Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
95'

Dziękujemy Państwu za uwagę. Oby więcej tak emocjonujących meczów w 2. lidze.

92'

Koniec meczu! Motorowcy zafundowali sobie prawdziwą huśtawkę nastrojów. Od 2:0, przez 2:2, do 3:2. Komplet punktów zostaje w Lublinie.

92'

Żółta kartka dla Gmitrzuka.

88'

GOL dla Motoru! Piceluk dopada do bezpańskiej piłki przed bramką Świtu i mocnym strzałem wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

88'

Płaski strzał Horodeńskiego bez problemu wyłapuje Michał Bigajski.

86'

Końcówka meczu nie zachwyca. "Motorowcom" wyraźnie brakuje sił.

79'

Żółta kartka dla Sebastiana Pydy.

78'

Zmiana w Motorze: z placu gry schodzi Martins, za niego wchodzi Sebastian Pyda.

76'

GOL na 2:2! Melon przejmuje piłkę w środku pola i oddaje silny strzał z 20 metrów. Piłka przy samym słupku wpada do bramki bezradnego Mateusza Oszusta. Dwa ekspresowe ciosy i mamy remis.

75'

Gmitrzuk strzela gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. 2:1!

74'

Kolejna zmiana w Świcie: schodzi Strzałkowski, na murawie pojawia się Rafał Melon.

72'

Druga zmiana w Motorze: schodzi Kostrubała, za niego wchodzi Kacper Horodeński.

69'

Zmiana w Świcie: schodzi Ziąbski, za niego na murawie pojawia się Patryk Zych.

67'

Dobra indywidualna akcja Piceluka, który minął jednego przeciwnika i oddał strzał z dystansu. Piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

63'

Zmiana w Motorze: schodzi Węska, w jego miejsce Paweł Piceluk.

61'

George Enow mocno uderzał z większej odległości, ale Mateusz Oszust pewnie poradził sobie z tym strzałem.

58'

Jovanović wpada w pole karne i pada po starciu z jednym z obrońców. Sędzia nakazuje grać dalej.

55'

Mocne dośrodkowanie Klepczarka minimalnie mija poprzeczkę bramki gości.

52'

Niezłe dośrodkowanie Falisiewicza wyłapuje bramkarz Świtu, Michał Bigajski.

51'

Zagotowało się pod bramką Motoru. Dośrodkowanie z prawej strony na długi słupek, gdzie wzdłuż linii głową uderzał Zawiska. Do jego zagrania nie doszedł jednak Gmitrzuk. Było naprawdę blisko.

48'

Lublinianie szybko podwyższają prowadzenie. Teraz będę mogli grać spokojniej i przejąć kontrolę nad przebiegiem boiskowych wydarzeń.

47'

Drugi gol dla Motoru! Artur Węska przejmuje piłkę w polu karnym i mocno uderza w długi róg bramki Świtu. 2:0 dla gospodarzy!

45'

Zaczynamy drugą część spotkania. Czy Motor utrzyma skromne prowadzenie?

46'

Koniec pierwszej połowy. Gospodarze prowadzą po trafieniu Jovanovicia.

46'

Strzałkowski próbował w ekwilibrystyczny sposób zaskoczyć bramkarza Motoru. Po dośrodkowaniu z prawej strony napastnik uderzał nożycami. Jego strzał poleciał wysoko nad bramką.

44'

Z rzutu wolnego uderzał Sosnowski. Piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Motoru.

41'

Żółtka kartka dla Georga Enow.

37'

GOL dla Motoru! Świetna akcja duetu Klepczarek - Jovanović, którzy rozklepali obronę Świtu. Klepczarek podał do Jovanovicia, ten balansem ciała minął obrońcę i uderzył po długim rogu bramki. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 1:0!

35'

Kostrubała z rzutu wolnego z 30 metrów posyła piłkę wprost w ręce bramkarza Świtu, Bigajskiego.

33'

"Żółto-biało-niebiescy" próbują gry długimi podaniami, co nie wychodzi im najlepiej. Gospodarze notują dużo strat, w ich grze nie widać pomysłu na zagrożenie bramce Świtu.

27'

Niebezpiecznie było pod bramką Motoru. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Ziąbskiego, na strzał zamienił Drwęcki. Piłka w znacznej odległości minęła bramkę Oszusta.

25'

W grze obu drużyn jest sporo niedokładności, ciężko się to ogląda...

21'

Na boisku mamy ostrą walką, z której jednak niewiele wynika...

16'

Do głosu dochodzą piłkarze Świtu, coraz częściej zagrażając bramce Motoru.

13'

W środku pola, jak na razie, dominują gospodarze.

9'

Dobry kontratak w wykonaniu gości. Kamiński popędził prawą flanką, dośrodkował na piąty metr, gdzie do piłki doskoczył Strzałkowski. Napastnik uderzył wprost w bramkarza Motoru, Mateusza Oszusta.

7'

Przewagę w posiadaniu piłki mają gospodarze. "Motorowcy" próbują ataku pozycyjnego.

4'

Pierwszy strzał meczu. Pomocnik Motoru, Diego Martins, uderzał z około 25 metrów. Piłka jednak poszybowała wysoko nad bramką Świtu.

1'

Zaczynamy spotkanie.

15:56

Arbiter Zbigniew Dobrynin wyprowadza obie drużyny na murawę.

15:52

Stadion przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie świeci dziś pustkami. Kibice Motoru, zgodnie z zapowiedziami, zbojkotowali dzisiejsze spotkanie.

15:51

Fatalna passa Motoru trwa. "Żółto-biało-niebiescy" przegrali ostatnie 4 spotkania z rzędu. Przed podopiecznymi Piotra Świerczewskiego niepowtarzalna szansa na odbicie się od ligowego dna.

15:48

Przed nami mecz zespołów z dna tabeli 2. ligi. Motor obecnie okupuje ostatnie miejsce, dzisiejsi rywale lublinian, piłkarze Świtu, zajmują przedostatnią lokatę.

15:45

Rezerwowi gości: Wiśniewski, Grzelak, Krzymiński, Gajewski, Lelujka, Melon, Zych.

15:44

Ławka rezerwowych Motoru: Lipiec, Czułowski, Szpak, Horodeński, Piceluk, Pyda, Niżnik.

15:43

Świt rozpocznie mecz w następującym składzie: Bigajski - Sosnowski, Gmitrzuk, Drwęcki, Szabat - Enow, Kamiński, Zawiśka, Obem - Ziąbski, Strzałkowski.

15:42

Oto wyjściowa jedenastka zespołu gospodarzy: Oszust - Falisiewicz, Karwan, Matuszczyk, Klepczarek - Kanarek, Kursa, Diego Martins, Kostrubała - Jovanović, Węska.