Sobota, 6 października 2012, godz. 15:00
2 : 0
Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
16:51

94'

Chwilę później sędzia kończy spotkanie, Pogoń zdobywa cenne trzy punkty, zaś Świt osiada coraz głębiej na dnie tabeli. Dziękuję za relację i zapraszam na kolejne mecze Pogoni Siedlce.

93'

Ależ błąd!! Obrońca Świtu podaje piłkę do bramkarza, przejmuje ją Ekwueme, ale stojąc 2 metry od bramki nie był w stanie podwyższyć wyniku spotkania!

90'

Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

86'

Goście są bezradni wobec gry siedlczan, Szabat postanowił zatrzymać Kośca i otrzymał żółtą kartkę

84'

Gromkimi brawami żegnany jest schodzący z boiska Adam Czerkas, zmienia go Ekwueme

80'

Ostatnia zmiana, w miejsce Zawiski na placu boiska pojawia się Melon

80'

Nierozważne zachowanie Enowa, który popełnił niepotrzebny faul. Przez niego goście będą sobie musieli poradzić grając w dziesiątkę.

75'

Na boisku pojawia się jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w II lidze, Kosmalski zmienia Diubińskiego.

73'

Strzał Augustyniaka z dużej odległości mija o dobre kilka metrów bramkę strzeżoną przez Bigajskiego

72'

Jeden z nielicznych ataków Świtu. Obem wrzuca piłkę na głowę Zawiski, jednak ten, będąc poza światłem bramki nie był w stanie skierować piłki do siatki.

69'

Dwie dobre okazje dla siedlczan. Najpierw Bigajski wybił na rzut rożny mocny strzał Wójcika, chwilę później piłka po dośrodkowaniu znów zmierzała w światło bramki, lecz i tym razem bramkarz gości wykazał się znakomitym refleksem.

66'

Ostatnia zmiana w drużynie gości, Zawadzki zmienia Ziąbskiego.

65'

To powinien być HAT-TRICK! Kosiec dostaje cudowne podanie w pole karne, lecz zbyt długo zwleka ze strzałem, dzięki czemu został zablokowany.

62'

Mamy także roszadę w zespole Piotra Szczechowicza, Wasikowski zmienia wyróżniającego się w tym spotkaniu Jędrzejczyka.

59'

Opatrywany od dłuższego czasu Makowski nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce na placu gry pojawia sie Lelujka

58'

Cóż za okazja! Defensorzy Świtu nie są dzisiaj w stanie zatrzymać Czerkasa, który po raz kolejny urwał się przy linii końcowej i zdołał zagrać piłkę. Ta dotarła pod nogi Dziubińskiego i chyba tylko on wie, jakim cudem nie strzelił bramki

54'

Powinno być 3:0! Czerkas wrzuca piłkę wprost na głowę Dziubińskiego, a ten będąc metr od bramki uderza w poprzeczkę!

53'

Składna akcja gości, Ziąbski nie zdołał jednak zagarnąć piłki spod linii końcowej.

52'

Początek drugiej części nie tak efektowny jak pierwsze minuty spotkania, za to z trybun wreszcie słychać doping

48'

Świetny rajd Jędrzejczyka zakończony minimalnie niecelnym strzałem

45'

Gramy!

45'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy Pogoń prowadzi 2:0 po dwóch bramkach Kosieca.

43'

Strzałkowski chciał umieścić piłkę w siatce strzałem z dystansu, niestety z marnym skutkiem.

40'

Faulowany w poprzedniej akcji Kosiec postanowił się odegrać na przeciwniku i również dostał żółtą kartkę.

39'

Upomnienie dla Enowa za faul taktyczny.

38'

Kąśliwa wrzutka Zawiski pewnie wyłapana przez Kozaczyńskiego

33'

Nowodworzanie częściej utrzymują się przy piłce, lecz nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowych

29'

Uderzenie Jędrzejczyka z ponad 20 metrów w znacznej odległości mija bramkę.

26'

Dobre rozegranie rzutu wolnego, piłka wyłożona Dziubińskiemu, który mija się z piłką

25'

Odważna akcja Augustyniaka, minął trzech przeciwników i został sfaulowany, żółty kartonik dla Kamińskiego

21'

Po bardzo szybkim pierwszym kwadransie gra nieco się uspokoiła.

19'

Groźne starcie Kosieca z Zawiską. Obaj atakowali piłkę wślizgiem, strzelec dwóch bramek musi skorzystać z pomocy masażystów

17'

Czerkas miał okazję wpisać się na listę strzelców, lecz po świetnym dograniu Jedrzejczyka nieczysto trafił w futbolówkę

14'

Po dwóch ciosach na początku spotkania goście otrząsnęli się i próbują odpowiedzieć, narazie bez zagrożenia dla bramki Kozaczyńskiego

11'

Po zgraniu Czerkasa na strzał zza pola karnego zdecydował się Wójcik, piłka poleciała wprost do rąk bramkarza

8'

Kosiec znów przysłużył się drużynie, po faulu na nim żółtą kartką ukarany Strzałkowski

7'

Gospodarze w pełni kontrolują boiskowe wydarzenia, Świt nie potrafi wymienić kilku podań na połowie przeciwnika

4'

GOOOLLL!!Niesamowite!! Identyczna sytuacja, tym razem z drugiej strony boiska, Kosiec po raz kolejny pokonuje Bigajskiego, 2:0!!

2'

GOOOOOLLL!!! Czerkas przeprowadził rajd prawą stroną, wyłożył piłkę niepilnowanemu Kosiecowi, a ten na raty pokonuje bramkarza gości, cóż za początek w wykonaniu Pogoni!