Koniec spotkania! Arka pewnie pokonała Polonię 3:1!

Jest honorowa bramka dla Polonii! z rzutu karnego gola zdobył Jarka!

Cztery minuty doliczone

88'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył jeszcze Kuklis.

88'

Część kibiców już opuściła stadion. Nudna końcówka meczu, zupełnie brakuje emocji po bramce na 3:0.

86'

Za faul drugą żółtą kartką ukarany Odrzywolski

86'

Rzuchowski zmieniony przez Pietkiewicza

83'

Ostatnia zmiana w Polonii. Nowak w miejsce Krzemienia.

79'

Mecz zrobił się bardzo słaby. Na boisku nie dzieje się praktycznie nic godnego odnotowania. Nie zawodzą jedynie kibice, którzy prowadzą gorący doping od pierwszych minut meczu.

78'

Schodzi Radzewicz, w jego miejsce Rafał Grzelak.

73'

Mika interweniował po strzale z rzutu wolnego Radzewicza.

70'

Polonia próbuje wykorzystać grę w przewadze, ale nie bardzo ma do tego środki. Na razie nic z prób ataków gości nie wynika.

68'

Kuklis w miejsce Da Silvy

68'

67'

Jarka ukarany żółtą kartką za faul.

66'

Krzemień zmienia Wojsyka.

63'

Ciesząc się z gola Surdykowski pokazał "gest Kozakiewicza" i dostał drugą żółtą, a co za tym idzie czerwoną kartkę!

62'

Bardzo biernie przy bramce zachowała się obrona bytomian. Po dograniu z prawego skrzydła Marcusa zupełnie nie pilnowała Surdykowskiego, który z bliska pokonał Mikę. Polonia na kolanach.

62'

Surdykowski podwyższa na 3:0!

60'

Bardzo niepewnie gra dzisiaj Mika! Wyszedł teraz do piłki, która odbiła się przed nim i przelobowała go. Na szczęście bramkarz Polonii zdołał ją dogonić przed rywalem!

59'

Rozkręca się teraz Arka i odważniej atakuje. Na razie bez efektu, ale możemy spodziewać się kolejnych bramek.

56'

Błąd Miki przed polem karnym. Bramkarz stracił piłkę w dryblingu, ta trafiła do Szwocha, który zdobył gola, który odbiera Polonii nadzieję na jakąkolwiek zdobycz punktową.

55'

Gooool! Szwoch na 2:0!

54'

Cały czas oglądamy w Gdyni słabe widowisko. Nie bardzo można nawet opisywać składne akcje zespołów, należałoby się wręcz skupić na popełnianych błędach.

52'

Niecelnie nad bramką uderzał Tomasik.

48'

Mika miał pierwszą okazję do interwencji. Od ataku rozpoczęła drugą część gry Arka.

46'

Białkowski wchodzi w miejsce Walesy

46'

Początek drugiej połowy.

19:52

W pierwszej połowie Arka miała duże problemy z wymianą kilku podań. Mecz momentami usypiał, a niedokładność raziła w oczy. Gospodarze zagrożenie stwarzali głównie po stałych fragmentach gry. Aktywny był Tomasik. Polonia groźnie kontratakowała i miała swoje okazje. Kiedy wydawało się, że na przerwę zespoły zejdą przy bezbramkowym remisie, na listę strzelców, po raz czwarty w sezonie, wpisał się Marcin Radzewicz, wykańczając jedyną koronkową akcję Arki w pierwszej połowie.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Żółta kartka dla Odrzywolskiego za faul

43'

Gooool! Arka wymieniła w końcu kilka podań, piłkę w polu karnym dostał Radzewicz i z 12 metrów umieścił piłkę w górnym rogu bramki.

40'

Żółta kartka dla Da Silvy

39'

Bardzo niecelnie uderzył teraz z dystansu Rzuchowski, trafiając w trybuny. Strzały z dystansu wydają się być jedynym pomysłem na stworzenie zagrożenia pod bramką.

36'

Słaby mecz oglądamy dzisiaj w Gdyni. Zdecydowanie nie jest to poziom 1 ligi. Arka stara się grać, ale nie jest w stanie wymienić kilku celnych podań i szybko gubi piłkę. Gościom w to graj, bo dla nich taki poziom, to normalka.

35'

W grze obu zespołów na razie sporo niedokładności. Tak jakby rywale nie chcieli sobie za bardzo zrobić krzywdy. W końcu to mecz przyjaźni.

32'

Krajanowski dobrze przerwał teraz akcję wychodzącego z kontrą Szkatuły.

30'

Żółta kartka dla Surdykowskiego za faul.

27'

Doskonała okazja da Silvy, po dośrodkowaniu Szwocha. Mika bardzo dobrze sparował piłkę na rzut rożny.

25'

Żółta kartka dla Walesy

23'

Po akcji Polonii i wrzutce w pole karne niepilnowany Jarka posłał piłkę tuż nad poprzeczką! Było groźnie!

20'

Tomasik groźnie uderzył zza pola karnego, ale piłka minęła bramkę o pół metra.

17'

Rzuchowski próbował akcji indywidualnej, ale stracił piłkę w polu karnym

15'

Faulowany przed polem karnym da Silva. Szwoch uderzył w sam środek bramki. Jest jednak pierwszy celny strzał Arki.

12'

Od początku zdecydowanie w ataku jest Arka. Aktywni są Marcus i Radzewicz, ale na razie nie udaje się oddać celnego strzału/

8'

Pietrycha nie popisał się teraz siłą uderzenia, ale piłkę musiał łapać Szromnik.

7'

Ławka rezerwowych Polonii: Maścibrzuch, Białkowski, Grzybek, Krzemień, Nowak, Pokotyluk i Radkiewicz

7'

Ławka rezerwowych Arki: Miszczuk, Detlaff, Grzelak, Kubowicz, Kuklis, Pietkiewicz i Zwoliński

6'

Na trybunach jest dzisiaj około 2000 widzów. Kibice Arki głośno dopingują zespół.

5'

Próbował uderzać Sobieraj, ale został zablokowany. Dobitka Tomasika była niecelna

3'

Polonia zdecydowała się na strzał z dystansu, ale obok słupka.

1'

Początek meczu. Od środka Polonia

18:59

Piłkarze wychodzą już na boisko, za moment początek spotkania.

18:36

Wspomnieć należy, że kibice obu drużyn darzą się sympatią, więc mamy do czynienia z meczem przyjaźni.

18:35

Arka z kolei tradycyjnie, w swoim stylu, funduje kibicom prawdziwą sinusoidę w trakcie tej rundy i całego sezonu. Po całkiem niezłym początku, czyli wygranej na inaugurację wiosny z Wartą i promyczku nadziei na to, że można coś jeszcze ugrać po meczu z Cracovią, przyszedł prawdziwy zastój. W siedmiu meczach rundy wiosennej bilans żółto-niebieskich to: 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Czarę goryczy przelała zeszłotygodniowa klęska, z Flotą.

18:30

Zacząć warto od podstawowych liczb. Polonia w tym sezonie wygrała... jeden mecz. Jest to zatrważająca statystyka, nawet jak na 1. ligę. W 23 kolejkach tylko raz zawodnicy z Bytomia cieszyli się z trzech punktów i zaledwie 14 razy z gola.

18:27

Jedynym faworytem tego spotkania może być zespół gospodarzy. Polonia walczy już tylko o godne pożegnanie się z pierwszą ligą. Po ostatniej porażce z Okocimskim Brzesko u siebie trener Trzeciak zdecydował się na kilka roszad w składzie. Nie ma jednak za bardzo w kim wybierać, więc trudno spodziewać się, że przyniesie to jakiś bardzo pozytywny rezultat.

18:25

Witamy w relacji na żywo z Gdyni, gdzie miejscowa Arka podejmie absolutnego outsidera rozgrywek pierwszej ligi, Polonię Bytom.