SunderlandSunderland
1 : 1
Norwich CityNorwich City
94'

Gwizdy żegnają zawodników gospodarzy. Pomimo gry przez godzinę w przewadze jednego zawodnika gospodarze nie potrafili zdobyć zwycięskiej bramki. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

92'

Camp za grę na czas

90'

4 minuty doliczone

89'

Larsson za faul taktyczny

88'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu

87'

Stephane Sessegnon z 8 metrów uderza z woleja minimalnie obok bramki

84'

Johnson zmieniony przez Wickhama

83'

Ostatnie minuty meczu przed nami. Czy gospodarze strzelą tą "złotą" bramkę?

80'

Strzela Adam Johnson i mamy rzut rożny dla gospodarzy

78'

Ryan Bennett wysoko nad bramką

77'

Będzie kolejna szansa dla Norwich - rzut wolny z 30 metrów

76'

Zapowiada się interesujący ostatni kwadrans spotkania.

75'

McClean zmienia Grahama

73'

Holt fauluje bramkarza i ogląda żółta kartkę

71'

Kontuzjowany Cuellar opuścił boisko

70'

Karygodny błąd asystenta sędziego. Dany Rose zagrywa piłkę ręką w polu karnym ale arbitrzy tego nie dostrzegli i zdecydowali tylko o rzucie wolnym!

66'

Kolejne złe i niedokładne dośrodkowanie z prawej strony zawodników Sunderlandu. Gospodarze nie potrafią wykorzystać przewagi jednego zawodnika

64'

Holt zmienia Kamarę

63'

Dzielnie bronią się goście a gospodarze biją głową w mur.

62'

Adam Johnson uderza z dystansu ale Lee Camp nie daje się zaskoczyć

61'

Pół godziny do końca meczu. Dla gospodarzy to 30 minut szans na pierwszą wygraną na własnym boisku od 12 stycznia.

58'

Ostatnie minuty to chwila wytchnienia dla defensywy Norwich bo akcja przeniosła się pod pole karne gospodarzy. Nie trwało to jednak długo bo przed momentem strzelec wyrównującej bramki uderzał na bramkę po kontrataku.

56'

Jedna z niewielu szans dla Norwich. Robert Snodgrass wrzucał piłkę w pole karne ale obrona gospodarzy wybiła piłkę

54'

Kolejne uderzenie Gardnera dobrze broni Camp

52'

Steven Fletcher w polu karnym dostał piłkę od Gardnera ale nie potrafił wykończyć skutecznie tej akcji

51'

Gospodarze osiągają coraz większą przewagę. Piłkarze Norwich skupieni na własnej połowie choć taka taktyka może nie skończyć się dla nich dobrze.

48'

Piłkarze Norwich starają się wywierać presję na rywalach aby nie dopuścić ich pod wlasną bramkę

46'

Zaczynamy druga połowę meczu

15:33

Wracamy do meczu. Zawodnicy gospodarzy na boisku. Czekamy na gości i arbitrów

45'

Arbiter kończy 1 połowę meczu. Do przerwy remis ale w drugiej części goście będą przed trudnym zadaniem grając w "10"

45'

3 minuty dolicza sędzia

44'

Na emocje od 30 minuty w tym spotkaniu z pewnością nie możemy narzekać

43'

Sunderland dąży do zdobycia drugiej bramki jeszcze przed gwizdkiem na przerwę

40'

Snodgrass za zagranie ręką w polu karnym

40'

G o o o o l l l l !! ! ! Gardner pewnie z rzutu karnego

36'

Ryan Bennett uderza z 16 metrów po rzucie rożnym ale nie trafia czysto w piłkę i ta przelatuje wysoko nad bramką

33'

Czerwona kartka dla bramkarza Norwich wydaje się, że prawidłowa i arbiter podjął prawidłową decyzję. Jak teraz poradzą sobie goście?

31'

Lee Camp - rezerwowy bramkarz Norwich wchodzi na boisko w miejsce Hoolahana

29'

Mark Bunn zagrywa ręką poza polem karnym i zostaje usunięty z boiska

29'

W tym momencie Norwich ma już 6 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem.

25'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Mamy pierwszą bramkę w tym meczu !!! Po rzucie rożnym Kamara strzelał na bramkę i piłka trafiła stojącego na 3 metrze od bramki Hoolahana, który nie miał kłopotów ze skierowaniem jej do bramki!!!

25'

David Vaughan po dośrodkowaniu z lewej strony zmuszony jest wybić piłkę na rzut rożny. Zagrożenia jednak dla bramki Sunderlandu nie było

22'

Stephane Sessegnon próbował przedzierać się środkiem ale obrońcy gości poradzili sobie z tą akcją

21'

Bradley Johnson w tym momencie występuje w koszulce bez numeru a jest to efektem zakrwawienia poprzedniej po otrzymaniu ciosu piłką po rzucie wolnym kilka minut wcześniej.

19'

Podanie do Wesa Hoolahana wychodzi jednak poza linię końcową. Od bramki bramkarz

17'

Wygrana gości w tym spotkaniu oddali od nich przynajmniej na trochę widmo degradacji. Sunderland natomiast aby całkowicie nie ugrząźć w dolnych rejonach tabeli musi dziś wygrać. Jak do tej pory nie widać jednak na boisku zespołu, który byłby lepszy

14'

Po pierwszym kwadransie spotkanie bardzo wyrównane. Żadna z drużyn nie potrafi osiągnąć zdecydowanej przewagi

12'

Chwila spokoju na boisku. Dużo gry w środku i dużo fauli

10'

Sebastian Larsson trafia wprost w mur a konkretnie w Bradleya Johnsona.

9'

A w międzyczasie mamy wymianę piłki

8'

Turner fauluje 20 metrów przed swoją bramką i będzie doskonała okazja dla gospodarzy

8'

Bardzo ciekawy początek spotkania. Akcje z obu stron pod bramkami. Jedynie czego brakuje to strzałów na bramkę

6'

Doskonała okazja dla gospodarzy ale świetnie złapał piłkę Mark Bunn po uderzeniu Danny Grahama. Zawodnik Sunderlandu nie podnosi się z boiska przez moment ale wygląda na to, że wszystko w porządku

4'

Kamara próbował uderzać przewrotką ale został zablokowany

3'

Popularne "Kanarki" czyli zespół Norwich pod polem karnym gospodarzy

1'

Już w pierwszej minucie mieliśmy pierwszy korner ale bramkarz gospodarzy spokojnie wypiąstkował piłkę

1'

Zaczynają gospodarze!!

14:26

Witamy obie drużyny na boisku!! Statystyki są niezbyt przychylne dla obu zespołów ale my mamy nadzieję, że będzie to pasjonujące widowisko!!

14:24

Za moment piłkarze wraz z arbitrami pojawią się na boisku

14:19

Zapowiedź spotkania do przeczytania tutaj

14:05

Rezerwowi gości: S. Whittaker, G. Holt, D. Fox, L. Becchio, R. Bennett, L. Camp, S. Jackson

14:03

Rezerwowi gospodarzy: P. Bardsley, A. N'Diaye, J. Colback, T. Bramble, K. Westwood, J. McClean