Koniec spotkania. Zagłębie Lubin pokonało Wisłę Płock 4:2.

Ostatnia zmiana w meczu. Kamil Wilczek wchodzi za Jeża.

Nadolski ukarany kartką za nie zgadzanie się z decyzją sędziego.

GOOOOOLLLL!!! Sernas zdołał wykorzystać dośrodkowanie w pole karne, szczęśliwie, po poprzeczce piłka wpadła do siatki Wisły.

81'

W odpowiedzi strzelał Bilek, ale bramkarz Nafciarzy także górą.

78'

Znalazł się polu karnym Zagłębia Sielewski, ale poradził sobie z jego uderzeniem golkiper gości.

76'

Oraz Daniel Mitura. Schodzi Mosart.

75'

Mamy kolejne zmiany. Na boisku melduje się Darvydas Sernas.

73'

Damian Adamczyk wchodzi za Góralskiego.

71'

Uderzenie Nadolskiego przechodzi tuż nad bramką. Było blisko wyrównującego gola.

69'

Małkowski ukarany kartką za faul na Zembrowskim.

67'

Tuż nad poprzeczką przeszła futbolówka po petardzie Pawłowskiego.

64'

Uderzał głową Csaba Horvath, ale raz jeszcze Kiełpin nie dał się pokonać.

60'

Będzie zmiana w Zagłębiu. Maciej Małkowski zastępuje Lirę.

59'

Świetnie Kiełpin obronił teraz uderzenie Pawłowskiego z linii pola karnego!

58'

Sielewski wykorzystał dobre zgranie głową od Magdonia.

57'

GOOOOOOLLL!!! Już tylko 2:3! Bartłomiej Sielewski strzelcem gola!

55'

GOOOOOOOLLLLL!!! Robert Jeż strzałem głową pokonał golkipera płocczan. 3:1 dla Zagłębia.

54'

Dwa z rzędu rzuty rożne dla Nafciarzy.

52'

Brutalne zagranie Eltona Liry w powietrzu i będzie kartka.

50'

Starają się iść za ciosem gospodarze, prostopadłe podanie do Mosarta wyłapał Gliwa.

48'

GOOOOOLLLL!!! Janusz Dziedzic skutecznie wykonał rzut karny! Mamy bramkę kontaktową dla Nafciarzy.

47'

Będzie rzut karny dla Wisły Płock!

46'

Zmiana w zespole gospodarzy: Fabian Hiszpański za Grudnia.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

15:18

Na trybunach w Płocku 500-600 widzów, z czego 100 zasiada w młynie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Zagłębie gładko zdobyło 2 bramki w Płocku i 45 dzieli je od awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski.

42'

Tomasz Grudzień znalazł się sam na sam z bramkarzem Zagłębia, ale uderzył tylko w słupek! Błąd w tej sytuacji popełnił Costa Nhamoinesu.

40'

Kiełpin ratuje swój zespół po strzale Hanzela!

38'

Kapitan Miedziowych wykorzystał dobre dośrodkowanie i nie dał szans bramkarzowi efektownym uderzeniem piętą.

37'

GOOOOOLLL!!! Woźniak podwyższa prowadzenie dla Zagłębia!

34'

Uderzenie Łukasza Hanzela przechodzi obrok bramki Seweryna Kiełpina.

31'

W odpowiedzi uderzenie Nadolskiego, ale raz jeszcze bramkarz Zagłębia na posterunku.

29'

GOOOOOOLLLL!!! Pawłowski bardzo pewnie wykonał jedenastkę i 1:0 dla Zagłębia!

28'

Rzut karny dla Zagłębia za zagranie ręką przez jednego z graczy Wisły.

27'

Marko Radić ukarany za faul przed polem karnym.

26'

Pierwszy strzał płocczan. Uderzenie Mosarta jednak bez problemu zatrzymał Michał Gliwa.

25'

Na stadionie w Płocku nie pojawili się kibice z Lubina.

24'

Spotkanie toczone jak na razie pod dyktando ekstraklasowego Zagłębia. Przyczajona Wisła czeka na kontry.

21'

Próba zaskoczenia bramkarza Zagłębia prawie z połowy boiska. Łukaszowi Sekulskiemu sporo zabrakło do szczęścia.

18'

Pewnie grają Nafciarze we własnym polu karnym. Najpierw znakomita interwencja Magdonia, po chwili udana wybicie piłki przez Kiełpina.

16'

Dośrodkowanie z lewej strony Rafała Zembrowskiego, ale poradził sobie dobrze interweniujący Pavel Vidanov.

14'

Szczęścia próbował Pawłowski, który zwiódł obrońcę, lecz uderzył obok bramki.

12'

Zamieszanie w szesnastce gości, ale poradzili sobie obrońcy, którzy wyjaśnili sytuację dalekim wybiciem.

11'

Naciskają Miedziowi. Teraz próba Woźniaka przeszło nad bramką Seweryna Kiełpina.

9'

Krótko rozegrany rzut wolny przez gości, ale uderzenie Pawłowskiego sprzed pola karnego zablokowane. Będzie korner.

7'

Dwójkowa akcja Szymona Pawłowskiego i Arkadiusza Woźniaka, w którą w ostatniej chwili wmieszał się w polu karnym jeden z obrońców gospodarzy.

5'

Zbyt mocne dogranie z rzutu wolnego w wykonaniu Roberta Jeża.

3'

Spokojny początek, akcja toczy się głównie w środku pola.

1'

Rozpoczęli goście z Lubina.

14:23

Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę, za chwilę początek spotkania.

14:20

Rezerwowi Zagłębie Lubin: Marek Kozioł, David Abwo, Maciej Małkowski, Adrian Rakowski, Sergio Reina, Darvydas Sernas, Kamil Wilczek.

14:18

Rezerwowi Wisła Płock: Jan Barański, Damian Adamczyk, Fabian Hiszpański, Patryk Kamiński, Daniel Mitura, Łukasz Synowicz.

14:17

Na stadionie w Płocku lekka mżawka, ale boisko w bardzo dobrym stanie. Na trybunach garstka miejscowych kibiców, może jest ich 100. Gości z Lubina nie stwierdzono.

14:11

Za moment przedstawimy składy obu zespołów, która pojawią się w panelu z lewej strony.

14:10

Witamy z Płocka, gdzie miejscowa Wisła zmierzy się dzisiaj z Zagłębiem Lubin w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. Zapraszamy na relację NA ŻYWO.