Sędzia kończy mecz i Legniczanie żegnają się z Pucharem Polski

Tym razem goście uderzają piłkę w boczną stronę bramki

Polonia szuka miejsca do podwyższenia wyniku

91'

Sędzia przedłuża mecz o 6 minut

90'

Z rzutu Wolnego Madejski do Zakrzewskiego i ten z główki zdobywa pierwszego gola

90'

GGGGGGoooooollll dla Miedzi Zakrzewski zdobywa gola

88'

Ostatnia zmiana na boisku pojawia się Gliński

87'

Gołębiewski szuka dziury w obronie miedzi ale przegrywa walkę z obroną Miedzi

84'

Mowlik przed dużą szansą na zdobycie honorowej bramki ale skutecznie lecz z trudnościami bramkarz Warszawski

84'

Baszczyński dostaje żółta kartkę

82'

Michalski z Polonii na boisku

82'

Miedź cofnęła się na własna połowę by nie tracić kolejnej bramki

79'

I wymuszona zmiana na boisko wchodzi debiutujący Szczepankiewicz

78'

Bledzewskiemu napastnik Polonii utrudnia wyrzut piłki i niepotrzebna dyskusja bramkarza i miedzi zagra już tylko w 10 osób

76'

Z boiska schodzi Bledzewski za dyskusje z sędzią

75'

Zmiana w Polonii

74'

Kibice Legniczan do gry do ostatniego gwizdka sędziego, lecz Warszawiacy przeważają

72'

Widać coraz to bardziej nerwową sytuacje w drużynie gospodarzy, na pewno nie o takim meczu myśleli zawodnicy, i formie przeciwników

71'

Wszołek podwyższa wynik na 3 do zera dla Warszawy

70'

Gggggggoooollllll dla Poloni

70'

Czarne koszule wciąż bardzo dobrze bronią swojej połowy i skutecznie przerywają akcje Legniczan

68'

Zmiana w miedzi Mowlik na boisku

66'

Todorovski silnie z daleka ale nad bramką gospodarzy

65'

I zaczynamy ponownie Warszawiacy w polu karnym miedzi

64'

Kolejna przerwa w grze po zderzeniu się zawodników obydwu drużyn

62'

Legniczanie coraz więcej stwarzają zagrożeń pod bramką czarnych koszul

61'

Spotkanie nabiera tempa

60'

Groźnie pod bramką Miedzi ale sytuacje ratuje Tanżyna

60'

Piłka znowu w grze, i ponowny atak Legniczan ale Zakrzewski tym razem za wolny

58'

W polu karnym gości leży Grzegorzewski i mamy chwile przerwy

57'

Widać poprawę w grze gospodarzy ale wciąż jest to za mało do zdobycia gola

56'

Ale piłka trafia w twardy mur gości

56'

Szansa dla miedzi wolny dla miedzi 17 metrów od braki gości

54'

Gra przeniosła się w pole karne miedzi ale pewnie Bledzewski

53'

Ale tylko w mur Legniczan

52'

Wolny dla Polonii wykonuje Brzyski

52'

Warszawiacy zaskoczeni początkiem legniczan próbują ich wypchać z własnej połowy

50'

Legniczanie widocznie zmotywowani po przerwie

49'

Miedź w natarciu Kasperkiewicz uderza piłką w poprzeczkę

49'

Budzyński nie łapie wysokiej piłki i znowu rożny

48'

Starosta atakuje ale broni bramkarz gości i tylko rożny

46'

I od początku szybki atak Pazio ale nad bramką Bledzewskiego

45'

Sędzia Jabłoński odgwizdał początek drugiej części spotkania

15:29

I zmiana w Miedzi Grzegorzewski na boisku

15:26

Legniczanie już wychodzą na murawę czekamy jeszcze na Warszawskich zawodników

15:25

Murawa na Legnickim obiekcie sportowym pozastawia wiele życzenia, z daleka widoczne są dziury

53'

Warszawska Polonia w pierwszej połowie pokazuje że Legniczanie jeszcze muszą dużo trenować by dostać awans do ekstraklasy.

15:19

Poloniści na pewno do swojej gry nie mają zastrzeżeń, ale na pewno Legniczanie muszą coś zmienić w swojej grze by ograć taką drożynę jak Polonia Warszawa

46'

Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy

45'

Łuszkiewicz ładnie zagrywa w pole karne Budzyńskiego ale on pewnie łapie piłke

44'

Napastnikom miedzi trudno odnaleźć swoich kolegów i zdobyć pierwszego gola dla gospodarzy

42'

Rożny dla Miedzi, Madejski wysoko i ale nad głowami zawodników

40'

Kolejna szansa Brzyskiego ale tym razem pewnie Bledzewskiego

40'

Coraz więcej pracy maja obrońcy Miedzi, którzy próbują nie dopuścić do utraty kolejnej bramki

38'

Miedź wciąż się nie poddaje, ale samotne akcje legnickich zawodników zbyt wiele nie zdziałają .

36'

Wynik podwyższa Gołębiewski

35'

Gollll dla Polonii

34'

Legniczanie caraz odważniej szukają dziury w obronie Polonistów.

33'

Zasada ponownie wprowadza piłkę tym razem za plecy Zakrzewskiemu

31'

Zasada wprowadza piłkę w pole karne ale tam Alexandre nie trafia w piłkę

30'

Przewaga czarnych koszul się wzmacnia, Legniczanie nie mogą stworzyć konkretnego zagrożenia

28'

Żółty kartonik ujrzał Hempel

25'

Z zagrania Brzyskiego Paweł Wszołek zdobywa pierwszego gola

25'

Gol dla Polonii

24'

Miedź co chwile szuka okazji do przejścia w pole karne Warszawy ale widać że nie mają nadal konkretnego pomysłu.

21'

Szansa Miedzi ale bardzo dobrze grają w tym spotkaniu obrońcy Polonii

19'

Poloniści prezentują wysoka formę i tak łatwo nie oddadzą zwycięstwa.

19'

Gołębiewski przed szansą pierwszego gola, Bledzewskiego ratuje szczęście, ponieważ zawodnik Warszawski nie trafia w piłkę.

17'

Doping na stadionie w Legnicy coraz głośniejszy, a na murawie na dal silna presja zawodników obydwu drużyn.

16'

Alexandre dostaje piłkę w środku pola karnego ale niecelnie

14'

Dużo gry obydwu zespołów w środku boiska, ale widać przewagę Polonii

12'

Miedź próbuje rozegrać skuteczną akcje lecz skutecznie swojej bramki bronią poloniści.

9'

Brzyski próbuje swoich sił strzałem za pola karnego ale niecelnie

8'

Warszawiacy stawiają silny opór legniczanom, gra często przenosi się w środek boiska

6'

Madejski przy piłce ale strzał oddaje wprost w zawodnika Polonii

5'

Teodorczyk oddaje silny strzał, lecz tu pewnie stoi bramkarz Miedzi

5'

Miedź wydostaje się z własnej połowy, lecz piłka wylatuje na aucie

3'

Legnicki fanatycy od pierwszy minut głośno dopingują swoich zawodników.

2'

Czarne koszule w natarciu na połowie Legniczan coraz groźnie robi się na połowie gospodarzy

14:32

I mamy pierwszy gwizdek spotkania

14:31

Spotkanie rozpoczynają zawodnicy Polonii

14:29

Piłkarze już wyszli na murawę, a przed kasami wciąż tworzą się niesamowite kolejki ludzi. Szacuje się że legnicki stadion odwiedzi około 3,5 tys. widzów.

14:24

Zespół czarnych koszul jest mocno zagadkowa drużyną, po której zespół miedzi nie wie czego się spodziewać.

14:17

Ostatnie spotkanie legniczanie z Polonią rozegrali w 2007 roku gdzie Miedź wygrała pewnie 4 - 0.

14:15

Zawodnicy rezerwowi Miedzi Legnica: Szczepankiewicz, Szymański, Grzegorzewski, Grittner, Lenkiewicz, Retlewski, Mowlik Zawodnicy Rezerwowi Polonii Warszawa: Przyrowski, Rusak, Gliński, Olczak, Michalski, Baruchyan

14:04

Niestety meczu z wysokości trybun nie obejrzą kibice gości, którzy nie zjawili się w Legnicy