LiverpoolLiverpool
3 : 2
WCTottenham Hotspur
18:55

Spotkanie na miarę hitu kolejki! Wielkie emocje i grad bramek. Czego chcieć więcej? Liverpool przeskakuje na 6. pozycję w tabeli. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Tomasz Górski i zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net!

94'

Koniec! Liverpool zwycięża 3:2 Tottenham. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił kapitan The Reds, Steven Gerrard z rzutu karnego.

93'

Nieudane zagranie Garetha Bale'a. Brad Jones od bramki.

92'

Stewart Downing zgodnie z przepisani traci piłkę na rzecz obrońców Tottenhamu. Nie może pogodzić się z tą decyzją sędziego.

91'

Tom Caroll wchodzi za Benoit Assou-Ekotto.

91'

Stewart Downing fauluje. Może być groźnie.

90'

Scott Parker miękko zagrywa w pole karne i górą obrońca Liverpoolu. Piłka jak bumerang wraca w posiadanie gości.

89'

Jordan Henderson pojawia się na boisku. Zastępuje Daniela Sturridge'a.

88'

Dwójkowa akcja Daniela Sturridge'a z Luisem Suarezem. Zdołali wywalczyć aut.

86'

Liverpool idzie za ciosem. Aut na wysokości pola karnego rywala.

83'

Żółta kartka dla Jamie'go Carraghera. Wpisał się w protokole sędziowskim w 500. występie w Liveproolu.

84'

Lewis Holtby zmienie Jake'a Livermore'a.

82'

Perfekcyjnie wykonany karny. Hugo Lloris zupełnie zmylony - rzucił się w lewo, a pilka poleciała w prawo.

83'

Steven Gerrard pewnie z 11 metrów

82'

Liverpool przed szansą. Steven Gerrard z rzutu wolnego i Hugo Lloris piąstkuje. Po chwili Luis Suarez faulowany w polu karnym!

78'

Hugo Lloris pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Stevena Gerrarda.

77'

Daniel Sturridge pada w polu karnym po starciu z Janem Vertonghenem. Nie ma mowy o rzucie karnym.

76'

Luis Suarez nie zdołał opanować piłki. Od bramki Hugo Lloris. Przed nami ostatni kwadrans. Emocje gwarantowane.

75'

Liverpool FC - Tottenham Hotspur

75'

Strzał Garetha Bale'a z 20 metrów zablokowany. Po chwili strzela głową po centrze z prawej strony. Obok bramki.

74'

Dośrodkowanie Stewarta Downinga na głowę Daniela Sturridge'a, ale piłką po strzale z zerowego kąta trafia w boczną siatkę.

71'

Jan Vertonghen najpierw został ograny przez Daniela Sturridge'a, ale w naprawił swój błąd. Ostatecznie od bramki Hugo Lloris.

70'

Piłkarze Brendana Rodgersa odżyli po tej bramce.

66'

Kompilacja błędów. Fatalne podanie do Hugo Llorisa, który poza polem karnym nieudanie interweniował. Stewart Downing dopadł do piłki i strzelił między nogami obrońcy stojącego na linii bramkowej. Remis na Anfield

66'

GOL Stewarta Downinga

61'

Niepilnowany na 20. metrze Moussa Dembele strzela w sam środek bramki w czym ułatwił w interwencji Bradowi Jonesowi.

59'

Pierwsza zmiana w Liverpoolu i ogólnie w tym spotkaniu: za dobrze grającego Phillipe'a Coutinho pojawia się Joe Allen.

57'

Mogło być 1:3! Gylfi Sigurdsson przyjął piłkę w polu karnym po dośrodkowaniu Garetha Bale'a i strzelił z powietrza! Piłka po rykoszecie trafia w słupek i wychodzi na rzut rożny!

56'

Żółta kartka dla Belga za zagranie ręką. Gdyby nie on, to piłka trafiłaby do Luisa Suareza.

54'

Dośrodkowanie Walijczyka w pole karne, piłka spada pod nogi Jana Vertonghena, który kopnął piłkę. Bramkarz niewiele mógł zdziałać.

52'

Gol, Jan Vertonghen

52'

Lucas Leiva niezgodnie z przepisami powstrzymał Garetha Bale'a. Krótka rozmowa sędziego z brazylijskim pomocnikiem.

52'

Brad Jones odbija przed siebie piłkę po strzale Jermaine'a Defoe po strzale z narożnika pola karnego.

51'

Luis Suarez podawał w pole karne do Daniela Sturridge'a, ale zagranie przecięli obrońcy Tottenhamu. Akcja gości i Glen Johnson pozwolił piłce opuścić murawę. Brad Jones od bramki.

49'

Scott Parker próbował wyprowadzić piłkę z własnej połowy. Zakończył rajd przy linii śrdokowej.

47'

Dużo walki w środku pola. Chaos rządzi na początku drugiej odsłony.

46'

I wracamy na drugą połowę. Oba zespoły przystąpiły do niej bez zmian.

17:54

Za nami fantastyczne 45 minut (+3 doliczone przez sędziego). Gra toczona w bardzo szybkim tempie z dużą ilością strzałów. Póki co w bezpośrednim pojedynku Suarez - Bale jest 1:0,5 ze względu na asystę Walijczyka przy bramce Jana Vertonghena. Zapowiada się równie interesująca druga odsłona, na którą zapraszam za kilka minut.

48'

Koniec pierwszej połowy. Liverpool do przerwy remisuje 1:1 z Tottenhamem!

47'

Luis Suarez na spalonym.

47'

Ileż znaczy dla Kogutów Gareth Bale! Ten wrócił do gry i po chwili fenomenalnie dośrodkował! Stoper Tottenhamu głową pokonuje Brada Jonesa!

45'

GOL, Jan Vertonghen

44'

Chóralne śpiewy na Anfield, w tym przebijające sie Que Sera, Sera. Przerwane przez gwizdy pod adresem Garetha Bale'a, który wstał z boiska i o własnych siłach schodzi poza linię boczną.

43'

Gareth Bale ucierpiał w starciu ze Stevenem Gerrardem. Walijczyk padł jak kłoda w tartaku. Kartki nie ma...

41'

Faul kapitana Liverpoolu. Kilku piłkarzy gości "podskoczyło" do sędziego by ten pokazał żółtą kartkę. Niewiele wskórali.

40'

Atak za atak, cios za cios. Strzał Phillipe'a Coutinho zablokowany.

40'

Benoit Assou-Ekotto strzela wprost w Brada Jonesa.

39'

Uderzenie Gylfi Sigurdssona z narożnika pola karnego zablokowane. Kontra Liverpoolu zakończona posłaniem piłki przez Daniela Sturridge'a wprost do "koszyczka" Hugo Llorisa.

37'

Gylfi Sigurdsson zmarnował kapitalną sytuację. Idealna wymiana piłki przed polem karnym i strzał reprezentanta Wysp Owczych nieznacznie minął słupek!

35'

Luis Suarez sponiewierany przez Michaela Dawsona.

35'

Kolejna akcja Waliczyka. Przedarł się z dużą łatwością ogrywając trzech rywali i strzelił prawą nogą. Nad bramką.

34'

Gospodarze zamknięci od kilkudziesięciu sekund w hokejowym zamku przed własnym polem karnym. Gareth Bale strzela z dystansu bardzo wysoko, ku radości kibiców Liverpoolu.

32'

Mousa Dembele faulowany przez Luisa Suareza w środku pola.

30'

Brad Jones łapie ze spokojem piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.

29'

Kapitalne podanie "fałszem" Phillipe'a Coutinho na wolne pole do Luisa Suareza. Zdaniem liniowego Urugwajczyk był na spalonym.

27'

Liverpool przed kolejną szansą. Tym razem nieznacznie pomylił się Luis Suarez.

25'

Akcja Tottenhamu przynosi rzut rożny. Centra Garetha Bale'a wprost w ręce Brada Jonesa.

23'

Indywidualna akcja Glena Johnsona, który z prawej flanki wpadł w pole karne. Zatrzymał go zgodnie z przepisami Michael Dawson.

21'

Prostopadłe podanie Jose Enrique na 5. metr do Urugwajczyka, który trącil piłkę czubkiem buta przed interweniującym bramkarzem! Suarez strzelił 50. gola w barwach Liverpoolu!

21'

21'

GOL, Luis Suarez

20'

Phillipe Coutinho próbował "rogalem" strzelić z lewego narożnika pola karnego. Pomysł dobry, wykonanie - już nie. Hugo Lloris od bramki.

17'

Zablokowany strzał Gylfi Sigurdssona i Brad Jones ratuje swój zespół przed rzutem rożnym.

16'

Garść statystyk

• 44 Posiadanie piłki 56
  • 0/1 Strzały celne/niecelne 1/0
  • 1 Faule 0
13'

Hugo Lloris poza polem karnym. Dalekim wyjściem wyjaśnił sytuację wybijając piłkę "na uwolnienie.

11'

Gareth Bale zdecydował się na bezpośrednie uderzenie! Piłka nabrała niebywałej rotacji i z trudem Brad Jones sparował ją w boczny sektor pola karnego! Zabrakło dobitki.

11'

Widocznie moje słowa dotarył do Moussy Dembele. Przeprowadził indywidualną akcję izostał sfaulowany 27 metrów od bramki Brada Jonesa.

10'

Pierwsze 10 minut należą do gospodarzy niesionych dopingiem kibiców. Tottenham jeszcze nie zbliżył się w okolice pola karnego Liverpoolu.

7'

Świetna piłka Phillipe'a Coutinho na 20. metr do Daniela Sturridge'a! Ten wyprzedził wychodzącego bramkarza, ale za mocno wypuścił sobie piłkę do boku czym ułatwił zadanie obrońcom Tottenhamu.

5'

Daniel Sturridge podcholował piłkę 25-30 metrów i wpadł w pole karne Kogutów. Strzela jednak bardzo niecelnie.

3'

Moussa Dembele wespół z Kyle'em Walkerem radzą sobie na lewej flance z Phillipe'em Coutinho. Akcja Liverpoolu zakończona niecelnym strzałem i od bramki Hugo Lloris.

2'

Kapitalne podanie Lucasa Leivy do Stewarta Downinga na wolne pole, lecz Anglik nie sięgnął piłke. Złapał ją Brad Jones.

1'

Luis Suarez na spalonym. Kilkanaście sekund był przed drugą szansą, ale piłkę w polu karnym zabrał mu Kyle Walker.

1'

Gwizdek sędziego, Michaela Olivera (najmłodszego sędziego w lidze), i goście zaczęli ze środka.

17:00

You will never walk alone na Anfield śpiewany przez kibiców The Reds. Za chwilę rozpocznie się spotkanie!

16:58

Głównym smaczkiem tego spotkania jest starcie Garetha Bale'a z Luisem Suarezem. Urugwajczyk jest liderem w klasyfikacji strzelców z dorobkiem 21 trafień. Bale ma 16 bramek i jest trzeci.

16:56

Liverpool jest na ósmej pozycji. Zgromadził 42 i do piątego, na którym jest Arsenal, traci 5 punktów.

16:44

Rzut oka na tabelę. Goście z 54 punktami są na najniższym stopniu podium. Do wicelidera, Manchesteru City, tracą 5 punktów.

16:41

Rezerwowi Tottenhamu: 24 Brad Friedel, 13 William Gallas, 28 Kyle Naughton, 45 Steven Caulker, 6 Tom Huddlestone, 7 Lewis Holtby, 46 Thomas Caroll

16:39

Rezerwowi Liverpoolu: 42 Peter Gulacsi, 37 Martin Skrtel, 47 Andre Wisdom, 14 Jordan Henderson, 24 Joe Allen, 31 Raheem Sterling, 33 Jonjo Shelvey

16:38

Znamy podstawowe jedenastki The Reds i Kogutów. Kogo trenerzy obu drużyn mają w rezerwie?

16:35

Tomasz Górski, witam Państwa!

16:34

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 29. kolejki Premier League Liverpool zagra z Tottenhamem. Początek meczu za ok. 25 minut.