Koniec meczu! Polonia niespodziewanie, ale zasłużenie pokonała Flotę 2:1!

Kolejna sytuacja sam na sam Polonii zmarnowana!

Kolejny raz po lekkim strzale głową piłkę pewnie łapie Mika

Aż pięć minut doliczył sędzia do pierwszej połowy.

90'

Agresywny i zadziorny Śpiączka ukarany żółtą kartką.

89'

Flota rzuciła się teraz do desperackich ataków. Na razie szczęśliwie, ale skutecznie obrona Polonii. A na boisku leży kolejny zawodnik gospodarzy.

87'

Żółta kartka dla Pietrychy

85'

Sam na sam z bramkarzem wyszedł teraz Białkowski, ale uderzył tuż obok słupka. To już kolejna zmarnowana setka gospodarzy.

83'

Ależ teraz okazję zmarnował Szkatuła, który dostał piłkę sam na sam z bramkarzem, ale przyjmował ją tak długo, że nie zdołał oddać celnego strzału.

81'

Na meczu pojawiło się dzisiaj 1130 kibiców.

80'

Ależ Jarka ma dzisiaj pecha. Po ładnej zespołowej akcji napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Kasprzik był lepszy w tym pojedynku.

79'

Z autu na wysokości pola karnego Polonii wrzucał Jasiński, a strzał głową oddał Nnnamani.

76'

Już gramy. Tylko jeden z zawodników opatrywanych nie wrócił jeszcze na boisko. Sachę zmienił Szkatuła.

75'

Trzech piłkarzy Polonii ucierpiało w poprzedniej akcji! Wszyscy opatrywani! Przerwa w grze.

74'

Dwie doskonałe okazje! Najpierw Jarka sam na sam uderzył w Kasprzia, a po chwili Białkowski uderzył tuż nad poprzeczką.

73'

Spięcie na boisku. Rozpędzony Śpiączka wpadł z impetem na trzymającego już piłkę Mikę. Bramkarz Polonii ruszał już w stronę zawodnika Floty, ale ten szybko się wycofał.

70'

Kontaktowa bramka dla Floty. Przyspała obrona, a do wrzuconej w pole karne piłki wyszedł Śpiączka i pokonał Mike

69'

Nnamani zmienia Udarevicia.

68'

Nowak padł podcięty w polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego. Kontrowersyjna sytuacja.

65'

Nowak dostał ładne podanie od Pietrychy, wyszedł sam na sam z Kasprzikiem i pięknie go przelobował. Teraz Polonii zwycięstwo chyba się już nie wymknie/

65'

Tym razem jest już 2:0! Nowak przelobował bramkarza!

64'

Białkowski indywidualnie przedarł się pod pole karne, ale zamiast oddać piłkę do Jarki, sam zaczął dryblować, niemal tracąc piłkę. W końcu trafiła ona na wolne pole do Sachy, który w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza

62'

Wrzesień dograł do Aleksandra, ten szukał kolegów w polu karnym, ale piłkę przejął Mika.

61'

Po dośrodkowaniu z lewej strony Banaś zgrał głową piłkę do Jarki, którego strzał z kilku metrów na rzut rożny sparował bramkarz! Po kornerze ponownie niebezpiecznie zrobiło się w polu karnym Floty, ale obrońcy poradzili sobie z zagrożeniem.

59'

W odpowiedzi Polonii dwukrotnie zabrakło zdecydowania w ataku i obrońcy przejęli piłkę.

58'

Ależ okazja Floty! W idealnej sytuacji strzał Śpiączki wybronił ładną paradą Mika! Po rzucie rożnym bramkarz Polonii ponownie przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzał egłową Śpiączki! Po kolejnym rzucie rożnym w zamieszaniu w polu karnym piłkę tuż przy linii bramkowej przejął ponownie Mika! Bytomianie muszą dziękować swojemu golkiperowi!

56'

Zmiana także we Flocie. Mysiaka zastąpił Śpiączka

55'

Zmiana w Polonii. Jaroń zmieniony przez Banasia.

52'

Po kolejnym ataku Flota wywalczyła rzut rożny. Polonia skupia się na razie na defensywie.

50'

Wrzutka z prawej strony w pole karne, ale Broniewicz uprzedził Aleksandra.

48'

Flota stara się atakować od początku drugiej połowy, ale na razie radzą sobie obrońcy gospodarzy.

46'

Od środka drugą połowę rozpoczęła Polonia

46'

W przerwie Wrzesień zmienił Gilewicza.

47'

Koniec pierwszej połowy. Na razie Polonia niespodziewanie, ale w pełni zasłużenie prowadzi z liderem Flotą Świnoujście 1:0. Kibice mają na razie powody do świętowania.

46'

Jarka znowu pokazał się z dobrej strony, czego nie robił przez całą połowę. Tym razem wywalczył rzut rożny w narożniku. Źle wykonał go Setlak, ale i tak udało się Polonii przejąć piłkę, ta trafiła z powrotem do Setlaka, który z pola karnego próbował dośrodkować wzdłuż bramki, ale wywalczył tylko kolejny korner.

45'

Rzut wolny dla Floty, która w końcówce zepchnęła gospodarzy do obrony. Wrzutkę Stasiaka wybił głową obrońca i Polonia wyszła z kontrą. Ładnie lewą stroną poszedł Białkowski, po zagraniu piętą Jarki, ale dograną idealnie w pole karne piłkę wybił na aut obrońca.

42'

W końcu dobra akcja Floty. Po akcji środkiem pola wrzucał piłkę Gilewicz, a akcji nie domknął Aleksander, nie sięgając piłki ślizgiem tuż przed bramką.

40'

Dobra interwencja Trznadla w obronie. Po chwili wyszła kontra Polonii. Z piłką dryblował długo Białkowski, w końcu padł jak długi w polu karnym, ale o karnym nie było mowy. Na jego szczęście nie było też żółtej kartki.

38'

Flota próbowała stworzyć teraz zagrożenie, ale przychodzi jej to topornie. Wrzutkę wzdłuż linii końcowej wyłapał Mika.

36'

Flota nie przypomina dzisiaj zupełnie lidera pierwszej ligi. W starciu z outsiderem jest zupełnie bezradna. A Jarka po raz kolejny nie sięgnął do zagranej tuż przed bramkę piłki! Mogło być 2:0!

34'

Polonia rozgrywa najlepszy mecz w sezonie! Teraz po ładnym trójkowym rozegraniu w środku pola z piłką lewą stroną wyszedł Białkowski, ale mając trzech kolegów w polu karnym zagrał za mocno.

31'

Z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkował Białkowski, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Setlak, który zmienił tor jej lotu i zmylił bramkarza!

31'

Gooooooool! Polonia prowadzi 1:0 po rzucie rożnym! Wejście smoka Setlaka

29'

Laskowski nie wrócił już na boisko. W jego miejsce Setlak.

29'

Żółta kartka dla Białkowskiego za faul na Bodzionym

27'

W polu karnym gości przy okazji ucierpiał Laskowski, który trzyma się za lewe kolano. Już zniesiony z boiska, pokazywał, że potrzebna będzie zmiana. Na razie jest opatrywany. To jeden z wyróżniających się w tym meczu zawodników Polonii.

26'

Z prawej strony wrzucał ładnie Białkowski, ale Udarević wybił piłkę na rzut rożny po drugiej stronie. Tym razem wrzutkę Białkowskiego wyłapał Kasprzik.

25'

Poważny błąd popełnił teraz Mika, który wybił piłkę wprost pod nogi Niedzieli, ten jednak fatalnie spudłował na pustą bramkę.

24'

Nowak wrzucił piłkę nad obroną do Jarki, ale ten do niej nie doszedł uprzedzony przez Kasprzika.

22'

Żółtą kartkę w 22. minucie dostał Niedziela za faul. Co ciekawe zawodnik gra z numerem 22. To jednak dzisiaj wyraźnie nie jego minuta.

20'

Na trybunach przybyło nieco kibiców. Trybuny Polonia - Flota

19'

Do odbitej od nogi obrońcy piłki próbował dopaść Jarka, ale nie sięgnął do niej, a okazja była świetna. Tylko rzut rożny, po którym piłka opuściła linię końcową.

17'

Niedziela wrzucał piłkę z prawej strony, nie sięgnął do niej Mika, ale minął się również skaczący Aleksander.

16'

Jedna z nielicznych akcji Floty zakończyła się rzutem rożnym. Wrzucał piłkę Szałek, ale wybili piłkę obrońcy. Ta wróciła do Szałka, którego wrzutkę wyłapał Mika.

14'

Laskowski ucierpiał w jednym ze starć i teraz opatrywany jest poza linią boczną boiska.

13'

Niespodziewanie dotychczas mecz toczy się pod dyktando Polonii. Flota nie miała jeszcze dogodnej okazji, a gospodarze zmarnowali już kilka.

12'

Polonia cały czas w ataku! Teraz po rzucie wolnym do strzału z kilku metrów doszedł Sacha, ale uderzył tuż nad poprzeczką. Do tego był na spalonym!

11'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Laskowski. W polu karnym Floty rozpętało się zamieszanie, ale żaden z Polonistów tego nie wykorzystał. Goście zdołali w końcu wyprowadzić piłkę, ale kontra nie przyniosła efektu.

10'

W dobrej sytuacji strzał Nowaka zablokował Mysiak, kolejny rzut rożny.

9'

Strzał Laskowskiego z dystansu wybił na rzut rożny Kasprzik.

8'

Po dośrodkowaniu Białkowsiego głową piłkę zgrał Jarka, ale Sacha został zablokowany przy próbie uderzenia.

7'

Po błędzie Gilewicza piłkę na lewym skrzydle przejął Jaroń, ale jego wrzutka spod linii końcowej opuściła boisko.

5'

Polonia wyszła z kontrą, Jarka przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, mijając kilku rywali i podał do Nowaka, który sprzed pola karnego uderzył obok prawego słupka. Dobra akcja gospodarzy!

4'

Flota próbowała teraz lewą stroną, Niedziela faulował w ataku. Od rzutu wolnego gospodarze.

3'

Jaroń wrzucał z lewej strony w pole karne, ale wyłapał piłkę Kasprzik..

2'

W ataku Polonia, ale skończyło się na aucie na wysokości pola karnego gości.

1'

Goście dzisiaj w białych koszulkach, gospodarze tradycyjnie w niebiesko-czerwone pasy.

1'

Od środka rozpoczęli piłkarze Floty

12:13

Oba zespoły wychodzą już na boisko. Za chwilę początek spotkania.

12:10

Ławka rezerwowych Polonii: Maścibrzuch, Setlak, Wojsyk, Szkatuła, Płókarz, Banaś i Walesa. Ławka rezerwowych Floty: Kupczanko, Fryc, Nnamani, Nwaogu, Śpiączka, Wrzesień i Zalepa.

12:09

W Bytomiu dzisiaj słonecznie, ale chłodno. Temperatura nieco na plusie, ale trybuny świecą pustkami, a do meczu pozostało nieco ponad pięć minut. Powalającej frekwencji dzisiaj nie będzie.

12:00

Witamy w relacji na żywo z Bytomia, gdzie Polonia podejmie Flotę. Mecz lidera z outsiderem wydaje się mieć jednego faworyta, ale w pierwszej lidze nie raz zdarzały się niespodzianki. Jak będzie dzisiaj? Polonia - Flota