Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
3 : 0
Polonia BytomPolonia Bytom
93'

Koniec spotkania. Termalica rozstrzygnęła losy meczu z Polonią Bytom w drugiej połowie. Dzięki trzem punktom, niecieczanie zbliżyli się do liderującej Floty Świnoujście.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Rybski mógł wpisać się na listę strzelców, ale przymierzył prosto w Mikę!

86'

Karol Piątek zapędził się w okolice pola karnego Polonii, jego mocne uderzenie przeszło tuż obok bramki!

83'

Uspokoiło się spotkanie w ostatnich minutach, w których oglądaliśmy głównie zmiany. Mecz jest już rozstrzygnięty.

78'

Daniel Pietrycha zastępuje Bartosza Nowaka.

77'

Ostatnia roszada w ekipie miejscowych. Damian Piotrowski za Pawlusińskiego.

75'

Krzysztof Kaczmarczyk wchodzi w miejsce Plevy. Przed nami ostatni kwadrans.

69'

Polonia Bytom na kolanach. Kolejną sytuację stworzyli niecieczanie, ale zmarnował ją Pleva.

66'

I jeszcze w Polonii, Mariusz Sacha zastępuje Szkatułę.

65'

W zespole gospodarzy Andrzej Rybski wchodzi za Jareckiego.

64'

Zmiana w ekipie z Bytomia. Michał Płókarz zastępuje Michalika.

63'

GOOOOOOL! Nalepa po raz drugi wpisuje się na listę strzelców!

63'

Będzie rzut karny dla Termaliki!

61'

Ceglarz jak nikt inny zasłużył na gola w dzisiejszym meczu. Osiągnął cel po dośrodkowaniu Plevy i strzale głową.

60'

GOOOOOOOOL!! Już 2:0 dla gospodarzy! Bramkę zdobywa Ceglarz!

56'

Upomniany kartonikiem Kamil Banaś.

55'

Dariusz Pawlusiński ustrzelił poprzeczkę, ale piłkę do siatki dobił Nalepa - nominalny stoper.

54'

GOOOOOOOL!! Jest bramka dla Termaliki! Strzelcem gola Michał Nalepa!

53'

Pierwszą żółtą kartkę w tym meczu ogląda Damian Michalik.

51'

Ależ aktywny jest dzisiaj Ceglarz. Nie boi się uderzeń z dystansu i przed chwilę raz jeszcze próbował w taki sposób wpisać się na listę strzelców. Futbolówka trafiła jednak w gracza Polonii.

46'

Bez zmian w obu zespołach, zaczynamy 2. połowę i czekamy na gole.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek w Niecieczy. Imponuje postawa bytomskiej Polonii, która postawiła trudne warunki faworyzowanej Termalice.

42'

Bytomianie nadal grają odpowiedzialnie. Może się podobać wysoki pressing w ich wykonaniu.

37'

Było niebezpiecznie teraz w polu karnym Termaliki, ale dobrze spisał się Nowak.

33'

100% sytuacja dla Termaliki! Dariusz Pawlusiński przechwycił strzał (?) Ceglarza na 10. metrze, jednak świetną interwencją Mika uratował swój zespół!

30'

Ładna, kombinacyjna akcja gospodarzy, która niecelnym strzałem zakończył Horvath. Coraz groźniej pod bramką Polonii.

26'

Coraz mocniej naciska Termalica. Uderzeniem z dystansu starał się zaskoczyć golkipera Vojtech Horvath. Bezbłędna jednak interwencja Miki.

24'

Jeszcze jedna próba Ceglarza. Mateusz Mika złapał to uderzenie.

22'

W odpowiedzi rzut rożny wywalczyli gracze Jacka Trzeciaka.

20'

Pierwsze celne uderzenie na bramkę zawodników Termaliki. Szczęścia próbował Piotr Ceglarz, ale kąt był zbyt ostry.

17'

Dużo dośrodkowań posyłają gospodarze w pole karne bytomian, ale przytomnie wykopują piłkę za każdym razem piłkarze Polonii.

14'

Nic godnego uwagi nie dzieje się na murawie. Spokojne, leniwe tempo spotkania. Brak dogodnych sytuacji podbramkowych.

12'

Indywidualna akcja Dariusza Jareckiego na lewym skrzydle, ale uderzenie niecelne.

9'

Niecieczanie niespiesznie przedostają się na połowę Polonii i konstruują atak pozycyjny.

6'

Dobrze weszli w mecz goście. Teraz czujność Sebastian Nowaka sprawdził Bartosz Nowak.

3'

Pierwsza dobra interwencja bramkarza Termaliki, który ubiegł Dawida Jarkę.

1'

Pierwszy gwizdek Mariusza Korzeba z Warszawy, gramy!

12:00

Minuta ciszy przed rozpoczęciem spotkania.

11:54

Czekamy na wyjście zawodników na murawę.

11:47

Rezerwowi Polonia: Rafał Maścibrzuch, Robert Wojsyk, Michał Płókarz, Daniel Pietrycha, Mariusz Sacha, Kacper Grzybek, Kamil Walesa.

11:46

Rezerwowi Termalica: Maciej Budka, Damian Skołorzyński, Damian Piotrowski, Krzysztof Lipecki, Krzysztof Kaczmarczyk, Szymon Sobczak, Andrzej Rybski.

11:45

W rundzie jesiennej w Bytomiu zdecydowaną przewagą popisali się podopieczni Kazimierza Moskala, którzy pewnie wypunktowali Polonię 3:0. Przed dzisiejszym spotkaniem nie trudno więc wskazać faworyta. Podopieczni Kazimierza Moskala zajmują obecnie 3. miejsce w tabeli plasując się za Flotą i Cracovią, które już rozegrały swoje mecze w tej kolejce. Polonia zamyka stawkę z katastrofalnym dorobkiem 4 punktów i do przedostatniego Okocimskiego traci 9 oczek.

11:42

Witamy w relacji na żywo z Niecieczy, gdzie miejscowa Termalica zmierzy się z czerwoną latarnią ligi, Polonią Bytom.