Korona KielceKorona Kielce
2. połowa1 : 1
dogrywka 1. połowa1 : 1
120'

Koniec! Korona wygrała w dramatycznych okolicznościach z Olimpią Elbląg. Goście zdobyli gola w ostatniej minucie dogrywki!

120'

GOOOOOLLLL!! Złota bramka Kijanskasa! 2:1 dla Korony!

112'

Broniarek wchodzi za Skokowski.

110'

A rzutu karnego nie wykorzystał Krzysztof Kiercz.

110'

Rogaczow broni karnego! Niebywałe!

108'

Będzie rzut karny dla Korony. Faulowany Żewłakow!

106'

Przed nami ostatnie 15 minut.

105'

Koniec pierwszej części dogrywki.

104'

Lubenow wylatuje z boiska! Próbował wymusić rzut karny i otrzymał swoją drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu!

102'

Mieliśmy rzut wolny pośredni dla Korony, który jakimś cudem z linii bramkowej zdołali wybić elblążanie!

97'

W dogrywce inicjatywa po stronie gości, którzy starają się rozstrzygnąć losy spotkania przed rzutami karnymi.

94'

Bramka dla Korony, ale nieuznana! To już druga taka sytuacja w dzisiejszym spotkaniu.

92'

Od razu Janota przed szansą, ale najwyższą klasę pokazał w bramce Rogaczow!

90'

Zaczynamy dogrywkę!

93'

Będzie dogrywka w Elblągu!

93'

Oleg Ichim także upomniany.

93'

Kuzera ukarany kartką za przepychanki z graczami Olimpii.

92'

Kartka dla Scherfchena.

91'

Rzutem na taśmę gospodarze doprowadzili do wyrównania. Prawdopodobnie w Elblągu będziemy oglądać dogrywkę.

90'

GOOOOOOOOLLLL!!! 1:1!! Pewnie wykorzystał jedenastkę Lubenow!

89'

Do tego ukarany kartką Kijanskas.

88'

Będzie rzut karny dla Olimpii!

84'

Artur Lenartowski zastępuje zmęczonego Jovanovicia. Ostatnia zmiana w Koronie.

82'

Cóż za postawa Małkowskiego, który nie dał się pokonać w sytuacji sam na sam!

80'

Mieli swoją sytuację elblążanie, ale szczęście sprzyja dzisiaj Koronie. Utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie przyjezdnych.

76'

Najaktywniejszy w zespole Korony - Grzegorz Lech, przycelował teraz w poprzeczkę!

75'

Kiryłł Raduszko pojawia się na placu w zespole gospodarzy. Zastępuje Rafała Lisieckiego.

73'

Na murawie melduje się doświadczony Marcin Żewłakow. Zastępuje strzelca, jak dotąd jedynego gola, Zielińskiego.

70'

Ciągle 1:0 dla Korony. Przed nami ostatnie 20 minut spotkania. Czy gospodarze będą w stanie doprowadzić do wyrównania?

68'

Za moment wprowadzony Janota uderzył tylko w boczną siatkę.

67'

Nie dał się zaskoczyć bramkarz gospodarzy po uderzeniu w krótki róg autorstwa Lecha.

64'

Pierwsza zmiana w Koronie: Michał Janota zastępuje Tomasza Foszmańczyka.

62'

Koroniarze spokojnie kontrolują przebieg spotkania.

58'

Rozpoczęli doping kibice z Kielc.

56'

Za protesty Lubenow ukarany jeszcze żółtym kartonikiem.

55'

Przewracany w polu karnym Lubomir Lubenow, ale sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

50'

Vlastimir Jovanović faulowany w środku pola. Dośrodkowywał Tomasz Lisowski, ale oborńcy wybili piłkę na rzut rożny.

46'

Bez zmian w obu zespołach.

46'

Zaczynamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy w Elblągu. Po golu do szatni prowadzi Korona 1:0.

45'

GOOOOOOLLLL!!! Michał Zieliński wykończył celną główką dośrodkowanie Lisowskiego z rzutu rożnego.

43'

Ależ przymierzył teraz Lech, jednak jeszcze lepszą paradą popisał się bramkarz Olimpii!

41'

Skutecznie jak na razie bronią się elblążanie.

37'

Próbował zaskakującego strzału z rzutu wolnego Kijanskas. Aleksiej Rogaczow zdołał zatrzymać uderzenie, piłka jednak nie leciała zbyt mocno.

33'

Zbyt wysokie zagranie Piotra Malarczyka w pole karne. Futbolówki nie zdołał dosięgnąć Grzegorz Lech.

30'

Na sektor przeznaczony dla gości wchodzą własnie kibice z Kielc.

27'

Spadło nieco tempo spotkania, Korona obecnie nie jest w stanie wyraźnie zdominować niżej notowanego rywala.

23'

Wrzutka Scherfena w pole karne mogła zakończyć się golem, bo źle interweniował Małkowski, ale skończyło się na strachu dla Korony.

20'

Niewiele ciekawego dzieje się dzisiaj na boisku. Senne sobotnie popołudnie sprawia, że oba zespoły nie wykazują dużej chęci do gry. Ożywili się nieco gospodarze, ale wydaje się, że to chwilowy zryw.

14'

Początek meczu wyraźnie pod dyktando gości, którzy jednak na razie nie potrafią jednak znaleźć sposobu na Rogaczowa.

11'

Próbował wyjść z własnej połowy Miecznik, ale szybko stracił piłkę.

10'

Jak można się było spodziewać, Korona dzisiaj dominuje. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego nie chcą powtórzyć pucharowej wpadki z zeszłego sezonu, kiedy odpadli z Gryfem Wejherowo, i ostro atakują od początku meczu.

7'

Tadas Kijanskas zdobywa bramkę dla Korony, ale sędzia dopatrzył się w tej sytuacji pozycji spalonej.

4'

Maciej Scherfchen pomylił się nieznacznie. Zabrakło niewiele do wykończenia rzutu rożnego.

1'

Początek spotkania, zaczynamy.

15:39

Drużyna z ekstraklasy wzbudza duże zainteresowanie wśród kibiców których na stadionie jest sporo jak na mecze Olimpii Elbląg.

15:37

Na stadionie nie ma kibiców Korony.

15:30

Witamy w relacji na żywo ze stadionu w Elblągu, gdzie miejscowa Olimpia podejmuje Koronę Kielce.