Stoke CityStoke City
0 : 4
Chelsea LondynChelsea Londyn
95'

Ostatni gwizdek sędziego. Po pierwszych 45 minutach nikt nie spodziewał się takiego wyniku. Osobisty dramat napastnika Stoke Waltersa, który strzelił 2 bramki samobójcze a w końcówce nie trafił z 11 metrów. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

90'

3 minuty doliczone

89'

Walters strzela nad poprzeczką !!! Co za pech dziś tego zawodnika!!!

89'

Karny dla Stoke

86'

Kightly na boisku na ostatnie 4 minuty

85'

Ładnie grają w ostatnich minutach zawodnicy Chelsea.

83'

Torres próbował piętą zaskoczyć bramkarza Stoke po zagraniu na 8 metrze od Lamparda

82'

Ferreira na boisku. Mamy teraz serię zmian na boisku

79'

Terry zmienia Juana Mata

78'

Druga zmiana w zespole Stoke

78'

Zmiana nr 1 u gospodarzy

78'

Będą zmiany

75'

Fatalna druga połowa w wykonaniu Stoke. Po pierwszych 45 minutach wydawało się, że gospodarze spróbują nawiązać wyrównaną walkę z Chelsea. W drugich 45 minutach jednak goście rozbili rywali. Ostatni kwadrans będzie już formalnością

73'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Uderzenie Belga z 20 metrów lewą nogą trafia w okienko bramki Stoke !!

72'

Jones nie trafia czysto w piłkę i jego uderzenie nie sprawia żadnych kłopotów bramkarzowi Chelsea

71'

Demba Ba zmienia Torresa

69'

Nieprawdopodobnie broni Begovic uderzenie Lamparda z 3 metrów!!

68'

Mecz już jest rozstrzygnięty. Jednak sytuacja gdy napastnik, najlepszy strzelec drużyny strzela dwie samobójcze bramki szybko się nie powtórzy!

65'

G o o o o l l l ! ! Lampard uderza mocno z rzutu karnego w środek bramki i goście prowadzą już 3:0 !!

64'

Karny dla Chelsea!

61'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Piękne dośrodkowanie Maty i naciskany przez Lamparda Walters trafia do własnej bramki po raz drugi !! !! !! !! Co za niewiarygodna sytuacja !!

60'

Rozkręcają się gospodarze. Czy uda im się wyrównać. Z całą pewnością zasłużyli na bramkę wyrównującą

57'

Niebezpieczne zagranie Luiza w nogi rywala powinno zakończyć się kartką dla Brazylijczyka

54'

Hazard niedokładnie w pole karne do Lamparda i piłkę przejmują rywale. Po chwili strzela N'Zonzi i Cech zmuszony do interwencji

52'

Bertrand fauluje Adama w środkowej strefie boiska

52'

Begovic kapitalnie broni uderzenie lewą nogą Ashley Cole

51'

Walters wychodzi do podania partnera z drużyny na pozycji spalonej

50'

Jones przegrywa walkę o górną piłkę z Luizem pod polem karnym Chelsea

48'

Adam próbował dośrodkować w pole karne ale uczynił to niedokładnie i od bramki Cech

48'

Spokojny początek drugiej połowy

46'

Zaczynają podopieczni Beniteza!

16:59

Gospodarze pechowo w doliczonym czasie gry stracili bramkę nie będąc zespołem słabszym od faworyta w pierwszej połowie. Czy w rozpoczynającej się za moment 2 części będą potrafili wyrównać gospodarze?

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie

45'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Walters po dośrodkowaniu Lamparda glową kieruje piłkę do własnej bramki!!

45'

Lampard uderza z 30 metrów prosto w mur zawodników Stoke

45'

2 minuty doliczył arbiter

42'

Końcówka pierwszej połowy. Czy doczekamy się bramek?

41'

Adan uderza i pewnie łapie piłkę Cech

39'

Wilkinson fauluje Hazarda blisko pola karnego Stoke i ogląda kartkę

37'

Świetne podanie do Lamparda ze strony Maty zostaje jednak zablokowane

35'

Najpierw Demba Ba a po chwili Ramires przed szansą na pokonanie reprezentanta Bośni w bramce Stoke ale kolejny raz świetnie interweniuje bramkarz

33'

Dużo walki w środku pola, dużo niedokładności i bardzo rwana gra. To charakteryzuje to spotkanie jak do tej pory.

31'

Świetne podanie Etheringtona do N'Zonziego, który jednak zostaje zablokowany przy próbie uderzenia piłki

29'

Bertrand w środku boiska fauluje rywala. Do zakończenia nudnej pierwszej połowy pozostało 15 minut

27'

Ramires opatrywany poza boiskiem jednak po chwili wraca na boisko

26'

Doskonała okazja Chelsea !! Lampard wyszedł sam na sam z bramkarzem ale golkiper gospodarzy kapitalnie nogą obronił uderzenie z 9 metrów gwiazdy Chelsea

24'

Jonathan Walters strzelając z woleja....trafił w samego siebie! Niecodzienna sytuacja

23'

Ivanovic brzydko odpycha rywala i będzie kolejny rzut wolny blisko bramki Cecha dla Stoke

21'

Kapitalne spotkanie rozgrywają gospodarze. Chelsea przy gospodarzach wygląda bardzo blado

18'

Ashley Cole wbija piłkę na kolejny już korner po akcji Jonesa

18'

N'Zonzi głową uderza w okienko ale kapitalnie wyciąga się bramkarz Chelsea i łapie piłkę!!

17'

Nerwowo w polu karnym gości po ładnym zagraniu zawodników Stoke kończy się rzutem rożnym dla gospodarzy

16'

Petr Cech głową poza polem karnym uprzedza rywala

15'

Begovic pewnie łapie piłkę po łatwym strzale Lamparda

13'

Złe dośrodkowanie Etheringtona i od bramki Petr Cech

12'

No i mamy pierwszy rzut rożny dla Stoke. Czy będzie zagrożenie pod bramką

10'

Starcie Waltersa z Luziem po którym Brazylijczyk przez moment leżał na boisku

10'

Nerwowe pierwsze minuty. Mało płynnych podań i składnej, dokładnej gry

8'

Kenwyne Jones był w doskonałej okazji po rykoszecie w polu karnym Chelsea ale piłka po jego uderzeniu o centymetry minęła słupek Cecha

7'

Aktywny Demba Ba po raz kolejny próbował wygrać walkę z obrońcami Stoke - kolejny raz zrobił to nieudanie i Chelsea piłkę straciła

6'

Świetne wejście w pole karne Hazarda świetnie wybija Shawcross.

3'

Z tego stałego fragmentu gry nic nie wynikło ale przewagę mają w początkowych minutach goście.

2'

Pierwszy rzut rożny dla gości po akcji Ramiresa

1'

Mecz zaczynają gospodarze!!

15:56

Zawodnicy już na boisku, za moment zaczynamy!!

15:47

Rezerwowi Chelsea: Fernando Torres, Oscar, Paulo Ferreira, M. Marin, R. Turnbull, J. Terry, N. Ake

15:46

Ławka rezerwowych gospodarzy: D. Whitehead, M. Upson, M. Kightly, P. Crouch, T. Sørensen, R. Shotton, C. Jerome

15:05

Za kilka minut postaramy się przedstawić jakich składach zagrają oba zespoły

15:00

Już za 60 minut początek meczu w którym Chelsea zagra ze Stoke. Relacja NA ŻYWO w Ekstraklasa.net