dogrywka 2. połowa2 : 2
karne8 : 7
18:26

18:23

Koniec meczu, po serii rzutów karnych Flota pokonała Cracovie 8-7. Dziękujemy za udział w naszej relacji i do zobaczenia podczas kolejnych!

18:22

Kasprzik obronił strzał Straussa!!!!

18:20

Czerwona kartka dla Udarevicia, pewnie za dyskusje, kuriozalna sytuacja!

18:19

Udarević idealnie przy słupku, gol!

18:19

Zejdler niepewnie, ale jednak trafił!

18:18

Fryc kontynuuje serie strzałów pod poprzeczke! Gol!

18:14

Pewnie strzelił Kosanovic, to jeszcze nie koniec emocji!

18:14

Kasprzik strzela karnego!

18:13

Pewny strzał Bernhardta. Ostatnia seria przed nami!

18:06

Karne to loteria, ale jak czujecie? kto dziś będzie lepiej strzelał z 11 metrów?

120'

Koniec dogrywki, będzie seria rzutów karnych!

119'

Na boisku leży Udarević. Łapią go skurcze

118'

Akcja Olszara, wbiegł w pole karne i oddał strzał, który obronił Skrzeszewski, to była dobra okazja.

117'

Dobra akcja Straussa i Zejdlera, ale zabrakło wykończenia akcji.

116'

Kosanović z 40 metrów, ale obok bramki.

115'

Przed nami ostatnie 5 minut meczu, którego tempo w tej chwili jest spacerowe, piłkarze już nie mają siły na grę.

114'

Już wszystko w porządku, Jasiński wstał i będzie grał dalej.

113'

Na boisku leży Jasiński

112'

Krakowianie utrzymują się długo przy piłce, nie chcą przede wszystkim stracić bramki jak w zeszłym roku w starciu z Ruchem Chorzów. Wtedy w 120 minucie meczu gola strzelił Marek Zieńczuk.

110'

Nieporozumienie między Dudzicem i Bernhardtem, ich nieźle zapowiadająca się akcja spaliła na panewce.

107'

Żółta kartka dla Żytki za faul taktyczny

106'

Dobre wycofanie Danielewicza do Bernhardta, ale strzał zablokowali obrońcy

106'

Zaczynamy ostatni kwadrans meczu!

17:48

Szybka zmiana stron i zaczynamy drugą odsłone dogrywki.

105'

Koniec pierwszej połowy dogrywki!

104'

Olszar próbował technicznego strzału, ale zabrakło metra aby zmieścił piłkę w siatce!

103'

Dwie próby Kosanovicia z dystansu, pierwszą przyjął na siebie Bodziony a druga przeleciała obok bramki.

102'

Strzał z rzutu wolnego jednak nie sprawił Skrzeszewskiemu wielu kłopotów.

101'

Czerwona kartka dla Marciniaka, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Bodzionego. Siły wyrównane!!

99'

Na spalonym tym razem Olszar

98'

Piłkarze Cracovii cierpliwie budują swoje ataki, ale nic wielkiego z tego nie wynika, Wyspiarze skutecznie się bronią.

96'

Flota broni się bardzo głęboko, to niebezpieczna taktyka.

95'

Na spalonym Boljević

94'

Od początku dogrywki w ataku Cracovia, Flota się broni całą drużyną i prawdopodobnie chcą dotrwać do serii rzutów karnych.

92'

Bernhardt z rzutu wolnego, ale za słabo i w sam środek bramki

91'

Strauss faulowany przed polem karnym, może być dobra szansa na strzał.

91'

Rozpoczynamy dogrywkę!

17:29

Nie możemy narzekać na brak emocji w dzisiejszym meczu, są akcje, są kartki i piękne gole! Przed nami dodatkowe 30 minut, które gospodarze będą musieli rozegrać w osłabionym składzie. Będziemy świadkami rzutów karnych? Jak sądzicie? Swoje typy możecie wpisywać w komentarzach!

93'

Koniec 2 połowy, czeka nas dogrywka w tym meczu!

92'

Strzelał Strauss, ale w środek bramki i bez zagrożenia dla Kasprzika.

91'

Seria rzutów rożnych dla Floty, ale bez efektu, chociaż przy drugim z nich było zamieszanie w polu karnym Pasów.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Piłkarze Cracovii fatalnie rozegrali rzut wolny i w efekcie po kontrze Floty będzie korner dla gospodarzy.

89'

Drugą żółtą kartkę otrzymał bohater dzisiejszego spotkania Marek Niewiada.

88'

W odpowiedzi po akcji Straussa z Dudzicem strzelał Boljević, ale ponad bramką!!!

87'

Trzeba jednak przyznać, że Olszar piłki nie miał idealnej, uderzał zza siebie i z powietrza, ale mimo wszystko powinien strzelić gola.

86'

Olszar miał piłkę meczową, ale nie trafił do pustej bramki!!

86'

Obrońcy Cracovii sobie poradzili, ale będzie korner

85'

Olszar wywalczył rzut wolny, czy teraz Flota zada cios ostateczny?

84'

Dobry strzał Boljevicia, ale poradził sobie Kasprzik.

82'

Powinna być żółta kartka dla Dudzica za faul taktyczny, ale sędzia pozostał niewzruszony.

80'

Do końca 2 połowy pozostało 10 minut, czy dojdzie do dogrywki?

78'

Ostatnia zmiana w tym meczu. ZA Arifovicia wchodzi Śpiączka.

76'

Nnamani znakomicie dośrodkował i Dąbrowski w ostatniej chwili uprzedził Arifovicia!

76'

Zagubił się w swoim dryblingu Olszar i stracił piłkę.

74'

W dobrej sytuacji Dudzic, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

74'

Po strzeleniu wyrównującej bramki obudziły się trybuny w Świnoujściu, kibice gorąco dopingują swoich ulubieńców.

73'

Kolejna żółta kartka w tym meczu. Tym razem ukarany Dąbrowski.

70'

Za Stebleckiego na boisku zameldował się Bernhardt.

69'

GOOOOL!!!! Kuriozalna bramka, Kieruzel uderzył piłkę z rzutu wolnego w sam środek bramki, Skrzeszewski odbił piłkę przed siebie a ta odbiła się od nabiegającego Niewiady i wpadła do bramki, w Świnoujściu znowu mamy remis!

68'

Dąbrowski w ostatniej sekundzie uratował swój zespół przed stratą bramki, przed szansą stał Arifović.

67'

Tym razem jednak po kornerze nie było większego zagrożenia, w pierwszej części meczu sżło im to zdecydowanie lepiej.

66'

Rzut rożny dla Floty, to może być zagrożenie!

65'

Na spalonym złapany Bodziony.

63'

Strzelenie gola było błogosławieństwem dla Cracovii, teraz mogą śmiało grać swoją piłkę wymieniając dużą ilość podań a to Flota musi gonić wynik.

62'

Druga zmiana we Flocie, za Niedziele wchodzi Nnamani.

62'

Jasiński ostrym faulem przerwał kontrę krakowian, jak tak dalej pójdzie to Flota nie dokończy tego meczu w 11.

60'

Żółtą kartką ukarany tym razem Marciniak, nie przebierają dziś w środkach gracze obu drużyn.

59'

Z rzutu wolnego uderzał Boljević, ale bez zagrożenia dla bramki Kasprzika.

58'

Ostry faul Kieruzela i żółtka kartka.

57'

Flota została ewidentnie podrażniona utratą drugiej bramki, Wyspiarze ruszają do ataku!

55'

GOOOL!!! FANTASTYCZNE uderzenie Kosanovicia z rzutu wolnego, piłka odbita od słupka wpada do bramki!

54'

Sędzia odgwizdał faul na Dudzicu, będzie dobra okazja na strzał z rzutu wolnego!

53'

Fantastyczna sytuacja dla Floty, po wrzucie z autu do piłki dopadł Olszar, ale z półobrotu strzelił obok bramki! To powinien być gol!

52'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Aktywnego dzisiaj Chyłę zmienia Patryk Fryc.

51'

Próba ataku Wyspiarzy, ale tym razem spokojnie sobie poradzili obroncy cracovii.

49'

Seria fauli z obu stron w środku boiska. Ta część meczu nie rozpoczęła się z takim przytupem jak pierwsza.

47'

Flota ma problemy z utrzymaniem się przy piłce, zawodnicy tej drużyny notują sporą ilość strat piłki.

46'

Szeligę zmienia Zejdler.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

16:38

Gracze wracają juz na boisko i widzimy, że szykuje się zmiana w Cracovii.

52'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy wynik remisowy, który jest jak najbardziej sprawiedliwy, Cracovia przeważała w środku pola, natomiast Flota przeprowadziła groźniejsze akcje. Zapraszamy na dalszą część relacji za 15 minut!

52'

Ostatnia szansa w tej połowie, uderzał Arifovic, ale obok słupka!

51'

Niewiada ukarany za dyskusje z sędzią.

51'

Bodziony zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale piłka minęła o centymetry okienko gramki Skrzeszewskiego. Bardzo dobre uderzenie!

48'

Po rzucie rożnym piłkę uderzał Żytko, ale zabrakło mu troche wzrostu aby nadać piłce odpowiedni tor lotu.

47'

W pole karne wpadł Strauss, ale jego podanie przecieli obrońcy, mogło być groźnie.

45'

Sędzia doliczył aż 7 minut do pierwszej połowy - to efekt kontuzji Pilarza na początku spotkania.

45'

Z rzutu wolnego znakomicie uderzył Boljević, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

44'

Żółtą kartką ukarany został Udarević za powstrzymanie Stebleckiego.

43'

Po kornerze strzelał zza pola karnego Chyła, ale z delikatnymi problemami poradził sobie Skrzeszewski.

42'

W końcu Wyspiarze znaleźli się pod bramką Cracovii, będzie korner.

41'

Steblecki odważnie wpadł w pole karne i dośrodkował, ale poradzili sobie obrońcy Floty. Było groźnie!

39'

Olszar opuścił boisko utykając i nie wiadomo czy powróci.

38'

Na boisku leży Olszar, któremu przypadkowo na kolanie stanął Żytko.

37'

Dobra akcja Floty, jednak dośrodkowanie Niedzieli zbyt mocne i nikt do tej piłki nie doszedł.

36'

Żółtą kartką ukarany Arifovic za faul na Straussie. To powinna być czerwona kartka!

35'

Dobra kontra Pasów, ostatnie podanie jednak przeciął obronca Floty, to była by znakomita okazja!

33'

Wrzutka Niedzieli i mało brakło a Dąbrowski wpakował by piłkę do własnej bramki!

32'

Chyła otrzymał wyśmienity prezent od Danielewicza, jednak sam był zaskoczony tym podaniem i nie opanował piłki

29'

Mało atrakcyjny fragment gry, Flota nie kwapi się do wyjścia z własnej połowy boiska, natomiast Cracovia stara się budować cierpliwie swoje ataki. Przy takiej postawie piłkarzy gra przypomina bardziej bilard niż piłkę nożną.

25'

Flota rozegrała rzut rożny identycznie jak w 2 minucie meczu i niewiele brakło aby strzelili drugiego gola!

24'

Sporo walki w środku boiska a w tym elemencie gry ewidentnie lepiej czują się krakowianie. Teraz strzelał Dąbrowski, ale ponownie spokojnie broni Kasprzik.

22'

Strzelał Boljević, ale Kasprzik sobie łatwo poradził z tym uderzeniem

22'

Faulowany Dudzic, będzie rzut wolny dla Pasów z boku pola karnego.

22'

Już pierwsze 20 minut meczu pokazało nam, iż to będzie bardzo emocjonujące spotkanie. Oglądaliśmy dwa piękne gole, oby tak dalej!

19'

Trener każdej drużyny grającej przeciwko Cracovii powinien uczulać swoich podopiecznych na strzały z dystansu. Krakowianie są w tym sezonie w dobrej formie jeżeli chodzi o ten element gry.

17'

GOOOOL!!! Bramka z niczego, Szeliga otrzymał piłkę na 35 metrze przed bramką i bez zastanowienia strzelił, piłka odbiła się od obrońcy i wpadła idealnie przy słupku!!

17'

Wyspiarzom ten mecz się ułożył znakomicie, strzelili szybko bramkę a teraz mogą się cofnąć i kontratakować.

15'

Pasy starają się narzucić w meczu swój styl gry, ale mają z tym kłopot wobec solidnie grającego przeciwnika.

14'

Po szybkim początku spotkania gra się nieco uspokoiła.

11'

Obrona Cracovii gra bardzo niepewnie, ponownie Chyła z łatwością doszedł do pozycji strzeleckiej, ale został zablokowany w ostatniej chwili.

10'

Niezłe dośrodkowanie, strzelał Steblecki, ale piłka odbita przez obrońce ponownie wyszła na korner, jednak po nim już nie było żadnego zagrożenia.

10'

Pasy w końcu przeszły z piłką za linie środkową i będzie rzut rożny dla krakowian.

7'

Gra wznowiona, to była długa przerwa.

7'

Zmiana w bramce Cracovii.

6'

Będzie zmiana, na boisko wejdzie Marcin Skrzeszewski. Fatalny początek meczu dla Cracovii!

4'

Szeliga już wstał, ale sytuacja Pilarza wygląda kiepsko. Czy będzie potrzebna zmiana?

4'

Na boisku leżą Szeliga i Pilarz, którzy zderzyli się po ostatniej akcji.

3'

Flota idzie za ciosem, szarża Niedzieli, ale poradził sobie Pilarz.

3'

GOOOOL!!! Fantastyczne wykonanie rzutu rożnego i Niewiada wolejem kapitalnie wpakował piłkę do bramki z ostrego kąta!!!

3'

Chyła dostał piłkę na 16 metrze i strzelił mocno na bramkę, ale Pilarz fenomenalnie obronił, będzie rzut rożny.

1'

Zaczynamy! Pierwsza piłka dla Floty!

15:30

Ta trybunach kibice gospodarzy dają o sobie znać, Flota będzie mogła liczyć na głośmy doping w dzisiejszym meczu.

15:28

Obie ekipy wychodzą już na murawę stadionu. Za chwilę rozpoczynamy to spotkanie.

15:26

Zawodnicy rezerwowi obu drużyn: Flota Świnoujście: Waśków, Bielecki, Fryc, Shalamberidze, Nnamani, Śpiączka, Protasiewicz. Cracovia: Skrzeszewski, Bernhardt, Puzigaća, Suvorov, Żołądź, Zejdler

15:23

Można zauważyć, iż trener Dominik Nowak wypuścił w bój swoją najlepszą jedenastkę, natomiast trener Wojciech Stawowy dokonał aż trzech zmian w stosunku do ostatniego meczu ligowego w Stróżach. Na boisku zobaczymy Stebleckiego, Danielewicza i Dąbrowskiego. Do rozpoczęcia spotkania pozostało 7 minut, jakie są Wasze typy na wynik spotkania? Piszcie swoje propozycje w komentarzach.

15:18

W poprzedniej rundzie pucharu popularni Wyspiarze pokonali Górnik Zabrze, natomiast Pasy wygrały z Zawiszą Bydgoszcz. Oba te mecze dostarczyły kibicom dużych emocji, miejmy nadzieje, że dzisiaj także piłkarze pokażą ciekawe akcje i przede wszystkim sporą ilość goli.

15:10

Mimo, iż w tym spotkaniu zagrają dwaj przedstawiciele I ligi można oczekiwać wielkich emocji. Po 10 kolejkach ligowych Flota jest liderem tabeli, natomiast Cracovia zajmuje 4 miejsce, co więcej obie drużyny spotkają się ponownie w Świnoujściu już 20 października.

15:08

Witamy na relacji Live z meczu 1/8 finału Pucharu Polski. W Świnoujściu zmierzy się miejscowa Flota z Cracovią. Jest to przedostatni mecz tej fazy rozgrywek i już dziś około godziny 20.30 po spotkaniu Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk będziemy znali komplet ćwierćfinalistów. Początek spotkania już za nieco ponad 20 minut.