ReadingReading
0 : 2
southamptonSouthampton
93'

Sędzia kończy to spotkanie. Reading zasłużenie przegrywa 0:2. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

92'

Guly zmarnował 100% okazję strzelając nad bramką z 11 metrów

90'

180 sekund dolicza sędzia

88'

Druga zmiana w zespole gości

87'

Kibice już powoli opuszczają trybuny

87'

Powoli 7 porażka z rzędu Reading staje się faktem. Patrząc jednak na styl jaki prezentują gospodarze to trudno dziwić się takiemu stanowi rzeczy.

84'

Bardzo rzekłbym sparingowy poziom teraz tego spotkania

82'

Chyba najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich byłoby gdyby to spotkanie już się zakończyło.

80'

Bardzo pewnie, bardzo dobrze, bardzo spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Artur Boruc

77'

Po strzale głową le Fondre Boruc wpada do siatki ale piłka nie przekracza linii bramkowej całym obwodem

74'

Noel Hunt zmienia Robsona-Kanu

72'

G o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Znów ładna koronkowa akcja i Lallana z bliska trafia do bramki!!

72'

Za moment ostatnia zmiana w zespole Reading

71'

Po raz drugi w tym spotkaniu w starciu z rywalem ucierpiał Polak w bramce "Świętych" ale może spokojnie wrócić do gry.

68'

Na połowie gospodarzy goście spokojnie rozgrywają piłkę niepodzielnie panując nad wydarzeniami na boisku

66'

Dwadzieścia pięć minut do zakończenia spotkania. Gospodarze nie mają zupełnie pomysłu na zdobycie bramki w tym spotkaniu a goście mają to co chcieli.

64'

Po dośrodkowaniu w pole karne Reading trzech piłkarzy gości nie trafiło w piłkę

63'

Ramirez schodzi z boiska w jego miejsce Lallana

63'

Druga zmiana w zespole Reading

61'

le Fondre uderza z 16 metrów ale znów nad bramką Boruca

60'

Lambert z bliska nie trafia w piłkę w dogodnej sytuacji

59'

Robson-Kanu wywalczył kolejny korner dla Reading

56'

Kolejny korner dla gospodarzy. Reading jednak nie umie stworzyć okazji pod bramką Boruca cały czas

55'

Artur Boruc rozpocznie od bramki kolejną akcję swojego zespołu

54'

Nudny ostatni fragment tego meczu

52'

S. Davis doszedł dość niespodziewanie dla samego siebie do piłki i oddał uderzenie z 16. metrów jednak wprost w bramkarza gospodarzy

51'

Reading próbuje stworzyć zagrożenie pod bramką Boruca jednak wychodzi im to średnio

49'

Pierwszy korner w 2 połowie dla Reading

47'

Dużo kopaniny w środku boiska

46'

Akpan już nie zagra dziś w tym spotkaniu

46'

Zaczynamy 2 połowę

45'

Sędzia kończy 1 połowę spotkania. Zapraszam po przerwie

45'

120 sekund dolicza arbiter

43'

Jay Rodriguez przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem a po chwili Ramireza uderza obok bramki. To wszystko działo się po koszmarnym błędzie Adriana Mariappy.

41'

Do końca pierwszej połowy coraz bliżej. Czy coś jeszcze się wydarzy w tej części meczu?

40'

Czy Reading przegra 7 mecz z rzędu?

38'

Znów przed szansą Rodriguez, który uderza z 9 metrów w poprzeczkę

36'

Gospodarze mieli kilka dogodnych okazji jednak ich nie wykorzystali a uczynili to zawodnicy gości. Sytuacja Reading coraz trudniejsza

35'

G o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Piękną koronkową akcję całego zespoły wykańcza Jay Rodriguez!!!

32'

Ramirez kapitalnie wyszedł sam na sam z bramkarzem ale arbiter podniósł chorągiewkę sygnalizując pozycję spaloną

31'

Kwadrans do końca pierwszej połowy. Wynik ciągle się nie zmienia. Oba zespoły nie strzeliły jeszcze bramki

28'

Akpan leży na boisku po tym jak został przypadkowo kopnięty przez rywala w głowę

27'

I będziemy mieć korner dla gości.

25'

Po chwilowym "zrywie" znów mało ciekawy fragment spotkania

23'

Danny Guthrie świetnie uderza w róg bramki głową po dośrodkowaniu z lewej strony ale kapitalnie broni Artur Boruc

21'

Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, piłka trafia do Adama le Fondre'a który jednak nie potrafi z 8 metrów pokonać bramkarza gości!!!

19'

Dużo gry w środku pola, dużo walki ale nic pod bramkami się nie dzieje

17'

Kapitalne wejście w pole karne Ramireza ale zagranie do Ramireza już niedokładne

16'

Pierwszy kwadrans spotkania za nami. Jak do tej pory nie oglądamy jakiegoś porywającego widowiska. Lekką przewagę mają goście ale nic z niej nie wynika.

14'

Boruc poza polem karnym faulowany przez le Fondre

13'

Gaston Ramirez uderza z 30 metrów wysoko nad bramką Federiciego

11'

Rodriguez zagrywa do Ramireza w pole karne Reading ale obrońcy wybijają piłkę.

10'

Boruc świetnie łapie piłkę po wrzutce z rzutu rożnego. Po chwili le Fondre na pozycji spalonej

9'

Luke Shaw nie potrafi przyjąć poprawnie piłki po dalekim podaniu od Boruca i "Święci" tracą piłkę

7'

Adam le Fondre fauluje Clyne przed bramką Boruca. To błąd napastnika Reading

5'

Spokojny początek spotkania w wykonaniu obu zespołów.Dużo gry w środku boiska

4'

Sean Morrison po dobrej centrze z wolnego uderza ponad bramką Boruca

4'

Morgan Schneiderlin w pierwszej akcji ofensywnej popularnych "Świętych" fauluje pod bramką gospodarzy

2'

Gospodarze zdając sobie sprawę, że to niezwykle wazne spotkanie rozpoczeli bardzo agresywnie.

1'

Spotkanie zaczynają goście!!

13:44

Przywitanie obu zespołów i za moment początek spotkania

13:41

Witamy oba zespoły na boisku

13:40

To mecz "o życie" dla gospodarzy. Każda porażka ograniczy ich szansę na utrzymanie do minimum

13:37

Już za moment początek tego meczu.

13:04

Rezerwowi gości: K. Davis, José Fonte, D. Fox, J. Ward-Prowse, A. Lallana, Guly, J. Puncheon

13:02

Rezerwa gospodarzy: A. Pearce, P. Pogrebnyak, M. Leigertwood, N. Hunt, G. McCleary, A. McCarthy, I. Harte

13:02

Znamy już składy obu zespołów. W bramce goście zagra Artur Boruc

12:49

Reading ostatnie punkty zdobył 2 lutego pokonując Sunderland 2:1

12:48

Czekamy z niecierpliwością na składy obu zespołów aby przekonać się czy w bramce gości zagra Artur Boruc

12:46

Już za godzinę początek spotkania w lidze angielskiej w którym faworyt jest tylko jeden. Patrząc na tabelę przed tym spotkaniem inny rezultat niż wygrana gości będzie ogromną niespodzianką