dogrywka 1. połowa1 : 2
17:32

Gratulacje powinny należeć się obu drużyną, które stworzyły wspaniałe widowisko. Dziękujemy za uwagę!

117'

Błąd jednego z zawodników gospodarzy, który starał się ratować piłkę,a by nie wyszła na aut, przejął ją Smoliński i dograł ją do nadbiegającego Frańczaka, a on podwyższył prowadzenie Olimpii Grudziądz.

115'

Gooolllll! 3-1! Adrian Frańczak!

112'

Kontra Smolińskiego, który podał na prawą stronę do Cieślińskiego, a on dośrodkował w pole karne do Ruszkula, napastnik gości znalazł się jednak na pozycji spalonej.

110'

Wojtarowicz zagrywał piłkę w pole karne do Zinke, ale napastnik gospodarzy nie doszedł do podania.

108'

I ostatnia zmiana w tym spotkaniu w drużynie gospodarzy. Z boiska chodzi Grzegorz Michalak, a na nim pojawia się Damian Chajewski.

107'

W ataku Górnik Wałbrzych. Mogło być groźnie, ale Michalak nie doszedł do podania w polu karnym.

106'

Rozpoczęła się druga część dogrywki!

105'

Koniec pierwszej części dogrywki. Olimpia Grudziądz po zdobyciu bramki, kontroluje przebieg spotkania i jeśli nic się nie stanie powinna dowieźć prowadzenie do końca. Ale w tym meczu może się jeszcze wszystko zdarzyć.

102'

Rzut wolny z lewej strony dla Olimpii Grudziądz. Smoliński wrzucił lekko piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców wybił ją poza boisko.

100'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Adrian Moszyk, a zastępuje go Adrian Sobczyk.

99'

Dobre uderzenie Smolińskiego, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz gospodarzy.

98'

Dobre dogranie Moszyka w pole karne gości, ale żaden z napastników nie dotknął piłki, i minęła ona bramkę.

96'

Po zdobyciu gola zdjął koszulkę, więc otrzymał żółtą kartkę

95'

Adam Cieśliński otrzymał podanie w polu karnym, minął dwójkę obrońców i zdobył bramkę dla Olimpii.

95'

Golll! Adam Cieśliński!

94'

Ruszkul podał do Smolińskiego i Olimpia miała szansę na zdobycie bramki, jednak dobrą interwencją popisał się Orzech.

91'

Pierwszy rzut wolny w tej dogrywce dla Górnika Wałbrzych z 35 metrów. Do uderzenia podszedł Marcin Morawski, jednak posłał piłkę zbyt wysoko bramki.

91'

Rozpoczynamy dogrywkę!

93'

Będziemy mieć dogrywkę!!

92'

Ostatnia zmiana w Olimpii - Smoliński za Kryszaka

90'

Rafał Rokosz o 3 minuty przedłuża drugą połowę

88'

Cieśliński pada w polu karnym ale sędzia z Katowic pozostaje niewzruszony

87'

Cieciura fauluje Moszyka i mamy rzut wolny dla gospodarzy

86'

Morawski i Zinke ostrzeliwują bramkę Wróbla ten jednak po raz kolejny świetnie broni!!

84'

Bardzo ładna akcja Zielińskiego jednak uderzenie zostaje w ostatniej chwili zablokowane

82'

Mazurkiewicz uderza z dystansu jednak tym razem stoper Olimpii uderza niecelnie

81'

Górnik gra teraz bardzo mądrą piłkę. Zawodnicy trenera Bubnowicza starają się maksymalnie rozciągać grę aby goście musieli jak najwięcej biegać

78'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Zinke otrzymuje prostopadłe podanie z głębi pola i będąc sam na sam pokonuje Wróbla!!!

77'

Abramowicz zagrywa do Cieślińskiego, który wchodzi w pole karne. Napastnik Olimpii uderza jednak minimalnie obok słupka

76'

W ostatnich minutach dominuje walka w środkowej strefie boiska, żadnej z ekip nie udaje się przedostać pod pole karne rywali

73'

Rzut rożny dla gospodarzy, Wróbel mija się z piłką ale zawodnik Górnika nie trafia głową do bramki

71'

Adrian Moszyk fauluje Cieciurę i ogląda żółtą kartkę

70'

Grischok w indywidualnej akcji jest faulowany ale sędzia stosuje przywilej korzyści bo zawodnik Olimpii utrzymał się przy piłce, którą jednak za chwilę niedokładnie zagrał do kolegi.

69'

21 minut do końca meczu. Wygląda na to, że goście zaczynają kontrolować mecz

65'

Wróbel po zderzeniu z Michalakiem opatrywany na murawie

63'

Sawicki opuszcza boisko w jego miejsce Zieliński

62'

Będzie pierwsza zmiana w zespole gospodarzy.

60'

W odpowiedzi Morawski znów celnie uderza na bramkę ale znów fenomenalnie broni Wróbel!!

59'

G o o o o o l l l l l l !!! Przepiękne uderzenie Mazurkiewicza z 11 metrów w okienko bramki Górnika !!!

56'

Wepa fauluje rywala 30 metrów od bramki. Strzela Abramowicz ale bardzo niecelnie

52'

Wejście Cieślińskiego na boisko odmieniło zdecydowanie grę Olimpii. Goście grają zdecydowanie lepiej

49'

Sawicki dostaje kartkę za próbę wymuszenia karnego

49'

Grischok, Ruszkul strzelają na bramkę Jaroszewskiego ale piłka wychodzi na rzut rożny

47'

Kapitalne uderzenie Cieślińskiego z woleja świetnie broni bramkarz Górnika

46'

Zaczynają gospodarze

46'

Zmiana w przerwie

16:01

Za moment zaczynamy drugą połowę meczu.

45'

Sędzia kończy fenomenalną 1 połowę

45'

Sędzia dolicza 3 minuty

44'

Kartonik dla Kłusa.

44'

Wróbel fenomenalnie broni strzał głową Michalaka z 5 metrów!!! Bramkarz Olimpii bohaterem ostatnich minut!!!

42'

Wróbel broni strzał Michalaka!!!!

42'

Karny dla Górnika!!!!

41'

Kapitalny strzał z rzutu wolnego z 30 metrów Morawskiego świetnie broni Wróbel!!

40'

Za faul na Michalaku

38'

W ostatnich minutach obaj bramkarze odpoczywają. Gra toczy się głównie w środku boiska

36'

Mazurkiewicz naciskany przez napastnika Górnika musi ratować się wybiciem na aut

35'

Ale szansa Górnika. Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym i kilku uderzeniach zablokowanych w końcu mocno uderzył Kubowicz i bramkarz wybił piłkę na rzut rożny. Jednak stałe fragmenty gry to nie jest dziś mocna strona Górnika

33'

Grischok faulowany przy próbie wyprowadzenia kontry

32'

Chwila bardzo ostrej gry, kilku piłkarzy leży na murawie. Sędzia przerywa grę po faulu na Cieciurze

31'

Michalak próbował oddać strzał będąc w polu karnym Olimpii ale został zablokowany

28'

Za wejście "nakładką" w nogi Cieciury

27'

Gawęcki staranowany w narożniku boiska. Od bramki zacznie Górnik

25'

Kubowicz obejrzał kartkę za faul w polu karnym na Gawęckim

25'

Grischok trafia w poprzeczkę !!!

23'

Karny dla Olimpii!!

23'

Przez kilka minut do głosu doszli gospodarze ale teraz to znów Olimpia zaczyna przeważać

20'

Gospodarze wykonywali pod rząd dwa rzuty rożne ale źle zostały te stałe fragmenty wykonane i żadnego zagrożenia dla bramki Wróbla nie było

19'

I zgodnie z przewidywaniami Staniek opuścił boisko a w jego miejsce Mazurkiewicz

18'

Marcin Staniek z obandażowaną głową opuszcza boisko. Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana

15'

Dwóch graczy Olimpii leży na boisku. Potrzebna pomoc medyczna

13'

Kolejny raz w ataku Zinke ale tym razem fauluje napastnik gospodarzy Stańka

12'

Dobrze Grischok zatrzymany przez Dariusza Michalaka i po kontrze gospodarzy mamy wznowienie od bramki przez gości

10'

Zinke jest sam przeciwko 4 zawodnikom rywala i oczywiście traci piłkę. Ale to bardzo dynamiczny piłkarz

8'

Pierwszy korner dla Górnika

8'

Damian Jaroszewski dobrze uprzedza Grischoka i łapie piłkę

6'

Pierwszy kontakt Wróbla z piłką. Zinke dobrze zablokowany przez Cieciurę

5'

Pierwsza kartka w meczu dla Michała Łabędzkiego.

4'

Górnik schowany na własnej połowie. Gawęcki z Grischokiem próbowali przedostać się pod pole karne gospodarzy ale czujnie zagrali obrońcy

3'

Górnik jak do tej pory nie umie wyjść ze swojej połowy. Olimpia zdecydowanie naciska

2'

Pierwsza akcja Olimpii i mamy już rzut wolny blisko bramki gospodarzy

1'

Goście zaczynają!!

14:57

Sędzia z Katowic wyprowadził oba zespoły na boisko. Za moment początek meczu

14:51

Pomimo tego, że to występująca w 1 lidze Olimpia jest faworytem to zespół Tomasza Asensky'ego słabo gra na wyjazdach i w tym należy upatrywać szansę gospodarzy.

14:48

Zawodnicy zakończyli rozgrzewkę, za 10 minut początek spotkania

14:24

Zapowiedź spotkania można przeczytać tutaj

14:00

Zawodnicy rezerwowi Górnika: Kamil Jarosińki, Michał Łaski, Dominik Radziemski, Przemysław Polak, Damian Chajewski, Adrian Zieliński, Adrian Sobczyk

13:58

Zawodnicy rezerwowi Olimpii: Daniel Osiecki, Sławomir Mazurkiewicz, Maciej Rogalski, Robert Szczot, Marcin Smoliński, Adam Cieśliński

13:56

Na niewiele ponad godzinę przed rozpoczęciem meczu pomiędzy Górnikiem Wałbrzych oraz Olimpią Grudziądz witamy w relacji NA ŻYWO