Tur TurekTur Turek
96'

Koniec spotkania. W ostatnich minutach Tur deklasuje Elanę.

95'

GOOOOL! Borys do Staronia, który pakuje piłkę do pustej bramki i zdobywa hat-tricka.

95'

Gląba umieszcza piłkę w siatce jednak sędzia pokazuje spalonego.

93'

Sędzia doliczył 7 minut do regulaminowego czasu gry.

92'

Ostatnia zmiana w Turze. Puchalski za Bogusza.

90'

GOOOOOOL! Borys do Staronia i mamy 2:0.

90'

Zmiana w Elanie. Poczwardowski za Elsnera.

89'

Za faul żółtą kartką ukarany Bołądź.

88'

Borys dośrodkowuje i na raty łapie Kryszak.

85'

Zamiatowski ukarany żółtą kartką.

85'

GOOOOOL! Niepilnowany Staroń z linii pola karnego pokonuje bezradnego Kryszaka.

84'

Elsner przejmuje piłkę w środku pola. Podaje do Ciężkowskiego, który mija rywala, ale ostatecznie zostaje powstrzymany.

82'

Zmiana w drużynie gości. Kiełb za Biela.

81'

Biel tuż nad poprzeczką.

78'

Ciężkowski sam na sam z Staniszewskim, pada w polu karnym. Wszyscy domagają się rzutu karnego, jednak sędzia pozostaje nieugięty i dodatkowo karze napastnika Elany żółtą kartką.

77'

Staroń przedziera się przez obronę Elany, jednak w ostatniej fazie przegrywa pojedynek. Różny dla Tura bez efektów,

75'

Zmiana w Elanie. Kontuzjowanego Tofila zastępuje debiutujący w pierwszej drużynie 18-letni Artur Rawski.

73'

Urazu kostki doznał Tofil i jest opatrywany na murawie.

72'

Elsner mija bramkarza chce strzelać do pustej bramki... i sędzia odgwizduje spalonego.

71'

Tofil wpada w pole karne, wycofuje piłkę prosto do rywala.

71'

Zmiana w Turze. Gląba za Dolewkę.

70'

Dośrodkowanie wprowadzonego przed momentem Borysa wybija Zamiatowski.

68'

Na spalonym złapany Borys.

68'

Zmiana w Elanie. Żbikowski za Wypija.

65'

Przerwa w grze. Nadal na boisku opatrywany Wypij. Do zmiany szykuje się Żbikowski.

64'

Wypij opatrywany na boisku.

62'

Dolewka z dystansu niecelnie obok prawego słupka.

61'

Zespołowa akcja Elany. Tofil sprytnie do Elsnera, który wycofuje do Wróbla, ale ten fatalnie strzela.

60'

Pierwsza zmiana. Borys za Łuckiego.

59'

Kontra torunian, ale Elsner za długo prowadzi piłkę i szybko ją traci.

55'

Świderek na prawo do Bołądzia, ten wycofuje na szesnastkę, jednak nie ma tam żadnego zawodnika Elany.

53'

Strzał Kotwicy z 25 metra pewnie broni Kryszak.

18:08

W pierwszej połowie żółtą kartką ukarany został Wypij, co umknęło naszej uwadze.

50'

Gra w środku pola. Bez akcji podbramkowych.

46'

Rzut rożny dla Tura. Dośrodkowanie i tuż nad poprzeczką główkował Grala.

46'

Początek drugiej połowy. Od środka goście.

18:00

W przerwie bez zmian.

17:59

Obie ekipy już na boisku. Za moment rozpoczęcie drugiej części pojedynku.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Mamy bezbramkowy remis.

45'

Wrzutka Zamiatowskiego i nie dosięga Świderek.

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do czasu gry pierwszej połowy.

43'

Ciężkowski zaa pola karnego i z trudem na róg wybija Staniszewski.

42'

Staroń przerzuca piłkę na drugą stronę do Łuckiego, a ten z woleja strzela w środek bramki gdzie stoi Kryszak.

39'

Dośrodkowanie Ciężkowskiego w pole karne, lecz ponownie piłka pada łupem graczy gości.

38'

Za mocne podanie Więckowskiego do Bołądzia, który po chwili fauluje Ragamana.

36'

Za symulowanie żółtą kartką ukarany Wróbel.

34'

Kolejny raz groźnie w polu karnym aktywny Staroń, lecz po serii zwodów zostaje zatrzymany.

32'

Staroń w polu karnym obraca się, jednak zbyt wolny i zostaje zablokowany.

31'

Fatalny błąd Wypija. Staroń przejmuje piłkę, ale w ostatnim momencie wraca Więckowski i wszystko naprawia.

28'

Dośrodkowanie Ciężkowskiego z prawej strony boiska, ale źle w polu karnym piłkę przyjmuje Tofil.

27'

Rajd Tofila od środka boiska, lecz przed pole karnym zostaje zatrzymany.

25'

Nietypowa sytuacja - przerwa techniczna. Zawodnicy muszą uzupełnić płyny.

22'

Z dystansu bardzo niecelnie Wieczorek.

19'

Staroń z dystansu, lecz z łatwością broni golkiper Elany.

18'

Trzeci rzut rożny dla Elany. Zamieszanie w polu karnym, jednak fauluje gracz Elany i z rzutu wolnego rozpocznie Staniszewski.

17'

Dośrodkowanie i oddalają zagrożenie piłkarze Elany.

16'

Bomba Staronia z narożnika pola karnego i na róg wybija Kryszak.

15'

Kolejny korner dla torunian. Wrzutka Tofila i minimalnie nad poprzeczką główkował Świderek.

13'

Więckowski ostro fauluje w środku pola Dolewkę, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

11'

Bołądź na lewej stronie wygrywa pojedynek i wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu spokojnie jednak piłkę wybijają gracze gości.

9'

Bogusz wpada w pole karne, podaje do Staronia, który w ostatnim momencie jest zablokowany przez Więckowskiego.

6'

Dośrodkowanie Bogusza bardzo niecelne. Od bramki Kryszak.

4'

Gra w środku pola. Futbolówka często wychodzi poza boisko.

3'

Na stadionie bardzo mało kibiców. Ok. 150

2'

Ławka rezerwowych Tura: Kruż, Borys, Buła, Gląba, Kiełb, Puchalski, Serocki

2'

Ławka rezerwowa Elany: Osiński, Żbikowski, Kikowski, Poczwardowski, Czyżniewski, Rawski

0'

Pierwszy gwizdek sędziego.

16:57

Arbiter wyprowadza zawodników na murawę. Elana zagra dzisiaj w białych strojach, Tur na żółto-zielono.

16:56

Znamy składu obu drużyn. W zespole gości były zawodnik Elany Bartłomiej Grala.

16:54

Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Dominik Pasek z Dolnośląskiego ZPN. Na liniach pomagać mu będą Marcin Nawracaj oraz Adrian Skorupa.