Niedziela, 21 kwietnia 2013, godz. 14:00
93'

Koniec meczu. Polonia w słabym stylu uległa Okocimskiemu 0:3

92'

92'

Dwie zmiany w Okocimskim na koniec meczu. Na boisku pojawiają się Pyciak i Cegliński, którzy zmieniają

91'

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

91'

Trwa kopanina na boisku, a kibice Polonii szyderczo śpiewają "Que sera sera, Polonia trzy punkty ma".

88'

Po kolejnym rzucie rożnym Polonii w polu karnym zablokowany został Setlak.

86'

Po rzucie rożnym źle piłkę piąstkował Kozioł, ta spadła pod nogi Walesy, który w idealnej okazji uderzył obok słupka.

85'

Walesa miał doskonałą okazję na bramkę honorową, ale świetną interwencja popisał się Kozioł.

84'

Polonia zdołała wymienić kilka podań i do okazji strzeleckiej doszedł Białkowski, ale huknął nad poprzeczką.

82'

Rzut wolny dla Polonii z lewej strony, ale bardzo źle wrzucał piłkę Setlak.

80'

Dwa rzuty rożne dla Polonii, oczywiście bez efektu.

79'

Po rzucie rożnym z metra od ziemi głową uderzył Jarka, tak że piłka przeleciała nad poprzeczką/

78'

983 osoby oglądają dzisiejszy mecz. To mniej niż impreza masowa! Jeśli tak dalej pójdzie, Polonia nie będzie występować z wnioskiem o organizację imprezy masowej - zaoszczędzi na ochronie!

77'

Zmiana w Okocimskim. Flis melduje się na boisku w miejsce Ogara.

74'

Kolejne uderzenie na bramkę Polonii. Tym razem po strzale sprzed pola karnego Niechciała piłkę musiał złapać Mika.

73'

Po dalekiej wrzutce z rzutu wolnego zupełnie (!) niekryty w polu karnym Smółka uderzył głową piłkę, która trafiła prosto w poprzeczkę. Obrona się przyglądała, a Mika stał jak wryty. Polonia nie gra dziś zupełnie nic.

70'

Po wrzutce z kornera piłka uderzona ponad bramką gości.

69'

Wojsyk próbował dojść do dogodnej sytuacji strzeleckiej, ale w porę powstrzymał go Byrtek. Rzut rożny.

68'

Rzut rożny dla Polonii. Dośrodkowanie na krótki słupek, ale piłka szybko wybita.

67'

Okocimski wywalczył rzut rożny z prawego narożnika. Wrzucał piłkę Litwiniuk, wypiąstkował ją Mika, a nad bramką odbitą piłkę uderzył Kucharski.

65'

Polonia Bytom - Okocimski BrzeskoPolonia Bytom - Okocimski Brzesko

61'

Wojcieszyński musi uważać. Ma już na koncie żółtą kartkę. a teraz znowu faulował. Po wrzutce z rzutu wolnego Białkowski starł się w walce o piłkę z Koziołem, ale górą bramkarz Okocimskiego.

58'

Po wrzutce Litwiniuka z rzutu wolnego piąstkował Mika. Polonia gra beznadziejnie, Okocimski w ataku.

55'

Już jest po meczu. Najpierw po zamieszaniu w polu karnym obrońcy Polonii wybili piłkę na rzut rożny, a po wrzutce z kornera strzałem przy słupku Kucharski pokonał Mikę.

53'

Okocimski

52'

Ostatnia zmiana w Polonii. Sachę zmienił Wojsyk.

51'

Początkowy animusz gospodarzy w drugiej połowie już chyba opadł. Gra toczy się w środku pola, a ataki próbują wyprowadzać "Piwosze".

48'

Kowalski z prawej strony dośrodkował dobrze w pole karne, ale piłkę wyłapał Mika.

47'

Polonia rozpoczęła mecz od ataków. Nadzieja bytomian w tym, że Okocimski nie raz już w tym sezonie prowadził, a kompletu punktów nie wywalczył.

46'

W przerwie Nowaka zmienił Walesa.

46'

Drugą połowę od środka rozpoczęli goście.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głowa tuż nad bramką główkował Kucharski.

43'

I ponownie interweniował Mika. Tym razem piąstkował po dośrodkowaniu z kornera.

43'

Po dalekiej wrzutce Kowalskiego głową uderzył Kucharski, ale na rzut rożny sparował Mika.

42'

Żółta kartka dla Jaronia, który faulem zatrzymał akcję aktywnego dzisiaj Kowalskiego.

40'

Bartosz Nowak dwukrotnie uderzał na bramkę z linii pola karnego, ale w obu przypadkach został zablokowany.

39'

Ogar powalczył o piłkę z Miką, ale bramkarz Polonii zdołał ją zaasekurować aż za linię końcową.

37'

Białkowski wywalczył kolejny rzut rożny dla Polonii w lewym narożniku.

36'

Po podaniu Kowalskiego w pole karne z lewej strony wrzucił piłkę Niechciał, ale wybili ją obrońcy.

34'

Kolejne rzuty rożne Polonii nie przynoszą efektu. Trzeba przyznać jednak, że wykonują ich sporo.

34'

Michalik schodzi z boiska. W jego miejsce Pietrycha.

31'

Po beznadziejnie rozegranym rzucie wolnym Polonii goście wyszli z kontrą. Kowalski znalazł sobie miejsce do strzału i mocno uderzył w środek bramki, gdzie piłkę zatrzymał Mika.

30'

Po raz pierwszy odezwali się kibice gości, którzy dali znać o swojej obecności z sektora przyjezdnych.

29'

Rzut rożny dla Okocimskiego, Dorzucał Nowak, ale piłka szybko wybita.

27'

Żółta kartka dla Odrzywolskiego. Rzut wolny dla Okocimskiego, ale po wrzutce w pole karne wybija piłkę Setlak.

27'

Kolejny korner dla Polonii, ale ponownie nic z niego nie wynika. Przy piłce Okocimski.

26'

Niechciał wrzucił piłkę z autu w pole karne, Smółka przedłużył jej lot, minął się z nią Mika, ale nie znalazł się nikt, kto zamknął by akcję.

25'

Rzut rożny dla Polonii. Głową piłkę wybili obrońcy, a szarżę z kontrą Nowaka wybiciem piłki na aut przerwał Banaś.

23'

Rzut wolny dla Okocimskiego na połowie Polonii. W pol karne dorzucał Kowalski, a na rzut rożny piłkę wybił Odrzywolski. Po wrzutce z kornera faulowany we własnym polu karnym zawodnik Polonii, a za dyskusje Komon otrzymuje żółtą kartką

21'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłkę z rąk wypuścił Mika, ale nie skorzystał z prezentu Okocimski.

20'

Sprzed pola karnego groźnie uderzył Wojcieszyńki i Mika sparował piłkę na rzut rożny.

17'

Niewiele dzieje się na boisku. Mecz bardzo szybko potoczył się po myśli Okocimskiego i goście nie muszą teraz forsować tempa. Polonia próbuje odpowiedzieć, ale brak jej umiejętności i motywacji.

14'

Ostre wejście Wojcieszyńskiego i żółta kartka dla zawodnika Okocimskiego.

12'

Rzut rożny dla Polonii. Wyszła kontra Okocimskiego, ale zagranie Kowalskiego w pole karne przechwycił Mika.

11'

Kolejna akcja Okocimskiego, ale tym razem Smółka za mocno zagrywał do Ogara i od bramki Mika.

9'

Po dośrodkowaniu z prawej strony obrońcy Polonii mieli problem z wybiciem piłki. Najlepiej w zamieszaniu odnalazł się Tomasz Ogar, który z bliska pokonał Mikę.

9'

Błąd defensywy Polonii i bramkę na 2:0 w zamieszaniu zdobył Ogar!

6'

Przed okazją stanął teraz Sacha. ale za długo przyjmował piłkę w polu karnym i nie zdołał oddać strzału.

5'

Znowu było blisko! Tym razem Kowalski uderzył z rzutu wolnego, ale piłka wylądowała wprost w rękach Miki.

4'

Fatalny początek Polonii, która straciła bramkę w pierwszej akcji pod swoim polem karnym. A teraz kolejny rzut wolny pod polem karnym gospodarzy! Tym razem z jeszcze lepszej pozycji.

3'

Ależ bramka Okocimskiego! Z rzutu wolnego przepięknie przymierzył Litwiniuk i trafił w samo okienko!

2'

Pierwsza okazja dla Polonii. Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony w pole karne, ale wybite przez obrońców.

1'

Od środka rozpoczęła Polonia.

14:00

Polonia - Okocimski

13:59

Oba zespoły wychodzą już na murawę. Polonia w niebiesko-czerwone pasy, Okocimski w białych koszulkach i zielonych spodenkach, Krótko mówiąc - tradycyjnie.

13:53

Na trybunach na razie niezbyt wielu kibiców. Pora dnia nie sprzyja jak też i stawka spotkania. Z meczu na mecz, mimo poprawy pogody, raczej kibiców przybywać nie będzie.

13:50

I koniec rozgrzewki, oba zespoły schodzą już do szatni, na płycie zostało tylko po kilku rezerwowych.

13:45

Pogoda dzisiaj bardzo dobra do gry, w końcu w Bytomiu mamy prawdziwą wiosnę. Miejmy nadzieję, że piłkarze dostosują się do warunków. Na razie trwa rozgrzewka obu ekip. Piłkarze Okocimskiego ćwiczą uderzenia, wychodzi im to całkiem nieźle.

13:40

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Mieczkowski, Cegliński, Jacek, Wieczorek, Flis, Darmochwał i Pyciak.

13:40

Ławka rezerwowych Polonii: Maścibrzuch, Grzybek, Wojsyk, Walesa, Radkiewicz, Pietrych i Krzemień.

13:35

13:30

Witamy w relacji na żywo ze spotkania w Bytomiu, gdzie Polonia podejmie Okocimskiego Brzesko. Oba zespoły walczą o utrzymanie, chociaż realne szanse na to mają jeszcze raczej tylko goście. Niemniej liczymy na emocjonujące spotkanie.