Niedziela, 13 stycznia 2013, godz. 14:30
LiverpoolLiverpool
16:30

Dziękujemy za uwagę!

16:29

Manchester United dzięki wygranej powiększył przewagę nad City do 10 punktów w tabeli Premier League. A co z Liverpoolem? Liverpool też zagrał dobre spotkanie, ale gra Sturridge'a z Suarezem pokazuje że w kolejnych spotkaniach niejednokrotnie pokonają bramkarzy przeciwników.

94'

Koniec! United wygrywa i powiększa przewagę nad City!

94'

Agger otrzymuje żółty kartonik.

94'

Chyba już się nic nie zmieni. Rzut wolny dla United.

91'

Valencia podaje w pole karne do Van Persiego, Holender pięknie uderza na bramkę, ale zbyt słabo, aby zagrozić Reinie.

90'

Sturridge otrzymuje piłkę w polu karnym, ale uderzył w boczną siatkę!

89'

Suarez wycofuje piłkę do Johnsona, ale uderzenie obrońcy gości zostało zablokowane.

85'

Borini do Suareza. Urugwajczyk mocno trzymał się na nogach i w końcu podał piłkę do Sturridge, ale tym razem nowy napastnik Liverpoolu uderzył ponad bramką, mogło być 2:2!

84'

Da Silva do Valencii, ale piłkę bez problemu przejmuje Agger.

81'

Oraz w Liverpoolu. Z boiska schodzi Allen, a za niego pojawi się Henderson.

80'

I ostatnia zmiana w United. Za Vidica pojawi się Smalling.

78'

Zmiana w Manchesterze United. Za Kagawe pojawi się Phil Jones.

76'

Faulowany tym razem Evra, a żółty kartonik za to zagranie otrzymuje Johnson.

75'

Gerrard dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłkę poza boisko wybił Vidić, ale nie wiadomo czemu sędzia pokazał że od bramki rozpocznie De Gea.

74'

Downing sfaulowany przez Evre, i żółta kartka dla francuza.

73'

Błąd Evry. Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Borini, ale minęło ono jednak bramkę Manchesteru.

70'

Suarez podał daleką piłkę do Sturridge, ale uderzenie nowego zawodnika Liverpoolu minęło bramkę United.

69'

Sturridge do Suareza, ale Urugwajczyk nie zdołał utrzymać się przy piłce.

68'

Johnson uderza zza pola karnego, dobre uderzenie obrońcy Liverpoolu, ale minęło ono bramkę United.

65'

Kapitalna interwencja Reiny! Strata Allena, Welbeck podaje do Kagawy, Japończyk uderza na bramkę, ale piłkę zmierzającą w okienko, wybija bramkarz Liverpoolu!

63'

Sterling schodzi z boiska, a pojawia się na nim Borini.

62'

Van Persie uderza z rzutu wolnego, ale wprost w mur.

58'

Wydawało się że Manchester United kontroluje przebieg spotkania. Na uderzenie zdecydował się Gerrard, De Gea odbił piłkę, a nowy nabytek Liverpoolu umieścił ją w bramce

57'

Sturridge!! 2:1!

55'

Piłkę z rzutu wolnego dośrodkowywał Van Persiego, a fantastycznym uderzeniem głową, piłką w bramce umieścił Evra!

54'

Goolll!!!!!!!! Evra!!!!!

52'

Żółta kartka dla Skrtela po faulu taktycznym na Welbecku.

51'

Początek drugiej części spotkania należy niewątpliwie do Liverpoolu. Dośrodkowanie Johnsona nie przyniosło jednak zagrożenia pod bramkę United.

49'

Van Persie nie podwyższy prowadzenia United. Bardzo niecelne uderzenie Holendra.

48'

Kagawa sfaulowany przez Allena przed polem karnym i będziemy mieli dobrą okazję do uderzenia dla Van Persiego.

46'

A w drużynie Manchesteru United za Younga pojawił się Valencia.

46'

W przerwie obie drużyny przeprowadziły po jednej zmianie. W drużynie gości pojawił się Daniel Sturridge za Lucasa Leive.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę i miejmy nadzieję że zobaczymy kolejne bramki!

15:22

Stroną przeważającą bez dyskusji w pierwszej części spotkania był Manchester United i jest na dobrej drodze do zwiększenia przewagi nad The Citizens do 10 punktów w tabeli Premier League.

51'

Koniec pierwszej części spotkania na Old Trafford! Do przerwy prowadzą Czerwone Diabły!

49'

Leiva ukarany żółtą kartką za faul na Youngu.

47'

Dłuższa przerwa w spotkaniu bo w tej sytuacji Reina zderzył się z Kagawą.

45'

Nie ma bramki!!!! To powinno być 2:0!! Piłkę z prawej strony dostał Silva i podał do Van Persiego. Holender z bliska, piętką chciał ją umieścić w bramce, ale ofiarnie interweniował Reina i zdołał ją wybić !

45'

Gerrard do Sterlinga, ale jego dośrodkowanie zablokowane przez Evre.

44'

Ale okazja Manchesteru! Kolejny błąd Allena, który niepewnie interweniował w polu karnym, do piłki dopadł Tom Cleverley i uderzył ją z powietrza. Tylko centymetry uratowały Liverpool przed utratą drugiej bramki.

40'

Podanie Suareza do Gerrarda. Anglik chciał oddać piłkę napastnikowi Liverpoolu, ale uczynił to zbyt mocno.

38'

Miażdżące przewaga posiadania piłki przez Manchester 60%:40%

37'

Suarez wypracował pozycję do uderzenia w polu karnym, ale kąt był zbyt krótki i piłka wylądowała wysoko nad poprzeczką bramki United.

35'

Allen fatalnie zagrał piłkę do tyłu, którą przejął Welbeck, wbiegając w pole karne, uderzenie napastnika United zostało zablokowane przez jednego z obrońców.

34'

Na boisko powrócił już Young.

31'

Na boisku po starciu z Aggerem leży Young.

27'

Young w pole karne do Van Persiego, mogło być 2:0, ale piłkę poleciała nad poprzeczką!

24'

Andre Wisdom szukał podaniem w polu karnym Suareza, ale piłkę przejęli obrońcy United.

23'

Carrick sfaulowany przez Allena, ale Howard Webb nie zdecydował się na ukaranie zawodnika Liverpoolu.

21'

Przytomne zagranie Cleverley'a do Evry, który z prawego skrzydła zagrał piłkę, po ziemi w pole karne, a do bramki skierował ją Van Persie!

19'

Gooolllllll! Van Persie!!!!!

18'

Dobre podanie Welbecka do Toma Cleverleya, który z kolei w polu karnym zagrał do Van Persiego. Uderzenie Holendra zostało jednak zablokowane przez jednego z obrońców gości.

16'

Szybkie tempo spotkania, ale nadal brakuje sytuacji podbramkowych.

13'

Po dośrodkowaniu Gerrarda z rzutu wolnego, piłkę z pola karnego wybił Ferdinand.

11'

Agger zablokował strzał zza pola karnego Van Persiego, dlatego piłkę bez problemu wyłapał Reina.

10'

Pierwszy rzut rożny w spotkaniu dla Manchesteru United. Dośrodkowanie Younga jednak zbyt słabe, aby Czerwone Diabły zagroziły bramce Reiny.

6'

Kolejny raz piłka ląduje w rękach Reiny, tym razem po dośrodkowaniu Evry.

5'

Evra popisał się dobrym podaniem na lewą stronę do Kagawy, ale dośrodkowanie Japończyka, po rykoszecie ląduje w rękach bramkarza gości.

4'

Nerwowy początek spotkania. Nikt nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce, akcja kończy się stratą, albo faulem w środkowej strefie boiska.

2'

Od początku w ataku Czerwone Diabły, ale Glen Johnson poradził sobie z Youngiem.

1'

Pierwszy gwizdek w meczu Howarda Webba i zaczynamy!

14:19

Ławka rezerwowych Liverpoolu : Jones, Henderson, Sturridge, Carragher, Borini, Shelvey, Robinson

14:19

Ławka rezerwowych Manchesteru United: Jones, Valencia, Anderson, Giggs, Smalling, Hernández, Amos

14:17

To nie jest fajne widzieć gracza, kolegę, przyjmującego tyle ataków na siebie, lecz tak już po prostu jest. Ale on pokazuje swoją wartość na boisku - i to jest najważniejsze. - Lucas Leiva o atakach na Suareza

14:16

Mam nadzieję, że rozegramy świetne spotkanie i zwyciężymy. Znajdujemy się w świetnej formie i mamy odpowiednie nastawienie. Ale Liverpool to ciężki przeciwnik - stwierdził sir Alex Ferguson

14:10

Wrześniowy pojedynek na Anfield wygrały "Czerwone Diabły", mimo tego że lepiej prezentował się Liverpool. Nie obyło się także bez kontrowersji, gdy sędzia Mark Halsey wyrzucił z boiska Shelvey’a i podyktował rzut karny dla Manchesteru.