Polonia BytomPolonia Bytom
93'

Sędzia kończy spotkanie. Gospodarze ratuja remis w ostatniej chwili!

90'

GOOOOL!!! Trzecia minuta doliczonego czasu gry Zaniewski! Cisse wyłuskał piłkę spod nóg bytomskiego obrońcy, zagrał do Łukasza Zaniewskiego, a ten pokonał golkipera bytomian.

90'

Na spalonym złapany Idrissa Cisse.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

88'

Pietrycha za Alancewicza.

88'

Alancewicz faulował Ceglińskiego. Kontra Okocimskiego zakończona fatalnym podaniem Ogara.

87'

Wrzutka Pyciaka skutecznie wyłapana przez Mateusza Mikę. Gospodarze wciąż nie traca nadziei na wyrównanie.

85'

Za Belle wchodzi Zaniewski.

83'

Za Górkiewicza Białkowski

80'

Kontra Polonii. Bytomianie wychodzili czterech na jednego, ale na spalonym złapany zawodnik gości.

77'

Za Płókarza wchodzi Kaczor.

74'

Kontratak Polonii. Prawą stroną pobiegł Górkiewicz i zagrałł na drugą stronę do Szkatuły, jednak nieco za mocno, by zawodnik bytomian mógł celnie uderzyć.

73'

Za strzał po gwizdkuarbitra ukarany został Płókarz.

70'

Dośrodkowanie Iwana Litwiniuka z rzutu rożnego pewnie złapał Mateusza Mika.

68'

Uderzał Michał Płókarz, ale uderzenie było bradzo niedokładne

66'

GOOOOL!!!! Z rzutu wolnego dośrodkował Szkatuła, futbolówkę wprost pod nogi Gamli wybili brzescy obrońcy. Zawodnik Polonii strzelił, jednak skuteczną interwencją wykazał się Kozioł, ale przy dobitce Górkiewicza jest bezradny!

65'

Drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną ukarany został Urbański.

63'

Za Darmochwała wchodzi Wojcieszyński.

61'

Paweł Pyciak dynamicznie schodzi do środka, ale jego zagranie do Iwana Litwiniuka było już niedokładne.

60'

Piotr Darmochwał pada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

58'

Żółta kartka dla Mateusza Urbańskiego za wślizg od tylu na Płókarzu.

58'

Szansa gla gości, na 20 metrze faulowany był przez Urbańskiego Michał Płókarz.

57'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy schodzi Szałęga a na placu gry pojawia się Paweł Pyciak.

54'

Remis w dzisiejszym spotkaniu nie zadowoli żadnej z ekip.

54'

Tempo spotkania nam trochę spadło w tym fragmencie spotkania.

53'

Z rzutu wolnego groźnie strzelał groźnie Szałęga, ale świetnie w bramce gości spisał się Mateusz Mika.

53'

Cisse powstrzymany wślizgiem przez Barana 27 metrów od bramki Miki .

52'

Bella fauluje na wysokości pola karnego. Z wolnego dośrodkowywał Michalak, ale Urbański wybija poza pole karne.

51'

W pole karne dogrywał Szkatuła, ale piłkę wybili obrońcy Okocimskiego.

49'

Rzut wolny dla Polonii, 45 metrów od bramki gospodarzy.

48'

Już kolejna akcja gospodarzy jest grana prawą stroną boiska, aktywny w tamtej strefie boiska jest Szałęga.

47'

Gospodarze od początku pierwszej połowy w ataku, z prawej strony dośrodkowywał Szałęga, ale bytomianie wybijają futbolówkę.

46'

zaczynamy drugą połowę. Trenerzy obu drużyn nie zdecydowali się na zmiany.

16:59

Zawodnicy już wychodzą na murawę

16:49

Spotkanie do tej pory wyrównane, początek spotkania niemrawy, dopiero później obie drużyny się rozkręciły. Świetną okazję dla gospodarzy zmarnował Cisse, a przy strzale Ogara zabrakło szczęścia. Goście na początku dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nie potrafili stworzyć dogodnych sytuacji.

45'

Koniec I połowy. Do przerwy w Brzesku bez bramek.

44'

Kontra gości, głową uderzał Michał Płókarz, ale nad bramką. .

44'

Kolejna dobra okazja dla gospodarzy. Z prawej strony dośrodkowuje Litwiniuk, ale w polu karnym nikt nie zamknął akcji.

43'

Rzut rożny dla gości, Baran uderza głową, ale ponad bramką Okocimskiego.

41'

Napastnik gospodarzy Tomasz Ogar na 17 metrze opanował piłke klatką piersiową i uderzył z woleja. Jednak bramkarz gospodarzy sparował uderzenie na słupek.

39'

Kibice gospodarzy na znak solidarności z kibicami z Bytomia opuszczają stadion.

39'

Ładna akcja gości, Górkiewicz ograł obrońców gospodarzy i podawał do Płókarza, który był na spalonym.

36'

Ogar strzela z 25 metrów, ale zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera gości.

35'

Darmochwał świetnie dograł do Cisse ze środka pola, jdnak dobrze na przed polu zachował się Mika i wyprzedził napastnika gości.

33'

Goście z rzutu rożnego, głową strzelał Baran, ale obok bramki Aleksandra Kozioła.

32'

Gospodarze próbują grać długimi piłkami na rosłego Cisse.

30'

Będzie okazja dla Bytomian, rzut wolny z 27 metrów, Cempa uderza, ale w mur. Będzie rzut rożny dla gości

28'

Teraz dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy Okocimskiego Brzesko.

27'

Kibice z Bytomia wychodzą ze stadionu, nie wszyscy przyjezdni zostali wpuszczeni na obiekt przy Okocimskiej 34.

26'

Kolejny atak Piwoszy. Cisse świetnie urwał się rywalom, ale zabrakło zimnej krwi w wykończeniu akcji.

24'

Ależ okazja dla gospodarzy! Cisse znalazł się sam na sam z bramkarzem gości. Mika obronił strzał, a dobitka Cisse okazała się niecelna.

22'

Rzut wolny dla gości, za faul na Cempie. Futbolówkę lewą nogą z 28 metrów wrzucał Szkatuła, ale obrońcy wybili ją na rzut rożny.

20'

Szansa dla gospodarzy, przed polem karnym cudownie pieta zagrał Cisse, do piłki dopadł Ogar i uderzył na bramkę Mika, jednak obrońcy gości zablokowali strzał wślizgiem.

19'

Do tej pory żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

17'

Gamla wrzuca piłkę w pole kane, ale Cegliński ją wybija. Aut dla gospodarzy.

16'

Akcja Polonii z lewej strony boiska, ręką zagrał Bella i mamy rzut wolny dla bytomian.

15'

W natarciu goście, z przed pola karnego strzelał Cempa, ale stoperzy gospodarzy blokują jego uderzenie.

14'

Rozegraniefutbolówki z pierwszej piłki Górkiewicza i Alancewicza w polu karnym gospodarzy. Ten pierwszy pada na murawę, ale gwizdek sędziego milczy.

13'

Aktywny w zespole gospodarzy jest Cisse, nazywany przez kolegów "Sisi".

12'

W dobrej sytuacji znaleźli się goście, ale Michał Płókarz był jednak na spalonym.

10'

Alancewicz uderzał z dystansu, ale jego strzał był niecelny. Futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

10'

Rzut wolny dla gospodarzy na środku boiska. Obrońcy wybijają dośrodkowanie Darmochwała po tym stałym fragmencie gry.

8'

Piwosze wychodzili z kontrą, na czystą pozycję wychodził Idrissa Cisse, ale Ogar źle dogrywał piłkę.

7'

Zawodnicy Polonii utrzymują się przy piłce, gospodarze póki, co ułatwiają im zadanie, nie grając pressingiem.

6'

Szkatuła dośrodkowuje z lewej strony, ale tor lotu piłki pewnie przecina bramkarz Aleksander Kozioł.

4'

Rzut wolny dal Polonii z lewej strony boiska. Dośrodkowanie w pole karne, ale obrońcy gospodarzy wybijają

4'

W dalszym ciągu częściej przy piłce utrzymują się goście

3'

Michał Płókarz padł w polu karnym, ale arbiter nakazał grać dalej.

2'

Polonia przy piłce, Bytomianie spokojnie rozgrywają akcje, ale świetnie pressingiem zagrał Cisse.

1'

I rozpoczęliśmy! Mamy pierwszy gwizdek spotkania.

15:57

Piłkarze wychodzą na boisko

15:54

Przypomnijmy, że Polonia Bytom gra w tym sezonie na zapleczu ekstraklasy zamiast zdegradowanego Ruchu Radzionków.

15:53

Obie drużyny zeszły już z boiska.

15:52

Obaj trenerzy nie eksperymentowali ze składami. W ekipie gospodarzy między słupkami stanie Aleksander Kozioł, po spotkaniu z Termaliką trener Łętocha posadził Dawida Mieczkowskiego na ławce. Dziś w ataku OKS - u od pierwszych minut zagra Idrissa Cisse, w wyjściowym składzie znalazł się inny z napastników Tomasz Ogar.

15:49

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Pan Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

15:48

Oba zespoły spotkały się ze sobą w tym sezonie w ramach rozgrywek o Puchar Polski. W regulaminowym czasie było 1:1. W rzutach karnym lepsi okazali się "Piwosze".

15:45

Ławka rezerwowych Polonii Bytom: Juraj Balaż, Kamil Walesa, Kamil Banaś, Kamil Białkowski, Daniel Pietrycha, Tomasz Kaczor, Dawid Krzemień

15:45

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Dawid Mieczkowski, Mateusz Pawłowicz,. Łukasz Zaniewski, Valentin Jeriomenko, Robert Trzandel, Paweł Pyciak, Wojciech Wojcieszyński

15:45

Drużyna gości zajmuję ostatnią pozycję w tabeli z zaledwie jednym punktem. Bytomianie zdobyli 2 bramki tracąc przy tym 11 goli.

15:43

Dziś gospodarze będą chcieli przerwać fatalną serię czterech porażek z rzędu. OKS po 6. kolejkach zajmuje 17. lokatę z 4 "oczkami" na koncie.

15:40

Oba zespoły intensywnie się rozgrzewają, pogoda w kartkę, jest pochmurnie, ale słońce od czasu do czasu wygląda zza chmur.

15:36

Znamy już składy!

15:35

Witamy, na stadionie przy ul. Okocimskiej, gdzie miejscowy OKS będzie podejmował Polonie Byto. Obie drużyny będą szukać cennych punktów potrzebnych do utrzymania.