka trafiła pod nogi kapitana Liverpoolu.

54'

Jeszcze raz angielski napastnik - tym razem prawdził na własnej skórze materiał i trwałość band reklamowych.

53'

Powinno być 1:0 dla Liverpoolu. Gerrard z dużą dozą przypadku znalazł się w polu karnym WHU i wyłożył piłkę Sturridge'owi na 5. metr, lecz ten przestrzelił!

52'

Dalekie podanie do Suareza, który przegrał pojedynek sam na sam z Collinsem. Jest ciekawiej niż w całej pierwszej połowie!

51'

Kontra Liverpoolu przerwana przed "16" WHU. Goście chcieli wyprowadzić swoją, ale przerwał ją faulem Lucas.

50'

Gospodarze grają na zwiększonych obrotach. Zamknęli rywala w ich polu karnym. Strzał Aggera zablokowany i jeszcze jeden rzut rożny.

48'

Zaczyna się obiecująco - dośrodkowanie Carraghera zablokowane i będzie rzut rożny. Pośrednio po centrze piłkę łapie Jasskalainen.

46'

Liverpool zaczyna drugą odsłonę.

15:35

I wracamy na Anfield. Przed momentem z głośników płynął utwór Heart of Courage w wykonaniu Two Steps From Hell. Dobry sposób na pobudzenie zawodników. Ale czy będzie on skuteczny?

15:20

Krótkie podsumowanie? Proszę bardzo: Na Anfield pojawiły się czerwone i niebieskie bzy:bez emocji, bez polotu, bez sytuacji. I bez-nadzieja... Wracamy za kwadrans. Może coś się zacznie dziać.

46'

Koniec słabej pierwszej połowy, w której Liverpool bezbramkowo remisuje z WHU

45'

Strzał Hendersona z dystansu po rykoszecie wychodzi na korner. Minuta doliczona.

44'

Tym razem Reinę próbował pokonać strzałem głową Nolan. Jak jego koledzy, posyłał pilkę obok bramki.

43'

Cole strzela głową obok bramki.

43'

Cole rozkłada bezradnie ręce w stronę arbitra - jego zdaniem był nieprzepisowo zatrzymywany w polu karnym Liverpoolu.

42'

Liverpool przejmuje inicjatywę (choć o taką nie jest trudno) i ma dwa rzuty rożne z rzędu. Dośrodkowania z narożnika były dość słabe. Na szczęście jeszcze tylko 3 minuty do końca regulaminowego czasu gry...

37'

Liverpool podnosi sobie statystyki w rzutach rożnych.

36'

Carragher staranowany przez Diane, ale dłużej na boisku leżał zawodnik WHU. Krótką przerwę w grze wykorzystują trenerzy by przekazać kapitanom instrukcje.

34'

Suarez musi uważać w dzisiejszym spotkaniu. Jeśli zobaczy żółtą kartkę - jego 10 w sezonie, to nie zagra w przyszłym meczu.

32'

Strzał Cole'a z 17 metrów zablokowany przez Aggera! Piłka leciała w okienko bramki Reiny.

32'

60% Posiadanie piłki 40%

30'

Akcja za akcję. Szkoda, że z nich wiele nie wynika. Defensywy obu drużyn są dobrze dysponowane i nie pozwalają na wiele.

27'

Suarez nie może "wejść w mecz". Kolejny nieudany strzał.

26'

Cuotinho na spalonym.

25'

Wymuszona zmiana w Liverpoolu spowodowana najprawdopodobniej urazem. Za Downinga wchodzi Sturridge.

25'

Niezwykle aktywny od początku spotkania Diane przedarł się w polu karnym The Reds i strzela piekielnie mocno, jak również niecelnie.

24'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne WHU i Downing strzela głową. Jasskalainen nie miał problemu by złapać piłkę. Odpowiedź Młotów i korner.

23'

Suarez przed szansą, ale strzela niecelnie. Mina Urugwajczyka mówi wszystko.

21'

Kolejna akcja gości zwieńczona kiksem pomocnika WHU - dokładniej Diane. Reina z "piątki" wznawia grę.

20'

Wreszcie są sytuacje. Po przechwycie we własnym polu karnym kontrę wyprowadził West Ham. Diane popędził z 30 metrów i strzelił wysoko nad poprzeczką.

17'

Vaz Te wykorzystał dobre dośrodkowanie z lewej strony i strzela głową. Piłka o pół metra minęła bramkę Reiny.

16'

Cole walczy w pobliżu prawego narożnika boiska i zyskał aut dla swojej drużyny.

15'

Prostopadłe podanie do Suareza, ale doskoczył do niego obrońca WHU i wybił piłkę Urugwajczykowi.

15'

Niewiele dzieje się pod bramkami obu drużyn. Najwięcej "walki" jest w środku pola. Rządzi jednak chaos i przypadek.

11'

Cole traci piłkę na rzecz trzech agresywnie atakujących go zawodników The Reds. Collins po przejęciu piłki chciał zagrać na lewą stronę, ale uczynił to bardzo niedokladnie.

10'

WHU przed szansą. ale O'Neil strzela nad poprzeczką.

8'

Gerard składał się do strzału z woleja. Nieczysto trafił w piłkę i z zagrożenia nici. Jasskalainen wznawia grę od bramki.

7'

Składna akcja Liverpoolu i niecelnie podanie do Suareza stojącego na linii "16". Gospodarze szybko odzyskują piłkę i Coutinho strzela płasko, lecz bramkarz Młotów broni.