Kończy ten mecz arbiter. MU pokonuje Everton 2:0.

90'

3 minuty doliczone

88'

Wszyscy już czekają na koniec spotkania. Druga połowa zdecydowanie rozczarowała.

85'

Fellaini ukarany za faul na Cleverleyu

82'

Nikica Jelavić strzela w końcu na bramkę rywala ale de Gea świetnie broni to uderzenie

81'

Smalling za Evansa

81'

Kontra MU - Giggs do strzelca drugiej bramki ale Holender nie trafia w bramkę

80'

Bardzo nudne ostatnie minuty tego meczu.Gospodarze zadowoleni z wyniku a Everton gra zdecydowanie słabiej niż w 1 połowie.

77'

Pierwszy kontakt z piłką bramkarza gospodarzy po...podaniu od Osmana

76'

Czerwone Diabły na swojej połowie czekają na akcje Evertonu

73'

Co by w drugiej połowie zrobiła obrona Evertonu gdyby nie grał tam Jagielka

71'

Akcja Giggsa zatrzymana przez obrońców i kolejny korner dla gospodarzy

69'

Naismith zmienia Mirallasa

68'

Carrick doskonale uprzedza Osmana gdy ten już był bliski oddania strzału na bramkę MU

66'

Niesamowite zamieszanie pod bramką Howarda. Piłka kotłowała się pod bramką Evertonu jednak do siatki nie wpadła!!

65'

Słabiej niż w pierwszych 45 minutach prezentuje się teraz Everton. MU spokojnie kontroluje przebieg spotkania

62'

Niebezpieczne zagranie w polu karnym Evertonu da Silvy i rzut wolny dla gości

60'

Pół godziny do końca spotkania. Tempo meczu spadło.

56'

Anichebe z powodu kontuzji opuszcza boisko.

56'

Carrick za Jonesa

55'

Za moment będzie 1 zmiana w tym meczu

54'

Howard naciskany przez Giggsa wybija piłkę w niegroźnej sytuacji na aut

52'

Howard po niecelnym zagraniu Rooneya rozpoczyna od bramki kolejną akcję gości.

49'

Początek drugiej połowy senny. Piłka głównie w środkowej strefie boiska

47'

van Persie źle przyjmuje piłkę w polu karnym i ta wychodzi poza końcową linię boiska

46'

Manchester United rozpoczyna drugą połowę

18:02

Zawodnicy wrócili na boisko.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Mimo doskonałej postawy w 1 połowie Everton przegrywa na Old Trafford 0:2. Zapraszam po przerwie.

45'

G o o o o o o l l l l ! ! ! ! ! Robin van Persie tym razem się nie pomylił i wychodząc sam na sam z Howardem trafił do bramki!!

44'

Gospodarze próbują przerwać dominację gości ale dośrodkowanie Evry wpada wprost w ręce Howarda

41'

Z pierwszej piłki uderza Osman z 20 metrów po nieudanym piąstkowaniu de Gea ale robi to niecelnie.

39'

Naprawdę świetnie dziś gra Everton a MU już chyba myślami przy środowej potyczce z Realem Madryt

38'

Cleverley faulowany przez Mirralasa

36'

Mirallas z prawej strony do Anichebe ale ten drugi dostał piłkę za plecy i z interwencją zdążył Evans!!!

33'

Steven Pienaar faulowany przez Giggsa blisko pola karnego MU

32'

Długie podanie Valencii do van Persiego ale Jagielka pewnie głową zagrywa do Howarda

30'

Przepiękne uderzenie z powietrza Osmana kapitalnie broni bramkarz gospodarzy!!

28'

José Mourinho z trybun ogląda to spotkanie.

27'

Akcje Evertonu zaczynają nabierać tempa. Goście coraz bliżsi wyrównania

26'

Anichebe pada w polu karnym ale sędzia słusznie nie odgwizduje faulu Vidica

24'

Ładna akcja Mirallasa po którego dośrodkowaniu Osman źle składa się do uderzenia. Gdyby zawodnik gości uczynił to lepiej byłaby szansa na wyrównanie

21'

Po akcji Mirralasa Evra wybija piłkę na rzut rożny

19'

Rooney do van Persiego ale najszybszy Jagielka, który wybił piłkę na aut

17'

Everton na swojej połowie próbuje zawiązać skuteczną akcję ofensywną. Anichebe przed momentem źle przyjął piłkę po zagraniu ze środka pola

16'

Dużo się działo w pierwszym kwadransie meczu. Oba zespoły walczą bardzo ostro a prowadzenie gospodarzy jak najbardziej zasłużone.

13'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Giggs w polu karnym dostał piłkę od van Persiego i strzałem prawą nogą pokonał Tima Howarda! Po drodze piłka trafiła w słupek!!

11'

Ale okazja van Persiego !!Po świetnym podaniu od Rooneya Holender wyszedł sam na sam z Howardem ale mając piłkę na prawej nodze trafił w słupek!!

9'

Giggs na lewej stronie zatrzymany przez obrońcę Evertonu. Przy piłce gospodarze konstruują kolejną akcję

8'

Everton na połowie MU rozgrywa piłkę.

7'

Steven Pienaar dwukrotnie strzela na bramkę de Gea jednak dwukrotnie jest zablokowany.

5'

Po dośrodkowaniu Gibsona pierwszy korner dla gości

5'

Pierwszy strzał Rooneya obok bramki Howarda

3'

Valencia dośrodkowuje w pole karne, nieudane wyjście Howarda naprawiają obrońcy gości

2'

Rooney faulowany w pobliżu pola karnego gości

1'

Spotkanie rozpoczynają goście!!

16:55

Zawodnicy wychodzą na boisko, za moment początek meczu

16:40

W zespole gości na ławce rezerwowych siedział będzie były bramkarz m.in. Legii Warszawa Jan Mucha, który jednak w Evertonie przegrywa rywalizację z Timem Howardem

16:38

Rezerwowi gości: J. Mucha, J. Heitinga, N. Jelavić, B. Oviedo, S. Naismith, T. Hitzlsperger, J. Stones

16:36

Zawodnicy rezerwowi MU: Anderson, C. Smalling. J. Hernández, M. Carrick, Nani, D. Welbeck, B. Amos

16:01

Już za godzinę początek spotkania na Old Trafford w którym gospodarze podejmą Everton. Czy Czerwone Diabły odskoczą rywalom po wczorajszym sensacyjnej porażce MC?