Niedziela, 12 sierpnia 2012, godz. 17:00
Lech PoznańLech Poznań
2. połowa1 : 1
dogrywka 1. połowa2 : 1
120'

Koniec!!!! Sensacja w Grudziądzu!!! Lech całkowicie zasłużenie odpada z Pucharu Polski!!! Brawo dla Olimpii za walkę !!!

118'

Arboleda na murawie...od bramki Wróbel

117'

Trener Olimpii wykorzystuje komplet zmian.

116'

Głęboko cofnięci gospodarze jednak Lech nie potrafi zakończyć strzałem akcji bramkowych

114'

Kamiński źle, za wysoko, niecelnie!

114'

Rogalski otrzymuje kartkę za faul przed własnym polem karnym

112'

Skurcze łapią piłkarzy Olimpii - Lech zagrał bardzo nie fair nie oddając piłki po wybiciu jej na aut przez Olimpię

112'

Po indywidualnej akcji strzela z 20 metrów Drewniak ale bardzo niecelnie

109'

Za odepchnięcie Gawęckiego Możdżeń ogląda kartkę

107'

Olimpia rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska a Lech biega bardzo chaotycznie za zawodnikami gospodarzy

105'

Rozpoczynamy ostatnie 15 minut meczu

105'

Koniec 1 połowy dogrywki!

104'

Odskakuje piłka Gawęckiemu przy linii końcowej i od bramki Kotorowski rozpocznie kolejną akcję Lecha

103'

Na boisku leży dwójka zawodników Olimpii ale piłkarze Lecha nie wybijają piłki prowadząc kontrę

102'

Marcin Woźniak, strzelec drugiej bramki dla Olimpii opuszcza murawę wskutek drugiej żółtej kartki.

101'

Lech nie potrafi wyjść z własnej połowy boiska

98'

Rogalski z narożnika pola karnego źle trafia w piłkę i nie oddaje mocnego strzału na bramkę Kotorowskiego!!

97'

G o o o l l l l l l l !!!! Przepiękna indywidualna akcja Woźniaka i Kotorowski jest bezradny !!!!!!!!

95'

Fatalnie gra w dzisiejszym meczu Rogalski, który raz po raz notuje straty.

93'

W pierwszych minutach dogrywki częściej przy piłce jest Lech ale sytuacji pod bramką Wróbla nie ma

90'

Dodatkowy czas gry rozpoczną goście z Poznania

90'

Czekają nas dodatkowe emocje!!!

92'

Fatalnie strzela Rogalski po ładnej kontrze całego zespołu!!

90'

180 sekund doliczone

90'

Roszkul schodzi z boiska a na murawie melduje się Kryszak

88'

Seria kilku kornerów dla Lecha

88'

Lech przycisnął!! Możdżeń w pole karne, Kłus źle trafia w piłkę i mamy kolejny rzut rożny

85'

Ruszkul zablokowany przez Kebba Ceesaya

85'

Kolejna szansa z rzutu rożnego dla Gawęckiego

83'

G o o o lll !!! Lovrencsics zagrał do Trałki a ten pokonał Wróbla!!

82'

Ostatnie 8 minut niezwykłych emocji w Grudziądzu

81'

Za przerwanie akcji Lecha Woźniak ogląda kartkę

79'

Dwie stuprocentowe okazje Olimpii!!! Najpierw Ruszkul a potem Kłus nie wykorzystali świetnych okazji !!

78'

Świetna wrzutka Gawęckiego i znów po strzale Cieślińskiego świetnie broni Kotorowski wybiając piłkę na rzut rożny

75'

Ostatnia korekta w składzie Lecha. Tonew zmienia Bereszyńskiego

73'

Coraz bardziej nerwowo na murawie. Łukasz Bednarek musi odpowiednio zapanować nad wydarzeniami na boisku.

73'

Nowy zawodnik Lecha dostaje żółtą kartkę za niesportowe zachowanie

69'

Zmęczony Grischok opuszcza boisko na 20 minut przed końcem. W jego miejsce na murawie melduje się Rogalski

69'

Węgier Gergo Lovrencsics próbuje wymusić rzut karny ale sędzia nie daje się nabrać

67'

Były zawodnik m.in Sandecji Nowy Sącz brzydko sfaulował Trałkę i zobaczył żółtą kartkę za to przewinienie

65'

Dośrodkowanie Możdżenia pewnie wybija Łabędzki

63'

Bardzo dobra komunikacja arbitrów. Sędzia główny nie zauważył ręki zawodnika Lecha ale asystent mu to zasygnalizował i mamy kolejny rzut wolny dla Olimpii jednak tym razem bez zagrożenia pod bramką Kotorowskiego

61'

Mający już żółtą kartkę na koncie Arboleda fauluje Cieślińskiego

61'

Fatalnie rozegrał piłkę Możdżeń, poszła szybka kontra ale Paul Grischok źle dośrodkował w obręb pola karnego LEcha

57'

Lech w pierwszym kwadransie drugiej połowy ma ogromne problemy z zorganizowaniem groźnej akcji pod bramką Wróbla. Olimpia bardzo mądrze się broni.

55'

Grischok przed szansą na zdobycie drugiej bramki ale po ładnym, niesygnalizowanym uderzeniu trafia w poprzeczkę!!

53'

Gergo Lovrencsics zakręcił obrońcami w polu karnym ale obrońcy w końcu wybili piłkę

52'

Bereszyński otrzymuje dalekie podanie od kolegi ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną

50'

Ruszkul w polu karnym Lecha przegrał pojedynek z Arboledą, którego przy odbiorze piłki dodatkowo sfaulował.

48'

Bardzo spokojny początek drugiej połowy meczu w wykonaniu obu zespołów

46'

Zaczynamy!!

46'

W przerwie druga zmiana w zespole Lecha

45'

Koniec pierwszej połowy. Olimpia zasłużenie prowadzi 1:0 a goście zamiast na dyskusjach jak choćby Arboleda powinni skupić się na grze. Zapraszam za 15 minut

45'

Henriquez dostaje kartkę za faul

45'

Strzelec bramki ogląda kartkę za zbyt impulsywną reakcję po faulu

45'

Sędzia dolicza 60 sekund

42'

Arboleda ogląda żółtą kartkę za pretensje pod adresem sędziego po przerwaniu jego akcji

42'

Zamieszanie pod bramką Wróbla ale sędzia przerywa grę

40'

Znów Cieśliński przed szansą jednak znów Kotorowski ratuje swój zespół!!!!

38'

Będącego dziś w bardzo słabej dyspozycji Wołąkiewicza zmienia Arboleda

37'

Strzał głową Gawęckiego piękną interwencją zatrzymuje Kotorowski!!!

35'

Znakomitą szansę zmarnowali gospodarze! Cieśliński został zablokowany w polu karnym a Ruszkul z 8 metrów źle trafił w piłkę i ta przeleciała wysoko nad poprzeczką

32'

Wróbel uprzedza dalekim wybiegiem Ślusarskiego a strzały Możdżenia i Drewniaka nie trafiają w światło bramki

29'

Niedługo zostanie nam tylko kwadrans do zakończenia pierwszej połowy. Jeżeli taki rezultat utrzyma się do przerwy to w szatni trener Rumak będzie zdecydowanie musiał wstrząsnąć swoimi podopiecznymi.

27'

Kebba Ceesay dobrze uprzedza Cieślińskiego a centra z rzutu roźżnego wpada wprost w ręce Kotorowskiego

26'

Znów Henriquez próbował zaskoczyć Wróbla - tym razem było zdecydowanie bliżej celu. Bramkarz wybił piłkę poza końcową linię

23'

Możdżeń łatwo ograł Łabędzkiego zagrał w pole karne ale Staniek zdążył wybić piłkę

22'

Luis Henriquez z 25 metrów uderza na bramkę jednak bardzo niecelnie

21'

Bereszyński naciska blisko pola karnego jednego z obrońców Olimpii ale robi to bez powodzenia i mamy kontrę gospodarzy po której jednak nic nie wynika

20'

Olimpia na swojej połowie czeka na Lecha, który po stracie bramki próbuje otrząsnąć się i zbudować jakąś akcję ofensywną.

16'

Czy i jak Lechici odpowiedzą??

15'

G o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Przepiękną przewrotką Adam Cieśliński po błędzie Wołąkiewicza i dośrodkowaniu Frańczaka pokonuje Kotorowskiego!!!!

14'

Goście także wykonywali rzut rożny ale zupełnie bez zagrożenia dla bramki Wróbla

13'

Adam Cieśliński fauluje Kamińskiego w pobliżu pola karnego Lecha

12'

Grischok zbyt głęboko dośrodkowuje piłkę - wprost w ręce Kotorowskiego

12'

I mamy pierwszy rzut rożny dla Olimpii

10'

Pierwsze 10 minut bardzo szybkie z przewagą gości. To Lech jak do tej pory bliższy zdobycia bramki

9'

Ruszkul z rzutu wolnego strzela na bramkę ale bardzo niecelnie

7'

Pierwsza akcja gospodarzy. Frańczak zaskakująco dośrodkowuje w pole karne, zaskoczony Kotorowski tylko dobija piłkę ale Kłus był zbyt daleko aby dobić futbolówkę do siatki

5'

Lech przez moment w "10"

4'

Chwila przerwy w meczu po faulu kapitana Olimpii interweniują masażyści Lecha

2'

Pierwsza groźna akcja Lecha. Po akcji Bereszyńskiego uderzał Trałka ale Wróbel dobrze zachował się odbijając to uderzenie

1'

Rozpoczyna Lech

17:00

Kapitanowie: Kotorowski oraz Kłus wybierają połowy boiska i za moment Pan Bednarek z Koszalina zagwizda po raz 1

16:58

Obie drużyny wychodzą już na boisko, za moment początek meczu

16:55

Za 5 minut początek meczu

16:52

Tomasz Asensky natomiast powiedział, że ten mecz traktuje jako kolejne ważne spotkanie w swojej pracy trenerskiej a ewentualna wygrana z Lechem niezwykle go ucieszy.

16:48

Trener Rumak powiedział, że rywal został dokładnie rozpracowany i rywala z zaplecza Ekstraklasy szanuje.

16:46

W dniu wczorajszym zanotowano już w rozgrywkach PP kilka niespodzianek-czy w niedzielę czeka nas kolejna?

16:45

W Grudziądzu ładna pogoda, warunki bardzo dobre do gry.

16:34

Znamy już składy obu zespołów - goście występują w bardzo mocnym zestawieniu co oznacza bardo trudne zadanie dla miejscowych

16:28

Zapowiedź meczu można przeczytać w tym miejscu

16:23

Witamy w relacji na żywo z ostatniego dziś meczu 1/16 PP pomiędzy Olimpią Grudziądz a Lechem Poznań