Wisła KrakówWisła Kraków
94'

Koniec meczu. Wisła wygrała w Poznaniu i jest w ćwierćfinale PP.

94'

Znakomita okazja dla Warty, zawodnik zielonych główkował w polu karnym i z trudem obronił na róg Miśkiewicz.

92'

Boguski wrzucał piłkę z lewej strony po rzucie rożnym, jednak wiślacy myślą już tylko o obronie wyniku i nie powalczyli w polu karnym.

92'

Za Genkowa wchodzi Uryga.

90'

Wojciech Trochim ukarany żółtą kartką.

89'

Sędzia przedłużył spotkanie o 4 minuty.

88'

Na strzał zdecydował się Mysiak, jednak uderzył około metr ponad bramką Miśkiewicza.

87'

Trochim faulowany 20 metrów od bramki Wisły przez Czekaja.

85'

Bartoszak po rzucie wolnym bitym przez Grzesczyka strącił piłkę, jednak najszybszy by ł Miśkiewicz.

85'

Mysiak wchodzi za Bartkowiaka.

83'

Rzut rożny dla Warty. Obrońcy Wisły oddalili niebezpieczeństwo, jednak po chwili przejęli piłkę i z prawej strony ponownie wrzucał Magdziarz. Jego dośrodkowanie było zbyt głębokie.

81'

Tsvetan Genkov znalazł się na spalonym

78'

Tor lotu piłki przeciął jeden z zawodników Wisły było bardzo blisko drugiej bramki! Tym razem dla Warty

77'

Boguski nie trafia karnego!

76'

Kolejny karny i kartka dla Bartkowiaka

75'

Do końca spotkania pozostaje zaledwie 15 minut

74'

Boguski wszedł w miejsce Szewczyka

73'

Dla Szewczyka

72'

Za Jakóbowskiego Krzysztof Bartoszak.

71'

Warta była bliska zdobycia bramki! Ale niecelnie uderzył Grzeszczyk

71'

Rafał Boguski wejdzie na boisko za chwilę

69'

Dla Ciacha za faul na Genkovie

69'

Quioto trafia w boczną siatkę i chyba będzie kolejna kartka

67'

Kibice Warty próbują sprowokować Michała Probierza, ale ten ani myśli nawet odwrócić się w ich stronę

66'

Ależ kocioł pod bramką Wisły! Próbował Jakóbowski, próbował Pawłowski, ale nic z tego!

65'

Grzeszczyk źle podawał do Pawłowskiego a powinno być dużo lepiej

64'

Quioto wchodzi na boisko za Meliksona

64'

Ostatnie 3 minuty to wyraźna dominacja Warty Poznań!

63'

Było groźnie, bardzo groźnie! Jakóbowski mógł zdobyć 2 gola!

62'

Katastrofalne uderzenie Jovanovicia zza pola karnego

61'

Rzut rożny dla Wisły, będzie groźnie pod bramką

60'

Wisła coraz mocniej naciska Wartę

57'

Oraz Jakóbowski

57'

W międzyczasie kartkę otrzymał Kosznik

56'

Melikson nie trafił z karnego, ale na miejscu był Genkov!

54'

Mamy rzut karny dla Wisły!

54'

Rzut rożny dla Wisły ...

53'

Grzeszczyk bardzo dobrze uderzał na bramkę i Warta ma rzut rożny

53'

52'

Fatalnie zachował się teraz Miśkiewicz, ale na szczęście asekurowali go obrońcy

51'

Dośrodkowanie Szewczyka wybijają obrońcy Warty

51'

Dla Bartczaka za brzydki faul na Meliksonie

51'

Frederiksen fatalnie zachował się na lewym skrzydle

49'

Tym razem aut ma Wisła, która jak na razie nie zachwyca niczym szczególnym

49'

Niecelnie uderzenie Grzeszczyka, chociaż było groźnie

48'

Jak na razie na początku drugiej połowy przewagą mają goście

46'

Zaczynamy drugą połowę

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy tego spotkania

44'

Kosznik bezsensownie wybija piłkę poza boisko

43'

Chyba bramek już nie zobaczymy... Ani Wiśle się nie chce, ani Warta nie potrafi stworzyć okazji

43'

42'

Murawa wygląda dzisiaj naprawdę bardzo dobrze, przed meczem została jeszcze zroszona

41'

Jakóbowski robi dzisiaj bardzo dużo szumu w okolicach pola karnego gości

40'

Ostatnie kilka minut to raczej sporo walki, ale bez fajerwerków

39'

I kolejny rzut rożny dla gości! Będzie groźnie

38'

Troszkę nerwowo było pod polem karnym Warty i ostatecznie goście mają corner

37'

8 minut pozostaje do końca pierwszej połowy. Czyżby do końca tej części gry nie padły gole?

36'

Trochim fauluje a Melikson za szybko chciał wznowić grę

35'

Ładny gest fair-play gospodarzy, którzy oddali piłkę Wiśle

35'

Chwilowa przerwa w grze a w Wiśle rozgrzewają się pierwsi zawodnicy

34'

Ależ kocioł! Jakóbowski o mały włos nie zdobył gola! A w polu karny leży dwóch Wiślaków

33'

Teraz nerwowo gra Wisła, sporo fauli a Warta? Jest coraz bliżej bramki!

32'

Dla Cezarego Wilka, a Michał Probierz ma olbrzymie pretensje

32'

Sikorski próbował zagrać ładnie do Genkova! Gdyby to doszło mielibyśmy 1:0

31'

Sędzia słownie upominał Marciniaka, kolejny faul = kartka

31'

Faul Marciniaka i Wisłą od razu wznowiła grę

30'

Ładna akcja gospodarzy i mamy corner dla Warty Poznań

29'

Michał Probierz cały czas krąży koło swojego wyznaczonego pola i pokrzykuje do zawodników Wisły

28'

Katastrofalne dośrodkowanie Warciarzy...

27'

Bunoza próbował oddać strzał po centrze Meliksona, ale nie doszedł do piłki ponieważ podanie było niedokładne

27'

Rafał Kosznik kolejnym faulem bardzo mocno pracuje na żółtą kartkę

26'

Słońce troszkę schowało się za chmurami i relację live prowadzi nam się zdecydowanie lepiej

26'

Jovanović ładnie powstrzymał Jakóbowskiego i aut dla Warty

25'

Warta zaczyna na boisku z każdą kolejną minutą wyglądać coraz gorzej

25'

Dobra interwencja obrońców Warty i od bramki grę wznowią gospodarze

24'

Sporo rzutów wolnych w ostatnim czasie dla Wisły, jednak jak do tej pory nic z nich nie wynikło

23'

W ostatniej chwili Kosznik wybija piłkę spod nóg Szewczyka

22'

Aut dla Wisły w środkowej strefie boiska

21'

Lis podawał daleko do kolegów, ale nie włożył odpowiedniej precyzji w to zagranie

21'

Kibice Warty na swoim sektorze prezentuję herb miasta oraz klubu a także kilkanaście biało-zielonych flag

20'

Nieudana kontra Wisły, coś nie widać różnicy klas między Wisłą a Wartą

19'

Na spalonym dał złapać się Szewczyk, mamy zatem rzut wolny dla gospodarzy. Grę wznowi Adrian Lis

18'

Jaeliens fatalnie skiksował pod swoim polem karnym, ale nie wykorzystali tej okazji gospodarze

18'

Lis dalekim podaniem uruchomił swoich kolegów z linii ataku

17'

Aut dla gospodarzy, wybija Szewczyk spod nóg Bartczaka

16'

Za mocne podanie Jovanovicia do Sikorskiego, pomysł był dobry ale cała reszta...

15'

Trochim szykuje się do wykonania rzutu wolnego, i dobrze wrzucił! Ale tam byli jeszcze lepiej ustawieni Wiślacy i mamy corner dla Warty

14'

A na Wartę wreszcie powrócił zorganizowany doping

13'

Jakóbowski pędził do szybkiego podania, ale obrońcy Wisły wybili piłkę na aut

12'

Beznadziejne podanie z rzutu wolnego Wiślaków i od bramki grę wznowi Adrian Lis

12'

Faul Bartczaka i może być bardzo groźnie, Wisła ma rzut wolny z 28 może 30 metrów

11'

Było niebezpiecznie pod bramką Warty Jovanović szukał w polu karnym Szewczyka ale w porę wrócili obrońcy Warty

10'

Miśkiewicz najpierw broni strzał Jakóbowskiego a chwilę później Pawłowskiego

9'

Ależ kiks w polu karnym Jakóbowskiego! A chwilę później bardzo groźną akcję Warty przerwał Bunoza

8'

Indywidualne pojedynki wygrywają jak na razie tylko i wyłącznie goście

7'

Brakuje zdecydowanie strzałów z obu stron, jednak za chwilę obraz gry może ulec zmianie

7'

Kontrowersyjna decyzja sędziego, Grzeszczyk faulował, pytanie tylko kogo?

6'

Sporo nerwowości na boisku, szczególnie po stronie gospodarzy

5'

Beznadziejne podanie Grzeszczyka do kolegów, wcześniej ten sam zawodnik zwolnił akcję zupełnie niepotrzebnie

4'

Warta próbuje atakować, ale jak na razie dobrze grają piłkarze z Krakowa w obronie

3'

Sporo walki w środku pola, Warta często przekracza przepisy ale jak na razie kartek nie widzimy

2'

Kosznik fauluje Sikorskiego, chociaż według mnie faulu nie było

2'

Naciskany Miśkiewicz wybija piłkę poza boisko i mamy aut dla gospodarzy

1'

Warta odważnie rozpoczęła to spotkanie od ataków na bramkę Miśkiewicza

1'

Spotkanie od środka rozpoczną zawodnicy z Poznania

15:27

Piłkarze obu ekip pojawili się na murawie za chwilę początek meczu!

15:16

Rezerwowi Wisły: Pareiko, Burliga, Chavez, Iliev, Quioto, Boguski, Uryga

15:15

Rezerwowi Warty: Bartoszak, Laskowski, Mysiak, Ngyamayama, Płotka, Radliński, Trojanowski

15:14

Na murawie odbyła się uroczystość uhonorowania młodych piłkarzy Warty U-14, którzy zdobyli Mistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej

15:09

Pogoda jest w Poznaniu bardzo ładna, świeci słońce i generalnie z powodu właśnie tego słońca prawie nic nie widzę

14:58

Teoretycznie faworytem jest Wisła, jednak patrząc na obecną formę oraz wyniki obu zespołów wszystko może się zdarzyć

14:57

Około 30 minut przed meczem rozpoczynamy naszą relację live. Prosto ze stadionu Warty Poznań witają Piotr Bąk oraz Wojciech Maćczak