Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 3
Polonia BytomPolonia Bytom
93'

Koniec meczu. Polonia Bytom wywozi ze Stróż 3 punkty po dobrym meczu, pokonując gospodarzy 1:3.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Szymon Gruca ukarany żółtą kartką.

81'

Dawid Krzemień sam na sam z Lisakiem, lecz ten drugi górą.

76'

Składną akcję gości kończy celny strzał Krzemienia i Polonia zasłużenie prowadzi 1:3!

70'

Niane dopadł do piłki na 20 metrze, mocno uderzył, lecz piłka poszybowała wysoko nad bramką gości.

68'

Jacek Broniewicz zmylił Lisaka i pewnie wykorzystał rzut karny.

67'

Rzut karny dla Polonii!

66'

Damian Jaroń w miejsce Kamila Białkowskiego

62'

Mocny strzał Stefanika z okolic 20 metra, jednak golkiper przyjezdnych złapał futbolówkę.

61'

Strzał Cichego po wrzutce z wolnego Arłukowicza, lecz Mika interweniuje.

58'

Brzydki faul na Stefaniku i Płókarz ogląda czerwoną kartkę. Polonia będzie kończyła w dziesięciu.

54'

Krystian Pieczara dostał długie podanie na prawej flance, lecz jego dogranie w pole karne pozostawia wiele do życzenia. Od bramki Mika.

50'

Bardzo spokojnie rozpoczęły obie drużyny, dłużej przy piłce utrzymuje sie Polonia.

47'

Od drugiej połowy pojawiła się niewielka grupa kibiców z Bytomia.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Tym razem zaczynają gopodarze.

17:47

Do przerwy Kolejarz stróże remisuje na własnym stadionie z Polonią Bytom 1:1. Pomimo dwóch bramek spotkania toczy się w wolnym tempie, także jego poziom nie powala na kolana. Zapraszam za około kwadrans.

46'

Ostatni gwizdek arbitra w pierwszej połowie.

45'

Pierwsza połowa potrwa dłużej o jedną minutę.

44'

Zmiana w zespole Kolejarza. Schodzi kontuzjowany Giesa, w jego miejsce Janusz Wolański.

43'

Dobre wrzucenie Arłukowicza w pole karne, lecz bez efektu w postaci zagrożenia dla bramki Miki.

41'

Żółtą kartką ukarany Jacek Broniewicz, za ostry faul na Giesie.

40'

Od momentu wyrównania wieje nudą na boisku. Nic ciekawego nie ma miejsca, toczy się walka głównie w środku pola.

34'

Groźny strzał Stefanika z prawego narożnika pola karnego, lecz Mika dobrze interweniował.

31'

Ożywiło nam się nieco widowisko w Stróżach. Każda z drużyn co chwile zagraża swojemu przeciwnikowi.

29'

Po wrzutce Cichego, jeden z defensorów gości za krótko wybił piłkę przed pole karne, dopadł do niej Bocian, i bez zastanowienia kropnął w bramkę Miki, trafiając w samo okienko! Piękny gol.

27'

Mamy wyrównanie! Łukasz Bocian!

24'

Marcin Stefanik, za faul w środku pola.

24'

Gospodarze zostali chyba jeszcze w szatni. Dawid Krzemień wpadł w pole karne, żaden z obrońców gospodarzy nie potrafił wybić piłki. Po chwili do wrzutki Bartłomieja Setlaka doszedł niepilnowany Płókarz i pokonał Lisaka.

20'

To się musiało tak skończyć! 1:0 prowadzi Polonia Bytom!

16'

Zakotłowało się pod polem karnym gospodarzy, lecz defensorzy Kolejarza wybili piłkę. Trzeba przyznać, że to Polonia jak na razie dłużej utrzymuje się przy piłce. Gospodarze nie pokazali jeszcze nic ciekawego.

13'

Z piłki sytuacyjnej piekielnie mocno uderzył Adrian Laskowski, lecz niecelnie.

10'

Dawid Krzemień ładnie przedarł się lewym skrzydłem, lecz dośrodkował wprost w ręce Lisaka.

8'

Tempo gry jak na razie słabe, żadna z drużyn nie kwapi się do zastosowania pressingu czy szybciego dojścia do przeciwnika.

6'

Robert Trznadel zagrał wzdłuż linii pola karnego i mało brakowało a dopadł by do niej Gryźlak. Stanąlby wówczas oko w oko z Miką.

5'

Damian Michalik faulowany w niebezpiecznej odległości od bramki Lisaka. W konsekwencji rzut wolny dla gości. Z rzutu wolnego uderzał Szkatuła lecz Lisak był na posterunku i wybił piłkę na rzut rożny.

3'

Pierwsza ofensywna akcja gości, lecz Niane wyjaśnia sytuację i wybija piłkę z dala od pola karnego.

1'

Zaczynamy! Od środka Polonia Bytom.

16:57

Arbiter z Warszawy, Pan Marek Karkut wyprowadził właśnie obie jedenastki na murawę.

16:35

Rezerwowi Polonii Bytom: Rafał Maścibrzuch, Bartosz Nowak, Robert Wojsyk, Kamil Banaś, Kamil Walesa, Damian Jaroń, Maksym Pokotyliuk.

16:31

Ławka rezerwowych gospodarzy: Konrad Forenc, Szymon Gruca, Marcin Zarychta, Maciej Kowalczyk, Janusz Wolański.

16:28

Zawodnicy obu ekip są już na rozgrzewce. Do rozpoczęcia spotkania już jedynie pół godziny. Jak na razie, stadion w Stróżach świeci pustkami.

16:11

Drużyna Przemysława Cecherza zajmuje aktualnie 10 miejsce, z dorobkiem 47 punktów na koncie. Ich dzisiejsi rywale z Bytomia to ostatnia drużyna ligowej tabeli, pogodzona już od wielu kolejek z degradacją do 2.ligi. Jest to, jak kilka meczów z tej kolejki, mecz o "pietruszkę", gdyż żadna z drużyn nie gra już o nic istotnego. Nie oznacza to oczywiście, że zabraknie w nim walki, o co jesteśmy spokojni.

16:02

Witam serdecznie z deszczowych Stróż i zapraszam na relacje LIVE ze spotkania pomiędzy Kolejarzem Stróże a Polonią Bytom. Pierwszy gwizdek sędziego Marka Karkuta za około 60 minut.