Queens Park RangersQueens Park Rangers
22:39

Ja już żegnam się. Zapraszam na kolejne transmisje. Dobranoc

22:39

Po pierwszej bezbarwnej połowie, w drugiej mecz się rozkręcił. Obie drużyny odważniej atakowały. Gra Chelsea wyglądała dużo lepiej po wejściu Hazarda i Maty, lecz "The Blues" nie potrafili udokumentować swojej przewagi bramką

93'

Koniec spotkania. QPR pokonuje Chelsea i traci już tylko 5 punktów do 17. miejsca w tabeli dającego utrzymanie

91'

Jeszcze ostatnia zmiana, na zyskanie czasu, w drużynie Rangersów. Wejdzie Kieron Dyer. Boisko opuści natomiast Adel Taarabt

90'

Sędzia przedłuża spotkanie o 3 minuty

89'

Zmiana w QPR. W miejsce Granero, wchodzi Park Ji - Sung

87'

Z rzutu rożnego prosto w mur uderza David Luiz

86'

Za ten faul żółtą kartką ukarany Clint Hill

86'

Faulowany Ivanovic ok. 17 metrów od bramki QPR

82'

Szybka akcja Chelsea, strzelał Ramires i piłka po rykoszecie wychodzi poza boisko

79'

Po tej niespodziewanej bramce mamy od razu ostatnią zmianę w Chelsea. Za Lamparda na boisku pojawia się Ramires

78'

Po rzucie rożnym zza pola karnego po ziemi uderzył Wright - Phillips i zasłonięty Turnbull bez szans.

78'

GOOOOOOL!!! QPR!!!!!!!!!!!

75'

Mamy drugą zmianę w Chelsea. Za Mosesa wchodzi Mata

73'

Dobra sytuacja dla "The Blues". Oscar z prawej strony wyłożył piłkę do Hazarda, ale ten beznadziejnie strzela i Julio Cesar pewnie łapie piłkę.

69'

Znowu Azpilicueta faulowany z prawej strony boiska. Oscar dośrodkowywał z rożnego, ale zażegnali niebezpieczeństwo obrońcy

68'

Rzut wolny dla gospodarzy blisko bramki rywali. Faulowany Azpilicueta

67'

Po strzale Mosesa, Chelsea miała rzut rożny. Piłka trochę przypadkowo trafiła do Lamparda, który skierował ją do siatki. Sędzia odgwizdał jednak spalonego

65'

Strzelał z daleka David Luiz. Brazylijczyk jednak zbytnio się odchylił i strzelił wysoko nad bramką

62'

Dobra sytuacja QPR. Sam na sam wychodził Nelsen, ale dogonił go i piłkę wślizgiem wybił Cahill

60'

Groźny faul na Marinie, który opuszcza boisko, a na placu gry melduje się Hazard

59'

Tym razem jedna z nielicznych okazji dla QPR. Strzelał zza pola karnego Granero, i Turnbull po raz pierwszy dzisiaj, ma piłkę w rękach

54'

Znowu sytuacja Chelsea. Po strzale z daleka piłka odbija się od obrońców, dopada do niej Torres, ale strzela wprost w Julio Cesara

53'

Kolejna dobra sytuacja dla Chelsea. Z rożnego dośrodkowywał Marin, wygrał pojedynek główkowy Ivanovic, ale uderzył minimalnie nad bramką

51'

Kolejna sytuacja dla "The Blues". Z lewej strony pola karnego Oscar ładnie wyłożył piłkę Lampardowi, ale ten blokowany

49'

Dobra sytuacja dla Chelsea. Z lewej strony zagrywał po ziemi Marin, ale źle przyłożył nogę Moses i piłka wędruje obok bramki QPR

49'

Rzuty rożne: Chelsea 5:0 QPR

47'

Oba zespoły wyszły na drugą połowę bez zmian

46'

Zaczynamy drugie 45 minut. Od środka rozpoczynają goście

21:33

Spotkanie stoi na słabym poziomie, niewiele się dzieje, obie drużyny sprawiają wrażenie jakby grały na zaciągniętym hamulcu ręcznym

47'

Arbiter zaprasza piłkarzy na przerwę

46'

2. minuty doliczone do pierwszej połowy

43'

Strzelał Oscar i po rykoszecie obronił Julio Cesar. Jeszcze strzelał Moses, ale uderzył tuż nad bramką.

42'

QPR miało dobrą sytuację, atakowało aż 4 zawodników tego klubu, ale akcja zakończona niecelnym prostopadłym podaniem

40'

Tym razem z prawego narożnika pola karnego, strzałem po ziemi, Julio Cesara próbował zaskoczyć Torres. Jednak Hiszpan uderzył prosto w bramkarza QPR i ten pewnie łapie piłkę

38'

Z ponad 30. metrów nad bramką uderzył Ivanovic

36'

Chelsea naciska, z prawej strony dośrodkowywał Marin, ale jego centra wybita.

35'

Spalone: Chelsea 0:2 QPR

34'

Posiadanie piłki: Chelsea 49:51 QPR

33'

Dobre uderzenie techniczne Marina i piłka wychodzi na rzut rożny

29'

Ładna akcja Mosesa prawą stroną, ale za daleko wypuścił sobie piłkę, i obrońca wybił ją na aut

26'

QPR próbowało wyjść z kontrą. Wright - Phillips zdecydował się indywidualnie kończyć akcję, ale strzelił obok bramki

25'

Tym razem Marin sam próbował wykończyć akcję. Zszedł z lewej strony do środka, zakręcił piłkę prawą nogą, ale jego strzał powędrował nad bramką Julio Cesara

24'

Zrobiło się miejsce po lewej stronie Chelsea. Tam na szarżę zdecydował się Marin, który ładnie chciał wyłożyć piłkę Lampardowi, ale jego podanie przerwali obrońcy

21'

Po prostopadłym podaniu prawdopodobnie zahaczył Bertranda obrońca QPR, tuż przed polem karnym. Sędzia jednak niewzruszony puścił grę

19'

W walce o piłkę w środku boiska zderzyli się David Luiz i... Oscar. Brazylijczykowi jednak nic poważnego się nie stało

16'

W jego miejsce na boisku melduje się Shaun Wright - Phillips

15'

Z boiska z powodu kontuzji musi zejść Hoilett

15'

Dobra sytuacja dla Chelsea. Wybili dośrodkowanie obrońcy QPR, ale przed polem karnym stał David Luiz, który z uderzał z woleja, kozłem, ale przestrzelił nad bramką.

9'

Obie drużyny spokojnie zaczęły to spotkanie. Posiadanie piłki buduje Chelsea, która rozgrywa piłkę w środku pola

6'

Marin przerwał akcję gości ostrym wślizgiem w środku pola

5'

Groźny faul i żółta kartka dla Marina

3'

Pierwsza groźniejsza sytuacja pod bramką QPR. Obrońca źle podawał do Julio Cesara, ten naciskany przez Matę, dał radę jednak wybić piłkę

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Mecz rozpoczeli gospodarze

20:44

QPR: Green, Park, A. Ferdinand, Cisse, Dyer, Faurlin, Wright - Phillips

20:42

Ławki rezerwowych obu zespołów: Chelsea: Hilario, Cole, Ramires, Mata, Hazard, Ferreira, Lucas Piazon

20:39

Jeśli Chelsea wygra dzisiejsze spotkanie to wyprzedzi Tottenham i wskoczy na 3 miejsce w tabeli, mimo że ma jedno spotkanie rozegrane mniej, przez udział w Klubowych Mistrzostwach Świata