0 : 3
Chelsea LondynChelsea Londyn
1. połowa0 : 2
22:53

Po dobrym spotkaniu w wykonaniu obu drużyn Chelsea pewnie pokonała Fulham i awansowała na trzecie miejsce w tabeli. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

94'

Koniec meczu!!

92'

Z rzutu wolnego uderzał Rodallega, ale trafił wprost w Ruiza

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy

87'

Po dośrodkowaniu Mosesa piłka przeleciała przez całe pole karne i po drugiej stronie boiska wyszła na aut

83'

Dwójkową akcję Oscara z Ivanovicem dobrym wślizgiem przerwał Frimpong

82'

Na boisku w miejsce Petrica pojawił się Frei

80'

Mata schodzi, Ba wchodzi

78'

Moses dośrodkował w pole karne, ale uczynił to za mocno i piłka wyszła poza boisko

76'

Frimpong za Karagounisa

75'

Mikel za Ramiresa

22:30

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w polu karnym, Torres przedłużył piłkę, a Terry z najbliższej odległości, głową wpakował ją do siatki

71'

GOOOOOOL!! 0:3!! John Terry

70'

Po dośrodkowaniu Karagounisa z rzutu rożnego w polu karnym głową piłkę uderzał Senderos, ale z linii bramkowej wybił ją........Petrić!

70'

Z rzutu wolnego uderzał Karagounis, ale piłka po rykoszecie wyszła poza pole gry

69'

Hazard out, Oscar in

67'

W miejsce Riise na boisku pojawił się Rodallega

65'

Na bramkę gospodarzy uderzali Torres i Lapmard, ale oba te strzały obronił Schwarzer

65'

W środku pola Petrić faulował Luiza

64'

Zza pola karnego uderzał Petrić, ale piłka poleciała daleko od bramki gości

61'

Riether płasko zagrał w pole karne, gdzie Petrić już miał oddać strzał, ale w ostatniej chwili piłka została przecięta przez Terry'ego

58'

Po dobrym podaniu Lamparda, z około 12. metrów uderzał Torres, ale piłka poleciała minimalnie obok bramki gospodarzy

56'

Na spalonym Berbatov

54'

Na szczęście wszystko w porządku z obydwoma zawodnikami i obaj grają dalej

53'

Hazard starł się z Emanuelsonem i obaj leżą teraz na murawie

52'

Petrić dośrodkował w pole karne, ale uczynił to za mocno, przez co żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji

51'

Lampard zagrywał na lewą stronę do Mosesa, ale za mocno i od autu rozpoczną gospodarze

47'

Faulowany był Moses, a zółtą kartką za ten faul ukarany Senderos

46'

Fulham rozpoczyna drugą połowę!!

21:50

Za nami pierwsza połowa tego emocjonującego spotkania. Nie zabrakło w niej sytuacji podbramkowych, ale tylko zawodnicy gości potrafili je wykorzystać i dzięki temu zasłużenie prowadzą. Jeśli Fulham myśli o zdobyciu choćby punktu w tym meczu to po przerwie zdecydowanie musi poprawić swoją skuteczność. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

Za próbę wymuszenia rzutu karnego Ruiz ukarany żółtą kartką

21:44

Mata wrzucił piłkę w pole karne. Tam najwyżej wyskoczył Terry i mocnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję

43'

GOOOOOL!! 0:2!! John Terry

41'

Z dystansu uderzał Berbatov, ale piłka poleciała obok lewego słupka bramki gości

40'

Bertrand wrzucił w pole karne, ale piłka wylądowała wprost w rękach bramkarza

37'

Luiz zagrał do Torresa, ale będący w polu karnym Hiszpan fatalnie przestrzelił

36'

Emanuelson uderzył zza linii pola karnego i tylko świetna interwencja Cecha uratowała gości przed utratą bramki!

35'

Karagounis zagrywał na prawo do Riethera, ale za mocno i od autu rozpoczną gospodarze

33'

Po dobrym podaniu, w polu karnym Berbatov ścigał się z Luizem, ale to Brazylijczyk wygrał ten pojedynek

21:32

Hazard podał do Luiza, a ten mając piłkę około 40. metrów przed bramką zdecydował się na strzał i trafił idealnie w okienko bramki gospodarzy

30'

GOOOOOL!! 0:1!! David Luiz

29'

Emanuelson zagrał do Riise, ale Norweg uderzył obok bramki gości

27'

Mata zagrał do Hazarda, ale Belg wdał się w niepotrzebny drybling i stracił piłkę

24'

Z dystansu uderzał Karagounis, ale piłka poleciała wysoko nad bramką gości

23'

Z rzutu rożnego dośrodkował Karagounis, ale piłkę poza pole karne wypiąstkował Cech

22'

Dośrodkowanie Ivanovica pewnie wyłapał bramkarz

19'

Z rzutu wolnego uderzał Karagounis, ale Cech pewnie złapał piłkę

18'

Za brzydki faul na Petricu żółtą kartką ukarany Ivanović

16'

Ruiz zagrał na prawo do Riethera, ale popełnił on prosty techniczny błąd i piłka wyszła na aut

12'

Po starciu z rywalem na boisku dość długo leżał Ivanović, ale już wszystko w porządku z Serbem i może on grać dalej

9'

Po zgraniu Torresa, z jedenastu metrów uderzał Lampard, ale jego strzał pewnie obronił bramkarz

6'

Z dystansu uderzał Luiz, ale jego strzał został zablokowany

3'

Po dośrodkowaniu Riethera, w świetnej sytuacji znalazł się Ruiz, ale mając przed sobą tylko Cecha, fatalnie przestrzelił!

2'

Dośrodkowanie Riethera zablokował Terry

1'

Chelsea rozpoczyna mecz!!

20:55

Obie jedenastki są już na murawie Craven Cottage. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

20:45

Ławka rezerwowych Chelsea: Turnbull, Azpilicueta, Mikel, Ake, Oscar, Benayoun, Ba

20:40

Ławka rezerwowych Fulham: Etheridge, Richardson, Hughes, Manolev, Frimpong, Frei, Rodallega

20:35

Z kolei Chelsea ostatni mecz rozegrała w ramach Pucharu Anglii. Niestety "The Blues" na własnym stadionie ulegli Manchesterowi City i nie awansowali do finału, co skutkuje tym, że nie obronią tego trofeum.

20:30

W ostatnim meczu ligowym Fulham zremisowało na wyjeździe z Aston Villa, 1:1. Remis ten sprawił, że podopieczni trenera Jola utrzymali przewagę nad goniącym ich Southamptonem.

20:25

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

20:20

Czy Fulham sprawi niespodziankę i pokona "The Blues"? Czy też Chelsea odzyska trzecie miejsce w tabeli? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

20:15

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu zaległej 29. kolejki Premier League, w której to Fulham na własnym stadionie podejmować będzie Chelsea Londyn.