0 : 4
manchester unitedManchester United
1. połowa0 : 2
92'

Sędzia kończy spotkanie Wigan - MU. Oglądaliśmy jednostronne spotkanie po którym lider pewnie rozbił gospodarzy 4:0. Za wspólnie spędzone noworoczne popołudnie dziękuje Szura Bartłomiej i zapraszam na kolejne relacje LIVE na Ekstraklasa.net

90'

2 minuty dolicza sędzia

88'

G o o o l l l l ! ! ! ! ! Welbeck do van Persiego i mamy pograom Wigan w tym meczu!!

86'

McManaman zmienia Maloneya na ostatnie 4 minuty

83'

Dośrodkowanie Beausejoura wybija na rzut rożny Evra

82'

Aruna Kone faulowany przez Smallinga, który powinien otrzymać czerwoną kartkę, ponieważ być ostatnim obrońcą przed bramkarzem

80'

Ostatnie 10 minut przed nami tego meczu.

78'

Ashley Young opuszcza boisko w jego miejsce Welbeck

77'

Jordi Gomez z 16 metrów po podaniu od Aruna Kone źle trafia w piłkę i ta przelatuje obok słupka

76'

Za moment na boisku pojawi się Wellbeck

75'

Aruna Kone trafił w ... Maloneya uderzając z 20 metrów na bramkę de Gea

72'

Wszyscy już czekają na końcowy gwizdek sędziego bo mecz jest już rozstrzygnięty. A tutaj jeszcze 17 minut muszą zawodnicy przebywać na boisku

69'

Di Santo zmieniony przez Gomeza

68'

Stam na boisku

68'

Smalling na boisku

68'

Kagawa zmienia Carricka

67'

Indywidualna akcja Robina van Persiego, który w finale tej akcji przenosi futbolówkę nad poprzeczką

66'

Nic już w tym spotkaniu nie ma prawa się zmienić. Gospodarze są wyraźnie dziś słabsi od rywali

64'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Hernandez mimo asysty kilku rywali potrafi z 12 metrów pokonać po raz drugi w tym spotkaniu bramkarza Wigan!

62'

Caldwell ogląda kartkę za faul na Hernandezie

60'

Znów szansa Hernandeza, który po dośrodkowaniu Giggsa z 8 metrów przeniósł futbolówkę nad bramką

58'

Aruna Kone na spalonym mimo, że piłka wpadła po jego uderzeniu do siatki.

58'

Pierwsze od kilku dobrych minut ofensywne wyjście gospodarzy.

56'

Manchester w pierwszych 10 minutach drugiej połowy posiada kolosalną przewagę nad rywalem.

55'

Giggs wpada w pole karne ale obrońcy sobie poradzili. Wigan nie potrafi wyjść z własnego pola karnego

53'

Young uderza na bramkę ale zostaje zablokowany. Przy piłce Manchester.

50'

Dalekie podanie do strzelca 1 bramki Hernandeza. Meksykanin uderza na bramkę wysoko nad poprzeczką

47'

Grający dziś na niebiesko gospodarze próbują zdobyć kontaktową bramkę, która przywróciła by nadzieję w zawodników Roberto Martineza

46'

Zaczynamy drugą połowę przy stanie 2:0 dla gości.

45'

Arbiter kończy 1 połowę spotkania. Nie był to pojedynek porywający ale Czerwone Diabły zasłużenie prowadzą 2:0 po bramkach Hernandeza i van Persiego. Zapraszam po przerwie za kilkanaście minut

45'

60 sekund dłużej potrwa 1 połowa

44'

Po raz drugi po uderzeniu Hernandeza piłka w bramce ale sędzia po raz kolejny odgwizduje spalonego

42'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Robin van Persie kapitalnie ogrywa rywala na linii pola karnego i prawą nogą uderza technicznie przy słupku !!

41'

Manchester bramkę strzelił i znów wracamy do obrazu gry sprzed trafienia gości. Dużo gry w środku pola, niedokładności a brak sytuacji podbramkowych

38'

Franco Di Santo kapitalnie zablokowany przez Ferdinanda będąc w świetnej okazji do oddanie strzału głową na bramkę gości.

36'

Ali Al Habsi przy wykonanej z tak bliska dobitki nie miał szans na obronę. Przy uderzeniu Evry jednak mógł zachować się lepiej.

35'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Hernandez z 7 metrów dobija piłkę do siatki po uderzeniu Patrica Evry !!

34'

Zgraną przez Evansa piłkę uderza Cleverley na bramkę. Zostaje jednak skutecznie zablokowany.

32'

Kapitalnie Rafael da Silva uderza na bramkę gospodarzy.Ali Al Habsi jednak dobrze odbija piłkę w bok

29'

Świetne dośrodkowanie van Persiego z rzutu wolnego po którym najpierw Evans a po chwili Giggs byli bliscy strzelenia bramki

28'

Kolejne świetne dośrodkowanie Giggsa do Hernandeza w ostatniej chwili na rzut rożny wybija Maynor Figueroa

27'

Ładnie opanował na linii pola karnego piłkę van Persie ale po tym nie dał rady czwórce rywali

25'

Dośrodkowanie Younga wprost w ręce bramkarza

23'

Naprawdę ciężko cokolwiek pozytywnego napisać o tym meczu. Po prostu nie ma o czym pisać.

20'

Po 20 minutach można powiedzieć, że oba zespoły prezentują bardzo sylwestrową formę. Dużo niedokładności, złych zagrań a brakuje sytuacji podbramkowych

19'

Jean Beausejour po akcji Kone uderza z 18 metrów bardzo wysoko nad bramką

18'

Obaj trenerzy jak na razie spokojnie oglądają to spotkanie.

16'

Dużo niedokładności w środku pola. Jak do tej pory obaj bramkarze są bezrobotni

13'

Prostopadła piłka Cleverleya do Giggsa odrobinę za mocna i piłka wychodzi na aut bramkowy

11'

Prostopadła piłka Giggsa do Hernandeza. Meksykanin wychodzi sam na sam z bramkarzem i kieruje piłkę do siatki jednak sędzia słusznie pokazał, że w momencie podania napastnik MU był na spalonym.

11'

Ładna akcje Giggsa z Youngiem po której ten ostatni źle zagrywa piłkę w pole karne gospodarzy.

8'

Przebojowy Aruna Kone w starciu z Evansem pod polem karnym Czerwonych Diabłów wywalczył rzut z autu po którym jednak to gospodarze mieli szansę na kontrę

6'

Bardzo spokojny, wręcz senny początek tego spotkania. Nic kompletnie nie dzieje się na boisku godnego odnotowania

5'

Arouna Kone uderza na bramkę gości będąc jednak na pozycji spalonej i sędzia przerywa grę

3'

Mamy pierwszy celny strzał na bramkę Wigan w wykonaniu Hernandeza.

1'

Spokojnie w środku pola rozgrywają piłkę oba zespoły

1'

Spotkanie rozpoczynają goście.

15:55

Zawodnicy wychodzą już na boisko. Za moment początek meczu

15:44

Znamy składy, znamy zawodników rezerwowych. Czas na spotkanie, które za kwadrans się rozpocznie

15:43

Rezerwa MU: Anders Lindegaard, Chris Smalling, Nemanja Vidic, Antonio Valencia, Paul Scholes, Shinji Kagawa, Danny Welbeck

15:40

Rezerwa gospodarzy: Michael Pollitt, Ronnie Stam, Roman Golobart, David Jones, Jordi Gómez, Callum McManaman, Mauro Boselli

15:23

Manchester zajmuje w tabeli pierwsze miejsce, Wigan 16. więc faworyt może być tylko 1 w tym pojedynku

15:17

Postaramy się za niedługo przedstawić składy obu drużyn

15:16

Andre Marriner, który będzie arbitrem głównym tego spotkania obchodzi dziś urodziny. Przyszedł na świat w Nowy Rok 1971 roku