Sędzia nie uznaje gola dla Stomilu! Kontrowersyjna decyzja arbitra.

Dwa rzuty rożne egzekwowali gracze Polonii, ale bez zagrożenia dla Skiby.

85'

Kaźmierowski po dograniu z kornera główkował tuż obok słupka!

83'

Który to już raz piłka w polu karnym bytomian zagrywana do nikogo. Nie ma kto wykończyć akcji w zespole gospodarzy.

80'

Ostatnia zmiana w Polonii. Wchodzi Paweł Odrzywolski. To koniec meczu dla Damiana Jaronia.

78'

Stomil dominuje, Stomil dłużej utrzymuje się przy piłce. Bytomianie uważnie spisują się w defensywie, nie popełniają niewymuszonych błędów. Przy takiej postawie obu drużyn ciężko o bramki.

76'

Pusty przelot piłki po dośrodkowaniu Kaczmarka z rzutu rożnego...

74'

Jedna z nielicznych ofensywnych akcji Polonii po przerwie. Bardzo niecelnie uderzał wprowadzony Wojsyk.

72'

Dobra akcja gospodarzy, główkował Kaźmierowski, ale nadal nie ma gola.

70'

Ostatnie 20 minut przed nami. Czy obejrzymy dzisiaj bramki w Olsztynie?

68'

Żółtym kartonikiem ukarany Paweł Głowacki.

66'

...oraz Robert Wojsyk za Bartosza Nowaka.

66'

Kolejne zmiany. Szymon Kaźmierowski za Piceluka...

64'

Odpowiada zmianą Kaczmarek. Plac gry opuszcza Kun, w jego miejsce Paweł Łukasik.

62'

Były blisko! Nieznacznie pomylił się Dawid Michalak.

59'

Mamy zmianę. Kamil Walesa zastępuje Dawida Krzemienia.

56'

Ucieka czas gospodarzom, którzy jeśli myślą o utrzymaniu, muszą powalczyć o komplet punktów z czerwoną latarnią.

54'

Bardzo aktywny jest dzisiaj Suchocki, gorzej z precyzją. Kolejne uderzenie piłkarza Stomilu przechodzi wysoko nad poprzeczką.

52'

Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu w pole karne wybił piłkę na korner bramkarz Polonii.

49'

Z rzutu wolnego uderzał Kaczmarek, ale nie był w stanie zaskoczyć Miki. Spokojna interwencja bramkarza Polonii.

47'

Damian Jaroń ogląda pierwszą żółtą kartkę w meczu.

46'

Początek drugiej połowy. Gramy!

45'

Koniec pierwszej części. Jak na razie bramek nie oglądaliśmy. Wracamy za kwadrans.

45'

Bardzo niecelne uderzenie Suchockiego, który przeniósł piłkę nad poprzeczką w dogodnej sytuacji.

42'

Nudno zrobiło się w ostatnich minutach. Oba zespoły bez żadnej sytuacji podbramkowej. Oglądamy dużo walki w środku pola.

38'

Nie mają pomysłu na zaskoczenie bytomian piłkarze Stomilu. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka najbardziej liczą na stałe fragmenty.

35'

Inicjatywa nie zmienia się: to Stomil jest stroną wyraźnie dominującą. Goście liczą na defensywę i od czasu do czasu upatrują swojej szansy w kontrataku.

32'

Jeszcze jedna próba Jeglińskiego, ale bez problemu interweniował golkiper gości.

28'

Spadło nieco tempo spotkania. Jak na razie Stomil nie jest w stanie przełamać muru Polonii.

26'

Ależ blisko gola dla Stomilu! Po rzucie rożnym główkował Łukasz Jegliński, a futbolówkę z linii bramkowej wybił jeden w obrońców Polonii.

24'

Indywidualna akcja Suchockiego, który wbiegł w pole karne, po czym piłkę wyłuskał mu Mika.

22'

Jeszcze jedno uderzenie gracza z Bytomia, pewnie interweniuje Skiba. Polonia jednak potrafi być groźna.

20'

Piłka z lewej strony trafiła w pole karne do Dawida Jarki, który przegrał pojedynek z bramkarzem!

16'

Bytomianie głównie udzielają się w defensywie, ich zespół jeszcze bez strzału na bramkę.

14'

Futbolówka wycofana na linię pola karnego do Pawła Kaczmarka, którego uderzenie z najwyższym trudem obronił Mateusz Mika!

11'

W kolejnej, podobnej sytuacji zablokowany w polu karnym gości zawodnik Stomilu.

8'

Gospodarze zdecydowanie atakują, wywalczyli do tej pory kilka rzutów rożnych z których na razie nie stworzyli zagrożenia.

5'

Spore zamieszanie w polu karnym gości, piłka trafiła pod nogi aktywnego Suchockiego, który uderzył bardzo niedokładnie.

2'

Łukasz Suchocki wpadł w pole karne, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

1'

Zaczynamy.

16:57

Zawodnicy wychodzą już na boisko. Za kilka minut pierwszy gwizdek Szymona Lizaka.

16:43

Sporym osłabieniem gospodarzy jest na pewno brak lidera zespołu - Grzegorza Lecha, który nie zdążył wyleczyć urazu.

16:42

Rezerwowi Polonia: Rafał Maścibrzuch, Paweł Odrzywolski, Robert Wojsyk, Kamil Walesa, Norbert Radkiewicz.

16:42

Rezerwowi Stomil: Michał Leszczyński, Tomasz Strzelec, Arkadiusz Mroczkowski, Michał Glanowski, Szymon Kaźmierowski, Paweł Łukasik, Karol Żwir.

16:40

Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. Na trybunach powoli gromadzą się kibice. Pogoda zrobiła się całkiem niezła, najważniejsze że już nie pada.

16:32

Forma obu zespołów wydaje się być wysoka. Poprzednie mecze Stomilu i Polonii zakończyły się sporymi niespodziankami. Olsztynianie pokonali na wyjeździe Flotę Świnoujście (1:0), a bytomianie rzutem na taśmę urwali punkt GKS-owi Katowice.

16:28

Bytomianie już raczej pogodzeni są ze spadkiem. Co więcej, mają nadzieję, że uda im się dograć ten sezon do końca. W zupełnie innej sytuacji jest Stomil, który dzięki znakomitej postawie na wiosnę zbliżył się już do bezpiecznej pozycji na zaledwie 1 punkt. Jeśli olsztynianie poważnie myślą o pozostaniu w 1. lidze, bezwzględnie dzisiejsze spotkanie muszą wygrać.